kurs 200 city arsenal

Manchester City – Arsenal Londyn (26.04) bonus 400 zł w promocji Superbet + 50 zł za gole Haalanda

W środę w hitowym starciu 33. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Arsenalem Londyn będzie świadkami być może rozstrzygającego starcia, które wskaże nam mistrza Anglii w sezonie 2022/2023. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet dla nowych graczy przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską, w której za minimum jednego gola w meczu City lub Arsenalu (do wyboru) możesz odebrać 400 zł bonusu finansowego. Dodatkowo za każdego gola zdobytego przez Haalanda w tym spotkaniu możesz odebrać 50 zł bonusu. Jak skorzystać z promocji Superbet Manchester City – Arsenal Londyn bonus 400 zł przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Manchester City – Arsenal Londyn bonus 400 zł (26.04.23) w promocji Superbet

Z okazji hitowego starcia w 33. kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Arsenalem Londyn legalny bukmacher Superbet przygotował bonus 400 zł na gola (City lub Arsenalu) + 50 zł za gole Haalanda w tym spotkaniu. Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie bramki w The Citiziens bądź Kanonierów (do wyboru), w dniu 26. kwietnia 2023 roku z bonusem 400 zł w promocji bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera: TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Manchesteru City lub Arsenalu Londyn (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze bonus 400 zł (200.00 x 2 zł) do Twojego konta
  • dodatkowo 50 zł otrzymasz za każdego Haalanda w tym meczu (26.04)
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z bonusem 400 zł na mecz Manchester City – Arsenal Londyn (26.04.2023) w starciu 33. kolejki angielskiej Premier League możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Manchester City – Arsenal Londyn bonus 400 zł w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której gola wybranej drużyny w meczu Manchester City – Arsenal Londyn w dniu 26. kwietnia 2023 roku możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z bonusem 400 zł została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 400 zł za bramkę w hitowym starciu Manchester City – Arsenal Londyn w hitowym meczu 33. kolejki angielskiej Premier League.

Manchester City – Arsenal Londyn bonus 400 zł (26.04) – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na hitowe starcie w 33. kolejce angielskiej Premier League: Manchester City – Arsenal Londyn (26.04) maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 200 (bonus 400 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Manchester City – Arsenal Londyn, rozgrywanym w dniu 26. kwietnia 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z promocji Superbet na Manchester City – Arsenal Londyn (26.04)?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 400 zł (200.00 x 2 zł) za gola Manchesteru City lub Arsenalu Londyn + 50 zł za gole Haalanda w meczu 33. kolejki angielskiej Premier League należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Man. City – Arsenal Londyn (26.04.23)?

Na hitowe starcie w 33. kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Arsenalem Londyn najlepsza oferta promocji z najlepszym bonusem 400 zł + 50 zł za gole Haalanda w tym meczu została zaoferowana w Superbet. Możesz tam zagrać bramkę City lub Arsenalu w meczu, a w przypadku poprawnego typu otrzymasz 400 zł bonusu finansowego (200.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet bonus 400 zł na City – Arsenal (26.04)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Superbet na hitowe starcie 33. kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Arsenalem Londyn (26.04), ponieważ wygrana z mnożnikiem x 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 150 razy więcej na gola City oraz 135 razy więcej na bramkę Arsenalu). Jeżeli poprawnie wskażesz, która drużyna zdobędzie bramkę to otrzymasz 400 zł bonusu od bukmachera Superbet, a dodatkowo za każdego gola Haalanda otrzymasz 50 zł premii.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę