Brazylia, typy
depositphotos.com

Paragwaj – Brazylia: typy, kursy, zakłady 29.06 | Copa America 2024

W pierwszej kolejce spotkań grupowych Brazylia jako faworyt rozgrywek zawiodła. Niejako sensacyjnie zremisowała z niżej notowaną Kostaryką. Paragwaj nieznacznie bo jednym golem uległ dobrze dysponowanej Kolumbii. Czy Canarinhos dokonają odwetu za pierwszy mecz i zgodnie ze wskazaniami kursowymi wygrają spotkanie? Zapraszamy do analizy i typów na spotkanie Paragwaj – Brazylia.

400 PLN za gola Niemiec lub Danii
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNEGO gola wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

Paragwaj – Brazylia: typy bukmacherskie

Reprezentacja Brazylia na turniej Copa America wybrała się załogą naszpikowaną gwiazdami światowego formatu. Stąd też gigantyczne oczekiwania wobec Canarinhos są uzasadnione. Po wpadce w pierwszym meczu, w walce o kolejne punkty, ważne będzie pokonanie Paragwaju. Mimo wskazań analityków, które ukazują Paragwaj jako underdoga spotkania to solidna drużyna.

Przekonała się o tym Kolumbia, która wygrała zaledwie jedną bramką. W ostatnich meczach drużyny Daniel Garnero średnia goli to zaledwie 1.33. Uważamy, że spotkanie nie będzie nadto łatwe dla Brazylii przez co naszym typem jest poniżej 2.5 gola w meczu z oferty Superbet po kursie 2.10.

Paragwaj – Brazylia: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy wystawili już kursy na spotkanie Paragwaj – Brazylia:

  • Wygrana reprezentacji Paragwaju: kurs 10.00 w Superbet
  • Remis w spotkaniu : kurs 5.25 w STS
  • Wygrana reprezentacji Brazyli: kurs 1.38 w LvBet

Wygrana Paragwaju: kurs 10.00 w Superbet

Superbet oferuje kurs 10.00 na zwycięstwo reprezentacji Paragwaju. Tak wysoki kurs wskazuje, że Paragwaj jest uznawany za outsidera w tym meczu. Bukmacherzy oceniają szanse Paragwaju na zwycięstwo jako bardzo niskie, co sprawia, że obstawienie tej opcji może przynieść duże wygrane przy wysokim ryzyku.

Remis: kurs 5.25 w STS

STS proponuje kurs 5.25 na remis w spotkaniu pomiędzy Paragwajem a Brazylią. Ten kurs jest najwyższym wśród operatorów zakładów wzajemnych.

Wygrana Brazylii: kurs 1.38 w LvBet

LvBet oferuje kurs 1.38 na zwycięstwo reprezentacji Brazylii. Niski kurs sugeruje, że Brazylia jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Bukmacherzy przewidują wysokie prawdopodobieństwo wygranej Brazylii. Dla graczy, którzy wierzą w pewne zwycięstwo Brazylii, obstawienie tej opcji może być bezpiecznym wyborem, choć potencjalne wygrane będą mniejsze ze względu na niski kurs.

Paragwaj – Brazylia: kto wygra? Procentowe szanse na zwycięstwo

Wygrana Paragwaju:

Z kursem 10.00 w Superbet, szanse na zwycięstwo Paragwaju wynoszą około 9.85%. Bukmacherzy oceniają, że Paragwaj jest zdecydowanym underdogiem.

Remis:

Kurs 5.25 na remis w STS sugeruje, że prawdopodobieństwo remisu wynosi około 18.76%. Jest to opcja o umiarkowanym ryzyku, która może przyciągnąć graczy przewidujących wyrównane spotkanie.

Wygrana Brazylii:

Na podstawie kursu 1.38 oferowanego przez LvBet, szanse na zwycięstwo Brazylii wynoszą około 71.39%. Brazylia jest wyraźnym faworytem, a obstawienie jej zwycięstwa może być bezpiecznym wyborem dla graczy.

Paragwaj – Brazylia: zapowiedź meczu

Druga kolejka grupy D znacząco wpłynie na rozkład sił w tabeli. Spotkanie Paragwaj – Brazylia rozpocznie się się 29 czerwca na stadionie Allegiant Stadium w Stanach Zjednoczonych. Rozpoczęcie meczu planowane jest na 3:00 polskiego czasu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę