Move Federation 2 kod promocyjny

Move Federation 2 kod promocyjny | Bonus 620 zł w Fortuna

W sobotę o 20:00 w Gliwice Arena będziemy świadkami drugiej edycji Move Federation 2. Mamy dla Was kod promocyjny, który zapewni Wam u bukmacher Fortuna specjalny, powiększony bonus finansowy w kwocie 620 zł. Skorzystanie z tego kodu jest bardzo proste, bezpieczne i w pełni darmowe. Jak skorzystać z kodu promocyjnego na Move Federation 2 informujemy szczegółowo w naszym artykule.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Move Federation 2 kod promocyjny

Specjalny i aktualny promocyjny kod na Move Federation 2 to słowo o treści BETSIDE. Wiele osób teraz szukasz możliwości grania zakładów z gali Move 2 na preferencyjnych warunkach, a takie właśnie zagwarantuje Ci kod promocyjny. Tak samo jak na poprzedniej edycji Move ma swój unikalny kod jakim jest słowo: BETSIDE.

Z naszym kodem BETSIDE na Move Federation 2 możesz zgarnąć bonus od Fortuna w maksymalnej kwocie 620 zł. Dzięki temu Twój pakiet bonusowy będzie składał się z 600 zł bez ryzyka oraz 20 PLN bez dokonywania depozytu.

Move Federation 2 kod – gdzie wpisać?

Kod promocyjny na Move Federation 2 wpisz w internetowym formularzu, w pole oznaczone “kod promocyjny”. Pamiętaj, aby podać hasło o treści BETSIDE.

Z takiej opcji podawania kodu mogą skorzystać nowi gracze, którzy uprzednio nie posiadali konta w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Poniżej na zdjęciu prezentujemy przykład pokazując gdzie należy wpisać kod Move Federation 2.

kod promo high league 5 wpisanie

Gracze, którzy zarejestrują się używając kod promocyjny Move Federation 2 mogą skorzystać także z pozostałych promocji bukmacherskich, które dostępne są dla wszystkich graczy. Możesz skorzystać także z wpisania kodu automatycznie używając naszego linka partnerskiego TUTAJ.

Move Federation 2 kod promocyjny w Fortuna

U partnera gali Move Federation 2 – bukmachera Fortuna, który jest wyłącznym operatorem zakładów z ofertą na Move 2 roku możesz skorzystać z kodu promocyjnego, który zapewni Ci dodatkowe 600 zł bez ryzyka na pierwsze 3 zakłady oraz darmowe 20 zł (bez dokonywania depozytu).

Działa to tak, że w przypadku nietrafionego kuponu otrzymasz zwrot postawionej stawki o bukmachera – podatek 12% w formie gotówki na konto główne, bez warunków obrotu. Stanie się tak zarówno przy pierwszym kuponie do 100 zł, drugim do 200 zł oraz trzecim do 300 zł. Jeżeli zakład okaże się trafiony np. podczas Move Federation 2 to bukmacher Fortuna całą wygraną przyzna na Twoje saldo depozytowe z możliwością natychmiastowej wypłaty na rachunek bankowy.

Kod promocyjny Move 2 – jak użyć?

Jeżeli chcesz użyć kod promocyjny na Move Federation 2 to należy najpierw pobrać promo-kod z naszej strony, jakim jest słowo o treści: BETSIDE, a następnie użyć go na formularzu do zakładania konta.

Krok po kroku jak użyć kod promocyjny na Move Federation 2:

  • Załóż konto z linku promocyjnego lub podaj Move 2 kod promocyjny : BETSIDE
  • Wypełnij obowiązkowe pola podczas rejestracji w Fortuna, sprawdź dane i zarejestruj konto
  • Odbierz bonus do 620 zł w Fortuna

Jeżeli założysz poprawnie konto u tego internetowego bukmachera, który posiada na wyłączność ofertę zakładów na Move Federation 2 to otrzymasz najwyższy bonus za kod Move 2 w kwocie 620 zł.

Jaki bonus za kod Move Federation 2?

W przypadku zastosowania poprawnego kodu promocyjnego na Move Federation 2 o treści BETSIDE u bukmachera Fortuna otrzymasz bonus w łącznej kwocie 620 zł. Na bonusy składają się:

  • 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł
  • darmowe 20 zł

Wybór, kiedy chcesz odebrać bonusy na galę Move Federation 2 w Fortuna za kod promocyjny należy do Ciebie. Kod aktywny jest od 2 października 2023 roku aż do rozpoczęcie 2. edycji Move Federation 2, czyli do dnia 7. października 2023 roku, jak i podczas trwania pojedynków na żywo.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki kod promocyjny do bukmachera Fortuna na Move Federation 2?

Najlepszym kodem do bukmachera Fortuna na Move Federation 2 jest słowo o treści BETSIDE.

2️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na Move Federation 2?

Kod promocyjny na Move Federation 2, który zapewni Ci ponadstandardowe bonusy u bukmachera Fortuna jest w pełni darmowy. Płatny natomiast jest kod PPV na oglądanie na żywo transmisji z gali Move 2.

3️⃣ Czy kodem BETSIDE aktywuje transmisje PPV z Move 2?

Nie, hasło BETSIDE nie aktywuje transmisji PPV z gali Move Federation 2. Włączysz natomiast promo-kodem bonus o wartości 620 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

4️⃣ Kto może skorzystać z kodu promocyjnego na galę Move Federation 2?

Z kodu promocyjnego na Move Federation 2 mogą skorzystać gracze, którzy mają ukończone 18 lat. To podstawowy warunek w graniu zakładów wzajemnych w Fortuna, jak i u innych topowych bukmacherów, jak STS czy Betclic.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę