200 zl za piatke lewego

Polska – Czechy Betfan 200 zł freebetu, jeśli Lewy “zbije” piątkę

Robert Lewandowski jako kapitan polskiej reprezentacji często zbija piątki. W meczu z Czechami na pewno będzie do tego wiele okazji, dlatego bukmacher Betfan przygotował specjalną ofertę na mecz Polska – Czechy. Możesz w niej odebrać 200 zł freebetu, jeżeli Lewandowski “zbije” piątkę. O szczegółach specjalnej oferty Betfan 200 zł za zbitą piątkę Lewego w meczu Polska – Czechy dowiesz się z naszego artykułu.

Polska – Czechy Betfan 200 zł freebetu, jeśli Lewy “zbije” piątkę

Z okazji starcia w meczu eliminacji Euro 2024 pomiędzy Polską, a Czechami Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której jeśli Lewy “zbije” piątkę możesz odebrać 200 zł freebetu finansowego.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej darmowej kasy za mecz Polska – Czechy w specjalnej akcji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty specjalnej z freebetem na Polska – Czechy
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 25 zł
  • Zagraj za dokładnie 25 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na Polska – Czechy – grasz co chcesz – pamiętaj jednak, aby kurs był min. 2.00
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 17.11.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli Lewy “zbije” piątkę w meczu otrzymasz freebet 200 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a Lewy zbije piątkę i tak otrzymasz 200 zł od Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej oferty bukmacherskiej Betfan na Polska – Czechy to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan 200 zł freebetu na Polska vs Czechy – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu eliminacji Euro 2024: Polska – Czechy z kursem minimum 2.00 i niezależnie czy okaże się on trafiony otrzymasz 200 zł freebetu finansowego, jeżeli tylko Lewy “zbije” piątkę.

Pamiętaj, że specjalny zakład w Betfan z darmową nagrodą 200 zł za “piątkę” Lewego w meczu Polska – Czechy możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w Betfan na Polska – Czechy do odbioru 200 zł?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 200 zł freebetu za zbitą “piątkę” przez Lewego w meczu Polska – Czechy została ustawiona na poziomie 25 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach specjalnej oferty.

200 zł w Betfan za mecz Polska – Czechy dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na Polska – Czechy (17.11)?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz eliminacji Euro 2024: Polska – Czechy, w której możesz zgarnąć aż 200 zł freebetu. Wystarczy, że Lewy zbije “piątkę” podczas meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty Betfan 200 zł za “piątkę” Lewego?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać specjalną ofertę bukmachera Betfan na Polska – Czechy, ponieważ wystarczy, że Lewandowski zbije piątkę, a przy wkładzie zaledwie 25 zł masz szansę zgarnąć aż 200 zł darmowej kasy.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę