Newcastle - Milan bonus 600 zł w Superbet (19.09)

AC Milan – Newcastle bonus 600 zł w Superbet (19.09)

W otwierającym meczu 1 kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024 będziemy świadkami od razu hitowego starcia, w którym AC Milan zmierzy się z Newcastle United. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet przygotował atrakcyjną ofertę specjalną, w której możesz odebrać 600 zł bonusu, jeżeli poprawnie wskażesz zwycięzce tego meczu. Dodatkowo oferta specjalna obowiązuje na wszystkie spotkania w 1 kolejce, więc możesz wybrać także inny mecz i zagrać go jak na przykładzie meczu Milan – Newcastle.

Milan – Newcastle bonus 600 zł w Superbet (19.09)

Z okazji hitowego starcia w meczu 1 kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy AC Milanem, a Newcastle United legalny bukmacher Superbet przygotował bonus 600 zł na zwycięstwo wybranego zespołu w tym spotkaniu (19.09) + 50 zł bonusu za Superprzewagę. Dodatkowo oferta ta obowiązuje na wszystkie spotkania w 1 kolejce, więc możesz wskazać dowolnego zwycięzce i odebrać 600 zł, analogicznie jak na przykładzie meczu Milan – Newcastle.

Aby aktywować możliwość odbioru nawet 650 zł bonusu za mecz Milan – Newcastle w specjalnej ofercie bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Newcastle lub Milanu (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w specjalnej ofercie bukmacherskiej okaże się trafiona to Superbet dopisze 600 zł bonusu (300.00 x 2 zł) do Twojego konta +50 zł jeżeli zostanie zastosowana Superprzewaga (prowadzenie różnicą 2 goli)
  • bonusy z oferty Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do oferty specjalnej bukmachera Supebet z możliwością odbioru 600 zł bonusu za mecz AC Milan – Newcastle United, rozgrywany w dniu 19 września 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepszy bonus na Milan – Newcastle (19.09.23)?

Na hitowe starcie 1 kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Milanem, a Newcastle najlepsza oferta z bonusem 600 zł została zaoferowana w Superbet, gdzie za poprawne wskazanie, kto wygra mecz odbierzesz 600 zł bonusu przy stawce zaledwie 2 zł +50 zł bonusu finansowego za zastosowanie Superprzewagi.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty buka Superbet 600 zł na Milan – Newcastle (19.09)?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej oferty bukmachera Superbet na mecz pomiędzy AC Milanem, a Newcastle United, ponieważ wygrana z boostem x 300 zdecydowanie przebija regularne stawki.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę