300 legia molde sts zastepcze

Molde – Legia Warszawa: 300 zł w STS (15.02)

W czwartek Molde zmierzy się z Legią Warszawa w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował specjalną akcję, w której za gola Wojskowych możesz odebrać 300 zł. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i choćby 1 gol Legii w tym spotkaniu, a masz szansę na 300 zł! O szczegółach oferty STS 300 zł na Molde – Legia Warszawa (15.02.24) dowiesz się z naszego artykułu.

Molde – Legia Warszawa 300 zł w STS (15.02)

Aby aktywować możliwość odbioru 300 zł za gola Legii Warszawa z Molde w specjalnej ofercie bukmacherskiej STS należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta ze specjalną nagrodą została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich STS jest w pełni darmowe.

Krok po kroku jak odebrać 300 zł za gola Legii z Molde w STS:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Legii z Molde ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Wojskowi strzelą choćby 1 gola w meczu to STS dopisze 300 zł do Twojego konta

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny pakiet benefitów, w którego skład wchodzi 100 zł bez ryzyka, 60 zł za darmo za wykonanie 3 zadań, czy nagroda od wpłaty do kwoty 1500 zł.

Zakład do specjalnej oferty bukmachera STS z możliwością odbioru 300 zł za mecz 1/16 finału Ligi Konferencji: Molde – Legia Warszawa, rozgrywany w dniu 15. lutego 2024 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Molde – Legia Warszawa 300 zł w STS jaki minimalny depozyt do odbioru nagrody?

Wpłata minimalna ustalona do oferty bukmachera STS, w której za gola Legii z Molde możesz możesz odebrać 300 zł nagrody finansowej została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w specjalnej akcji, w której do wygrania jest 300 zł za bramkę Legii (15.02.24).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę