PSG, typy

Marsylia – PSG: typy, kursy, zapowiedź 31.03

Marsylia – PSG typy i kursy na mecz dwudziestej siódmej kolejki francuskiej Ligue 1. W meczu tym zmierzą się dwie absolutnie czołowe marki w kraju. Kursy na Marsylia – PSG wskazują, że faworytem meczu są gościa, aczkolwiek nie jest to znacząca przewaga. Typy na Marsylia – PSG znajdziecie w poniższym artykule. Zapraszamy do sprawdzenia!

200 PLN za gola PSG z Marsylią w Etoto
+ 500 PLN od wpłaty
freebet

200 PLN

W Etoto możesz odebrać 200 zł za bramkę PSG z Marsylią. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, zagrać z regularnej oferty za min. 2 zł na gola Paris Saint-Germain, a jeżeli przynajmniej raz trafią do siatki Arsenalu otrzymasz 200 zł. O szczegółach promocji dowiesz się więcej TUTAJ.

Marsylia – PSG: typy bukmacherskie

PSG – jak można się było spodziewać – pewnie kroczy po tytuł mistrzowski we francuskiej piłce. Drużyna z Paryża jest liderem, a nad drugim Brestem ma już dwanaście punktów przewagi. Różnica była większa, aczkolwiek ostatnio PSG złapało lekką zadyszkę – szczególnie jeżeli chodzi o grę obronną. Atak nadal sprawuje się wyśmienicie, co widać po liczbie strzelonych bramek. Marsylia natomiast w kilku ostatnich kolejkach również pokazała, że strzelać potrafi.

Powyżej 2.5 gola w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.65

Kursy mogą ulec zmianie

W ostatnim meczu Marsylia przegrała z niżej notowanym Rennes. Jednak przed tym meczem miała serię trzech zwycięstw z rzędu, w których strzeliła aż jedenaście goli! Nasz typ na Marsylia – PSG to powyżej 2,5 bramek w meczu po kursie 1.65 w Etoto. Nie ulega wątpliwości, że można się spodziewać w tym meczu gola lub goli ze strony PSG. Nie jest jednak wykluczone, że Marsylia też coś od siebie dołoży.

Marsylia – PSG: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na Marsylia – PSG:

  • Kurs na wygraną Marsylii: 3.25
  • Kurs na remis: 3.90
  • Kurs na wygraną PSG: 2.50
Marsylia
20:45
31 marca 2024
PSG
Kursy mogą ulec zmianie! Ostatnia aktualizacja: 30.03.24

Ze względu na potyczkę dwóch renomowanych rywali, bukmacherzy wystawili już kursy na Marsylia – PSG. Jasno z nich wynika, że faworytem – aczkolwiek nie za mocnym – są goście, na których mnożniki zawierają się w przedziale od 2.07 do 2.15. Współczynniki na podziału punktów w spotkaniu zaczynają się od 3.65, a kończą na 3.90. Natomiast mnożniki na wygraną gości znajdują się w zakresie od 3.03 do 3.25.

Najwyższy kurs na wygraną PSG oferuje bukmacher Superbet, a jego wartość wynosi 2.15. Natomiast największą wartość współczynnika na zwycięstwo gospodarzy oferuje LVBet, a wartość ta to 3.25.

Marsylia – PSG: zapowiedź meczu

Spotkanie teoretycznie na szczycie, aczkolwiek Marsylia po słabym początku sezonu musi gonić resztę stawki. Zapunktowanie w meczu z PSG będzie bardzo trudne, aczkolwiek nie jest niemożliwe. Spotkanie Marsylia – PSG odbędzie się 31 marca o godzinie 20:45.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę