Polska, siatkówka, typy
depositphotos.com

Polska – Brazylia: typy, kursy, zakłady 27.06 | Liga Narodów

Polska – Brazylia typy i kursy bukmacherskie na ćwierćfinał siatkarskiej Ligi Narodów. Polacy już w czwartek nasi reprezentanci zagrają w Lidze Narodów w Łodzi. Będzie to ostatni poważny sprawdzian przed Igrzyskami Olimpijskimi. Rywal będzie trudny, albowiem zagramy z Brazylią. Choć mamy znacznie większe szanse według analityków to wydaje się, że to spotkanie nie będzie wcale łatwe do wygrania. Czy Polakom uda się zameldować w półfinale?

STS- Euro 2024
PAKIET 760 PLN

Polska – Brazylia typy bukmacherskie

Polska oczywiście jest kandydatem do wygrania w tym spotkaniu. Warto jednak podkreślić, że w fazie grupowej przegraliśmy z Brazylią 1:3. Tamto spotkanie było bardzo ciężkie – Biało-Czerwoni gonili większość meczu cały czas wynik w danym secie. To sprawiało, że Brazylia się nakręcała i potrafiła utrzymywać przewagę. Tutaj jednak naszym dodatkowym atutem będzie własne boisko oraz bardzo duże wsparcie kibiców. To powinno w znacznym stopniu wystarczyć do przechylenia szali wygranej na naszą stronę.

Polska wygra i powyżej 3.5 setów
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.67

Kursy mogą ulec zmianie

Mimo wszystko spotkania z Brazylią są zawsze bardzo ciężkie i tutaj wydaje mi się, że będzie podobnie. Ciężko mi wyobrazić sobie, że wygramy ten mecz 3:0. Bardziej skłaniałbym się ku dokładnemu wynikowi 3:1, a może i nawet dreszczowiec i wygrana 3:2. Ja typuję, że Polska wygra oraz będzie powyżej 3.5 setów. Taki zakład możemy zagrać w LVBET, dzięki czemu otrzymujemy łączny kurs na poziomie 1.67.

Polska – Brazylia: kursy bukmacherskie

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na spotkanie siatkarskiej pomiędzy Polską, a Brazylią w ćwierćfinale siatkarskiej Ligi Narodów:

  • Kurs na Polskę: 1.37 – STS
  • Kurs na Holandię: 3.05 – Betclic

Według analityków po wycenie kursowej to właśnie Polska jest zdecydowanym faworytem do wygrania spotkania (kurs 1.37 – 66% szans). Zdecydowanie mniejsze szanse daje się na Brazylię (kurs 3.05 – 34% szans). Warto zwrócić też uwagę na typ związany z powyżej 3.5 setów w tym meczu, który został wyceniony na poziomie 1.43.

Polska – Brazylia: kto wygra?

Biało-Czerwoni świetnie spisali się w fazie zasadniczej Ligi Narodów i choć tam przegrali mecz z Brazylią to mimo wszystko w ćwierćfinale to Polska naszym zdaniem ogra Brazylię. Choć nie będzie to łatwe spotkanie, jak pokazał mecz z 8. czerwca, tak mimo wszystko mamy silniejszy zespół i dodatkowo zagramy przed własną publicznością.

Polska – Brazylia – droga do ćwierćfinału Ligi Narodów

Jeżeli spojrzymy na drogę do ćwierćfinału Ligi Narodów obu reprezentacji to podczas niej niewątpliwie to polscy siatkarze prezentowali się lepiej. Po 12 spotkaniach w grupie wywalczyli 29 punktów i choć mieli ich najwięcej to jednak w tabeli wyprzedziła ich tylko Słowenia. Polska przegrała w grupie tylko właśnie ze Słowenią oraz z Brazylią. Brazylijczycy natomiast zajęli dopiero 7 lokatę z dorobkiem 21 punktów. Oni natomiast przegrali w fazie grupowej z Francją, Kanadą, USA oraz Słowenią i Włochami.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę