Polska - Czechy promocje bukmacherskie

Polska – Czechy promocje bukmacherskie i bonusy (17.11)

Reprezentacja Polski w piątek zmierzy się na Stadionie Narodowym z Czechami w ramach 9 eliminacyjnego meczu Mistrzostw Europy 2024. Bukmacherzy oczywiście z tej okazji znów się postarali i dla nowych graczy przygotowali wiele ciekawych promocji, w których można wygrać naprawdę dużą kasę (nawet 300 zł) przy wkładzie zaledwie 2 zł! W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie wszystkich najlepszych promocji bukmacherskich na spotkanie Polska – Czechy (17.11.23). Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania.

Polska – Czechy promocje bukmacherskie i bonusy na mecz (17.11.23)

Szukasz dodatkowej kasy u bukmacherów na mecz Polski z Czechami w ramach meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2024? Skorzystaj z promocji bukmacherskich, w których możesz zagrać z mega kursami, skorzystać z zakładów bez ryzyka czy odebrać ekstra bonusy w wysokich kwotach, przy niskich wkładach finansowych. Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z premiami finansowymi na mecz Polaków z Czechami.

Bukmacher Promocja bukmacherska na Polska - Czechy
Superbet 300 zł bonusu za brak gola Lewego z Czechami
Etoto Promocyjny kurs 300.00 na gola Polaków
Fortuna 300 zł bonusu za gola Polski z Czechami
Betfan 200 zł freebetu za zbitą piątkę przez Lewego
LVBET Promocyjny boost 100.00 na wygraną Polski z Czechami

Możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na mecz Polska – Czechy lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

300 PLN za brak gola Lewandowskiego w Superbet

W Superbet możesz zagrać brak gola Roberta Lewandowskiego w meczu Polska – Czechy ze współczynnikiem 150.00. Daje to możliwość wygrania 300 zł (150.00 x 2 zł). Jest to ciekawa promocja, albowiem nie jest standardowo na wygraną, czy gola, a na RL9.

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na Polska – Czechy:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na dowolny zakład z meczu Polska – Czechy
 • jeżeli Lewandowski nie strzeli gola z Czechami zgarnij bonus 300 zł (150.00 x 2 zł)

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Jest to oferta z najwyższym bonusem na Polska – Czechy (17.11.23).

300 zł bonus na Polska – Czechy w Etoto

Na starcie reprezentacji Polski z Czechami także bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy atrakcyjną promocję z bonusem finansowym. Wystarczy, że zagrasz specjalny zakład na gola Biało-Czerwonych z Czechami, a bukmacher Etoto dopisze 300 zł bonusu.

Dodatkowo możesz skorzystać z bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 300 zł w bonusach na mecz Polska – Czechy, a więc łącznie 600 zł! Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 50 zł, aby móc odebrać 300 zł bonusu na Polska – Czechy (17.11.2023)
 • zyskaj dodatkowo bonus od wpłaty 100% do 300 zł – podwojenie wpłaty (maks. przy wpłacie 300 zł).
 • zagraj za minimum 1 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ, na strzelenie przez Polskę bramki z Czechami
 • jeżeli Polacy strzelą gola z Czechami otrzymasz 300 zł bonusu finansowego od Etoto

Pamiętaj, że bonus przeniesie się na saldo do obrotu. Wymogi kursowe obrotu bonusem 300 zł za mecz eliminacji Mistrzostw Europy 2024 pomiędzy Polską, a Czechami to: 2 x AKO z kursem min. 2,50 kuponu i kursem min. zdarzenia 1,30.

Promocyjny kurs 150.00 na Polska – Czechy w Fortuna

W Fortuna Zakłady Bukmacherskie możesz zagrać zakład z kursem 150.00 na gola Polaków z Czechami. Jeżeli Polacy choćby jedną bramkę w tym spotkaniu otrzymasz od eFortuna 300 zł bonuus! Wiąże się to z rozliczeniem zakładu z mnożnikiem x 150.00.

Jak skorzystać z kursu 150.00 w Fortuna na Polska – Czechy:

Po wykonaniu tych czynności odbierzesz 200 zł bonusu, jeżeli Polacy strzelą gola Czechom, a dodatkowo za udzielenie zgód marketingowych otrzymasz 100 zł premii, z czym będzie wiązał się łączny bonus na kwotę 300 zł na mecz Polaków z Czechami (17.11.23).

200 zł w Betfan za “zbicie” piątki przez Lewego w meczu Polska – Czechy

Lewandowski jako kapitan często zbija piątki, choćby na starcie meczu, a nawet i przy golach. W meczu z Czechami jest na to duża szansa, a bukmacher Betfan przygotował 200 zł freebetu, jeżeli Lewandowski przynajmniej raz zbije z kimś piątkę.

Oferta skierowana jest do graczy, którzy założą konto, korzystając z hasła o treści: BETSIDE. Jak wziąć udział w promocji i jakie są zasady:

 • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
 • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 25 PLN
 • zagraj pierwszy dowolny kupon na mecz Polska – Czechy za dokładnie 25 PLN – musi zostać rozliczony do maksymalnie 17.11.2023 roku godziny 23:59
 • jeżeli Lewandowski zbije piątkę otrzymasz 200 zł freebetu od Betfan
200 zl za piatke lewego

Freebetem grasz jak chcesz – wystarczy go postawić, a jeżeli kupon z niego okaże się trafiony otrzymasz swoją wygraną na konto główne, z możliwością wypłaty.

Boost 100.00 w LVBET na wygraną Polski z Czechami

Również bukmacher LVBET przygotował specjalną promocję na starcie Polaków z Czechami. Wystarczy zagrać zakład za zaledwie 1 zł na to, że Polska wygra mecz z Czechami, a masz szansę zgarnąć 100 razy więcej! Nagroda z promocji zostanie przyznana w formie bonusu na konto. Jak z niej skorzystać?

 • otwórz nowe konto gracza w LVBET
 • wpłać minimum 50 zł
 • zagraj na zakładzie przedmeczowym wygraną Polski z Czechami (zakład 1 – wygrana pierwszej drużyny)
 • jeżeli Polacy pokonają Czechów w piątkowym meczu otrzymasz 100 zł bonusu na nowe konto

Przy trafionym kuponie w promocji otrzymujesz regularną wygraną oraz bonus 100 PLN (równowartość boostu kursu 100). Żeby wypłacić bonus, obróć nim jednokrotnie (kupony z min. kursem 1.75).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na Polska – Czechy (17.11)?

Ciekawe i korzystnie finansowo oferty promocyjne na spotkanie Polski z Czechami w eliminacyjnym meczu Euro 2024 zostały przygotowane między innymi w Superbet, Etoto oraz Fortunie. Superbet w promocji zaproponował 300 zł bonusu za brak gola Lewego (najlepsza oferta), natomiast Fortuna i Etoto daje 300 zł bonusu na gola Biało-Czerwonych.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na mecz Polska – Czechy?

Bonusy finansowe na eliminacyjne starcie Polski z Czechami można znaleźć między innymi w Superbet, Etoto, Fortunie oraz Betfan.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę