200 newcastle liverpool

Newcastle – Liverpool kurs 200.00 w promocji Superbet (27.08)

W niedzielę w 3 kolejce angielskiej Premier League dojdzie do hitowego starcia, w którym Newcastle United na własnym obiekcie podejmie Liverpool. Mecz zapowiada się na niezwykle wyrównany, a bukmacher Superbet przygotował atrakcyjną promocję. Możesz w niej zagrać z najwyższym kursem 200.00 gola Newcastle lub Liverpoolu (do wyboru) za minimum 2 zł. Jeżeli wybrana przez Ciebie ekipa zdobędzie gola otrzymasz 400 zł premii finansowej na swoje konto (kurs 200.00 x stawka 2 zł). Jak skorzystać z promocji Superbet kurs 200.00 na Newcastle – Liverpool (27.08) dowiesz się z naszego artykułu.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Newcastle – Liverpool kurs 200 w promocji Superbet (27.08)

Z okazji hitowego starcia w 3 kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Newcastle, a Liverpoolem legalny bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję, w której możesz zagrać gola Newcastle lub Liverpoolu (do wyboru) z najwyższym kursem 200.00.

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie gola Newcastle lub Liverpoolu z najwyższym kursem 200.00 w promocji bukmachera Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych u tego bukmachera. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (preamtch) na gola Newcastle lub Liverpoolu (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 400 zł (kurs 200.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty od bukmachera Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem oferty specjalnej na mecz Newcastle – Liverpool (27.08)

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do specjalnej promocji bukmacherskiej z najwyższym kursem 200.00 na Newcastle United – Liverpool w 3 kolejce angielskiej Premier League możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Newcastle – Liverpool kurs 200.00 w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której gola Newcastle lub Liverpoolu (do wyboru) w meczu 3 kolejki angielskiej Premier League możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 200.00 została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 400 zł za minimum jedną bramkę Newcastle United lub Liverpoolu.

Newcastle – Liverpool kurs 200.00 – jaka maksymalna stawka zakładu w Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na mecz 3 kolejki angielskiej Premier League: Newcastle – Liverpool maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 200 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Newcastle, a Liverpoolem, który odbędzie się w dniu 27. sierpnia 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z kurs 200.00 w Superbet za gola Newcastle lub Liverpoolu?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 400 zł (200.00 x 2 zł) za gola Newcastle United lub Liverpoolu w meczu 3 kolejki angielskiej Premier League należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie promocja bukmacherska na Newcastle – Liverpool (27.08.23)?

Na hitowe starcie w 3 kolejce angielskiej Premier League pomiędzy Newcastle United, a Liverpoolem najlepsza oferta promocji z najwyższym kursem 200.00 została zaoferowana w Superbet. W przypadku, gdy poprawnie wskażesz, która drużyna strzeli choćby jednego gola w tym spotkaniu otrzymasz 400 zł premii finansowej (200.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty Superbet kurs 200.00 na Newcastle – Liverpool (27.08.23)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać specjalną promocję bukmachera Superbet na mecz 3 kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Newcastle, a Liverpoolem, ponieważ wygrana z najwyższym kursem 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 166 razy więcej za gola Newcastle – w Superbet 200.00, a regularnie 1.20 oraz 153 razy więcej na gola Liverpoolu – w Superbet 200.00, a regularnie 1.30). Dzięki temu masz szansę otrzymać 400 zł od bukmachera Superbet przy stawce zaledwie 2 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę