400 za legie betfan

Ordabasy – Legia Warszawa: bonus 400 zł w Betfan (27.07)

W czwartek Legia Warszawa podejmie Ordabasy w pierwszym meczu 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji. Wojskowi będą faworytem do wygrania tego spotkania, a legalny bukmacher Betfan przygotował dla nowych graczy atrakcyjną ofertę, w której za wygraną Legii Warszawa z Ordabasy (27.07) masz szansę otrzymać 400 zł bonusu finansowego. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak odebrać 400 zł w Betfan za wygraną Legii Warszawa z Ordabasy (27.07).

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 300 PLN na start

Potrojenie pierwszego depozytu do 450 PLN

Ordabasy – Legia Warszawa 400 zł bonusu w Betfan (27.06.2023)

Z okazji hitowego starcia w pierwszym meczu 2. rundy eliminacji Ligi Konferencji, w którym zmierzy się Ordabasy z Legią Warszawa Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały specjalną ofertę, w której za wygraną Wojskowych w tym spotkaniu, rozgrywanym w dniu 27 lipca 2023 roku możesz odebrać 400 zł bonusu.

Najważniejszą zasadą grania wygranej Legii Warszawa z Ordabasy (27.07.2023) w specjalnej ofercie od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru 400 zł w bonusie za wygraną Legii z Ordabasy w pierwszym meczu 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji.

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty specjalnej na mecz Ordabasy – Legia Warszawa (27.07)
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 40 zł
  • Zagraj za dokładnie 2 zł zakład SOLO z oferty standardowej na wygraną Legii z Ordabasy
  • za pozostałe 38 zł możesz zagrać na co chcesz
  • Jeśli Legia Warszawa pokona Ordabasy to w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz 400 zł bonusu od bukmachera Betfan

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej oferty bukmacherskiej na hitowe starcie pomiędzy Ordabasy, a Legią Warszawa (27.07.23) to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan 400 zł na Ordabasy – Legia Warszawa (27.07.23) – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz zagrać wygraną Legii Warszawa z Ordabasy z bonusem 400 zł w pierwszym meczu 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji.

  • Opcja 1: Zakład: wygrana Legii Warszawa z Ordabasy – kurs 2.00 x stawka 2 zł = bonus 400 zł

Pamiętaj, że zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie bonusu 400 zł na mecz pomiędzy Legią Warszawa, a Ordabasy rozgrywanym w dniu 27. lipca 2023 roku możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w Betfan na Ordabasy – Legia Warszawa aby otrzymać 400 zł?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 400 zł za wygraną Legii Warszawa z Ordabasy została ustawiona na poziomie 2 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowaną przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

Pamiętaj, że możesz zagrać tylko jeden kupon do oferty powiększonej wygranej na mecz Ordabasy – Legia Warszawa, a bonus 400 zł dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki obrót bonusem 400 zł za mecz Ordabasy – Legia Warszawa w Betfan?

Aby wygrana trafiła na SALDO GŁÓWNE, bonusem należy obrócić dwukrotnie. Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30. Czas na dokonanie obrotu to 7 dni.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty specjalnej Betfan na mecz Ordbasy – Legia bonus 400 zł?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać ofertę specjalną dla nowych graczy przygotowaną przez bukmachera Betfan na starcie Ordabasy z Legią Warszawa, ponieważ wystarczy, że zagrasz za 2 zł na Wojskowych, a jeżeli wygrają oni spotkanie z Ordabasy otrzymasz ekstra bonus 400 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę