300 za wygrana city z sheffield

Manchester City – Sheffield 300 zł w promocji Betfan (30.12)

W sobotę o 16:00 czeka nas starcie, w którym Manchester City podejmie na własnym boisku Sheffield United w meczu 20 kolejki Premier League. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował promocję dla nowych graczy, w której za wygraną Obywateli w meczu można odebrać 300 zł freebetu finansowego. Co więcej – wystarczy zagrać zaledwie za 25 zł na dowolny zakład z meczu Manchester City – Sheffield, a niezależnie od wyniku kuponu masz szansę na 300 zł! O szczegółach promocji Betfan 300 zł freebetu na Manchester City – Sheffield (30.12) informujemy w naszym artykule.

Manchester City – Sheffield freebet 300 zł w promocji Betfan (30.12)

Z okazji starcia w 20 kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Sheffield United Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za wygraną City w meczu możesz odebrać 300 zł darmowej kasy w formie freebetu.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za mecz Manchester City – Sheffield w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Manchester City – Sheffield
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 25 zł
  • Zagraj za dokładnie 25 zł zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolne zdarzenia z meczu
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 30.12.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli City wygra spotkanie otrzymasz freebet 300 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a City wygra i tak otrzymasz 300 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Manchester City – Sheffield to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 300 zł freebetu na City vs Sheffield – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz zakład z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu 20 kolejki Premier League: Manchester City vs Sheffield na dowolne zdarzenie z tego spotkania. Niezależnie od wyniku zakładu, jeżeli City wygra na Twoje konto trafi 300 zł freebetu.

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie freebetu 300 zł za wygraną City z Sheffield United możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na Manchester City – Sheffield?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 300 zł freebetu za wygraną City z Sheffield została ustawiona na poziomie 25 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

300 zł w Betfan za mecz Manchester City – Sheffield dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na Manchester City – Sheffield (30.12)?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz Premier League: Manchester City – Sheffield, w której możesz zgarnąć aż 300 zł freebetu finansowego. Wystarczy, że City wygra w meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 300 zł za wygraną City z Sheffield?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na Manchester City – Sheffield, ponieważ wystarczy, że City wygra mecz, a przy wkładzie zaledwie 25 zł masz szansę zgarnąć aż 300 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę