Polska - Austria kto wygra

Polska – Austria: kto wygra? Kurs 150.00!

W piątek reprezentacja Polski w Berlinie zmierzy się w drugim meczu na Euro 2024 z Austrią. Czy Biało-Czerwonym uda się wygrać to spotkanie i znacznie przybliżyć się do fazy pucharowej niemieckiego turnieju? W STS masz specjalną ofertę – kurs 150.00 na brak porażki Polaków z Austrią w regulaminowym czasie gry. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i remis lub wygrana Biało-Czerwonych, a na Twoje konto trafi 300 zł!

300 PLN za brak porażki Polski z Austrią
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo lub remis Polaków z Austrią i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

Polska – Austria: kto wygra? Kurs 150.00 w STS

Niewątpliwie spoglądając na notowania to Austria ma nieco większe szanse na zwycięstwo w tym meczu (około 48% szans). Biało-Czerwoni natomiast mają około 24% szans na zwycięstwo w drugim meczu na Euro 2024. Oczywiście będzie ciężko, ale jeżeli choćby zremisujemy – utrzymamy się w walce o potencjalny awans do fazy pucharowej.

Bukmacher forBET przygotował specjalną ofertę, w której brak porażki Polski z Austrią możesz zagrać z boostem 150.00. Jest to o tyle atrakcyjna oferta, że wystarczy zaledwie 2 zł, a na Twoje konto może trafić aż 300 zł, jeżeli Biało-Czerwoni wygrają lub zremisują z Austrią!

Polska – Austria: kurs 150.00 – jak zagrać w STS?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 300.00 meczu pomiędzy reprezentacją Polski w piłce nożnej, a Austrią u bukmachera STS jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania braku porażki Biało-Czerwonych ze specjalnym mnożnikiem.

Instrukcja krok po kroku:

  • załóż nowe konto gracza w forBET poprzez nasz link promocyjny podając kod: BETSIDE300
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pojedynczy zakład przedmeczowy za 1 zł na brak porażki Polski (zakład 1/X)
  • w przypadku, gdy Biało-Czerwoni wygrają lub zremisują na Twoje konto trafi 300 zł
obraz 39

Powyżej prezentujemy, jak ma wyglądać zagrany zakład do oferty STS kurs 150.00 na brak porażki Polski z Austrią.

Polska – Austria: czy Polska ma szansę wygrać?

Oczywiście Polska w starciu z Austrią mają nieco mniejsze szanse na zwycięstwo. Nie można ich jednak w żaden sposób skreślać i z pewnością możemy ograć Austrię. Zagraliśmy bardzo dobry mecz z Holandią i jeżeli ponownie zagramy ofensywnie i odważenie, nie popełniając błędów w obronie to szanse na zwycięstwo są jak najbardziej realne. Ważne będzie pierwsze 15 minut, aby w nich nie stracić głupiej bramki.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę