Polska, siatkówka, typy

Polska – Holandia: Typy, kursy, zakłady 24.05 | LN siatkarzy

Polska – Holandia typy i kursy bukmacherskie na spotkanie 3. kolejki siatkarskiej Ligi Narodów 2024. Polacy tegoroczną Ligę Narodów zaczęli od dwóch zwycięstw – z USA oraz Kanadą. Teraz czeka ich kolejny solidny rywal, jednak zdecydowanie w ich zasięgu. Kto wygra to spotkanie? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy na Polska – Holandia.

250 PLN za wygraną Polski z Holandią
Zagraj za 2 zł na wygraną Polaków z Holandią w LN i odbierz premię 250 zł
Premia

250 PLN

W STS możesz odebrać 250 PLN za wygraną Polski z Holandią w specjalnej promocji. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, wpłacić minimum 50 zł i z regularnej oferty STS zagrać za 2 zł na wygraną Biało-Czerwonych. Wybór poprawny? Na Twoje konto wpada 250 zł bonusu!

Polska – Holandia: typy bukmacherskie

Reprezentacja Polski w siatkówce świetnie spisała się w dwóch pierwszych spotkaniach. Najpierw pewnie ograli USA 3:0, a następnie w dniu wczorajszym ograli Kanadę 3:1. Oczywiście w drugim spotkaniu mieliśmy nieco większe kłopoty, albowiem przegrywaliśmy 0:1, ale w świetny sposób udało się odwrócić losy meczu. Oczywiście nie gramy najmocniejszym składem, więc tym bardziej te dwie wygrane zasługują na pochwałę. Holandia natomiast rozpoczęła od porażki 2:3 ze Słowenią oraz zwycięstwa 3:2 z Turcją. Z pewnością były to dla nich wymagające, albowiem pięciosetowe spotkania. Przyjechali tutaj najmocniejszym składem, dlatego mogą się nam postawić, choć to my wygramy to spotkanie. Typujemy wygraną Polski oraz powyżej 3.5 seta w meczu po kursie 1.80 w STS.

Polska wygra i +3.5 seta
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.80

Kursy mogą ulec zmianie

Oczywiście Holendrzy zapewne zagrają z nami swoim pierwszym składem. Pomimo, że u nas zabraknie kilku kluczowych zawodników to mimo wszystko jesteśmy ekipą mocniejszą. W Holandii głównie grę ciągnie 2-3 siatkarzy, dlatego są w stanie urwać nam seta, ale powinniśmy tutaj wygrać 3:1/3:2.

Polska – Holandia: kursy bukmacherskie

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na spotkanie siatkarskiej pomiędzy Polską, a Holandią:

  • Kurs na Polskę: 1.30 – STS
  • Kurs na Holandię: 3.55 – Betclic

Według analityków po wycenie kursowej to właśnie Polska jest zdecydowanym faworytem do wygrania spotkania (kurs 1.30 – 71% szans). Zdecydowanie mniejsze szanse daje się na Holandię (kurs 3.55 – 29% szans). Warto zwrócić też uwagę na typ związany z powyżej 3.5 setów w tym meczu, który został wyceniony na poziomie 1.60.

Polska – Holandia: kto wygra?

Oczywiście choć Polacy nie przyjechali najmocniejszym składem to i tak są to świetnie zawodnicy. Holandia natomiast nadal swoją grę opiera głównie na 2-3 zawodnika. Stąd też Polacy powinni pewnie wygrać spotkanie z Holendrami. Nie spodziewamy się niespodzianki w tym spotkaniu, a raczej pokazu klasy po stronie Biało-Czerwonych.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę