Gdzie ogladac pogon linfield

Pogoń – Linfield: gdzie oglądać? Transmisja online na żywo | eliminacje Ligi Konferencji [03.08.23]

Mecz Pogoń – Linfield w ramach 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji odbędzie się 03.08.23 o godzinie 18:00. Drużyna ze Szczecina wypracowała sobie w pierwszym meczu olbrzymią zaliczkę i tylko katastrofa mogłaby ich wyeliminować z dalszej gry. Możemy jednak liczyć na kolejny ofensywny spektakl, który warto oglądnąć w telewizji. Sprawdź gdzie oglądać transmisje online na żywo z meczu Pogoń – Linfield. Z artykuły dowiesz się również który nadawca telewizyjny ma to spotkanie w swojej ofercie.

Gdzie oglądać Pogoń - Linfield (03.08.23)
Kiedy mecz? czwartek, 03.08.2023
O której i gdzie transmisja? od 17:30 w telewizji, na stronie internetowej i w aplikacji TVP Sport

Pogoń – Linfield: gdzie oglądać na żywo?

Wynik 5:2 dla Pogoni przeciwko Linfield na wyjeździe był sporą niespodzianką. Tak dobra postawa ekipy Portowców pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. najpierw jednak trzeba dopełnić formalności i rozprawić się z Irlandczykami z północy. Transmisja meczu Pogoń – Linfield w telewizji dostępna będzie na TVP Sport. Istnieje również możliwość obejrzenia tego spotkania online w internecie, dzięki usłudze oferowanej przez TVP.

Pogoń – Linfield: transmisja online

Stream meczu Pogoń – Linfield dostępny jest również w internecie, na stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji. Nie mając dostępu do TVP Sport, wystarczy wejść na stronę sport.tvp.pl, albo zainstalować aplikację mobilną, aby cieszyć się spotkaniem Pogoń – Linfield.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Gdzie obejrzeć mecz Pogoń – Linfield (03.08.2023)?

Mecz Pogoni z Linfield można obejrzeć na TVP Sport oraz na stronie internetowej lub w aplikacji TVP Sport.

2️⃣ Kiedy rozegrany zostanie mecz Pogoń – Linfield?

Spotkanie Pogoń Szczecin – Linfield odbędzie się w środę, 03.08.23 o godzinie 18:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę