300 city sevilla forbet

Manchester City – Sevilla: bonus 300 zł w promocji forBET | Superpuchar UEFA (16.08)

Chciałbyś powiększyć swoje wygrane na meczu Superpucharu UEFA pomiędzy Manchesterem City, a Sevillą? Świetnie się składa, bo bukmacher forBET przygotował specjalną promocję bukmacherską, w której za wygraną City z Sevillą możesz odebrać aż 300 zł bonusu finansowego. Do odbioru tej gratyfikacji wystarczy zagrać zakład za zaledwie 1 zł oraz zwycięstwo Obywateli w regulaminowym czasie gry! O szczegółach tej promocji dowiesz się z naszego artykułu.

Manchester City – Sevilla bonus 300 zł w promocji forBET

Bukmacher forBET w swojej ofercie promocyjnej na hitowe spotkanie Superpucharu UEFA pomiędzy Manchesterem City, a Sevillą (16.08.2023) przygotował dla nowych graczy specjalną ofertę, w której do zgarnięcia jest 300 zł bonusu finansowego za zagranie na zwycięstwo Obywateli w tym spotkaniu. Jak z niej skorzystać?

300 zł bonusu na Manchester City – Sevilla (16.08.23) promocja forBET – jak odebrać?

Aby gracz mógł zdobyć bonus 300 zł za wygraną Manchesteru City z Sevillą w promocji bukmachera forBET musi założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych zgodnie z regulaminowymi zasadami. Oferta bonusu finansowego 300 zł za wskazanie Obywateli jako zwycięzcy Superpucharu UEFA w regulaminowym czasie gry przygotowana została dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu gracza.

Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich forBET jest w pełni darmowe:

  • zarejestruj nowe konto gracza w forBET poprzez nasz link promocyjny podając kod: BETSIDE3150
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pojedynczy zakład przedmeczowy na wygraną Manchesteru City z Sevillą (16.08)
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą zagrałeś w promocji bukmachera forBET okaże się trafiona to kupon zostanie rozliczony z wygraną na saldo główne, a dodatkowo bukmacher dopisze do Twojego konta bonus 300 zł

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus od forBET Zakłady Bukmacherskie, w którego skład wchodzi między innymi premia od drugiego depozytu do 2000 zł oraz możliwość gry przez 30 dni bez podatku, która idealnie wkomponuje się w rozgrywki piłkarskie.

Jaka maksymalna stawka zakładu do odbioru 300 zł za wygraną City z Sevillą (16.08) od forBET?

Stawka na poziomie maksymalnie 1 zł zostanie rozliczone po specjalnej stawce boostu x 300.00 na wygraną Manchesteru City z Sevillą (bonus 300 zł). Z tym wiąże się wygraną 300 zł (1 zł x stawka 300.00 = 300 zł). Jest to zapis z regulaminu przygotowanego przez forBET online na specjalną promocję z okazji spotkania Superpucharu UEFA pomiędzy City, a Sevillą.

Bonus 300 zł na City – Sevilla: jaki minimalny depozyt do promocji bukmachera forBET?

Bukmacher forBET ustalił minimalną wpłatę na kwotę 50 zł. Taka wysokość depozytu środków finansowych na nowe konto gracza pozwoli Ci odebrać 300 zł, jeżeli Manchester City pokona Sevillę w regulaminowym czasie gry Superpucharu UEFA.

City – Sevilla: ile mogę wygrać grając w promocji forBET?

Przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć gracz zakładów bukmacherskich grając na kuponie wygraną Manchesteru City z Sevillą, w meczu rozgrywanym 16. sierpnia 2023 roku, w promocji bukmachera forBET. Wygrany zakład zostanie rozliczony ze stawką x 300. Nagroda zostanie przekazana przez internetowego bukmachera forBET w formie bonusu pieniężnego 300 zł. (300.00 x 1 zł = 300 zł).

  • Opcja 1: Wygrana Manchesteru City z Sevillą (stawka 300.00) x 1 zł = 300 zł

Pamiętaj, że wygrane pieniądze przeniosą się na saldo bonusowe i będą podlegać prostym warunkom obrotu zgodnie z wytycznymi legalnego bukmachera forBET.

forbet promka

Wygrana kasa z wkładu z konta depozytowego przeniesie się od razu na saldo depozytowe. Czyli na przykład w przypadku zagrania za 100 zł stawka 1 zł zostanie policzona na mnożniku x 300.00, a nadwyżka 99 zł po standardowym współczynniku z oferty. W przypadku wygranej pieniądze ze stawki 99 zł trafią na saldo depozytowe, a z 1 zł na konto bonusowe.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Który bukmacher ma bonus na City – Sevilla (16.08.23)?

W forBET Zakłady Bukmacherskie w specjalnej promocji możesz odebrać 300 zł bonusu finansowego, jeżeli Obywatele pokonają Sevillę w regulaminowym czasie gry Superpucharu UEFA.

2️⃣ Do kiedy należy zagrać zakład do promocji forBET bonus 300 zł na City – Sevilla?

Kupon do odbioru 300 zł za wygraną City z Sevillą w Superpucharze UEFA należy zagrać do rozpoczęcia hitowego spotkania na stadionie w Pireus, czyli do dnia 16. sierpnia 2023 roku, do godziny 20:59. Podczas trwania meczu nie ma możliwości skorzystania z odbioru 300 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę