Polska - Mołdawia promocje bukmacherskie i bonusy

Polska – Mołdawia: promocje bukmacherskie i bonusy (15.10.23)

Reprezentacja Polski w niedzielę zmierzy się na Stadionie Narodowym z Mołdawią w ramach 8 eliminacyjnego meczu Mistrzostw Europy 2024. Bukmacherzy oczywiście z tej okazji znów się postarali i dla nowych graczy przygotowali wiele ciekawych promocji, w których można wygrać naprawdę dużą kasę (nawet 500 zł) przy wkładzie zaledwie 2 zł! W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie wszystkich najlepszych promocji bukmacherskich na spotkanie Polska – Mołdawia (15.10.23). Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania.

Polska – Mołdawia promocje bukmacherskie i bonusy na mecz (15.10.23)

Szukasz dodatkowej kasy u bukmacherów na mecz Polski z Mołdawią w ramach meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2024? Skorzystaj z promocji bukmacherskich, w których możesz zagrać z mega kursami, skorzystać z zakładów bez ryzyka czy odebrać ekstra bonusy w wysokich kwotach, przy niskich wkładach finansowych. Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z premiami finansowymi na mecz Polaków z Mołdawią.

Bukmacher Promocja bukmacherska na Mołdawia - Polska
Superbet 400 zł bonusu za wygraną Biało-Czerwonych z Mołdawią
Etoto Promocyjny kurs 200.00 na gola Polaków w 1. i w 2. połowie z Mołdawią
Fortuna 300 zł bonusu za zwycięstwo Polski z Mołdawią
Betfan 200 zł freebetu za prostopadłe podanie Ziela

Możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na mecz Polska – Mołdawia lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

400 PLN za wygraną Polaków z Mołdawią w Superbet

W Superbet możesz zagrać wygraną Polaków w meczu z Mołdawią ze współczynnikiem 200.00. Daje to możliwość wygrania 400 zł (200.00 x 2 zł) + 100 zł, jeżeli w meczu zostanie zastosowana Superprzewaga (prowadzenie różnicą minimum 2 goli). Jest to obecnie najwyższa oferta bonusowa na eliminacyjny mecz Biało-Czerwonych z Mołdawią w drodze na Euro 2024 – wystarczy tak niewiele, bo wygrana Orłów w starciu, gdzie są zdecydowanym faworytem.

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na Polska – Mołdawia:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na wygraną Polaków w meczu z Mołdawią
 • jeżeli Polacy pokonają na na Narodowym Mołdawię zgarnij bonus 400 zł (200.00 x 2 zł)
 • + 100 zł bonusu możesz odebrać za Superprzewagę w tym meczu
polska moldawia 200 superbet

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Jest to oferta z najwyższym bonusem na Polska – Mołdawia (15.10.23).

200 zł bonusu na Polska – Mołdawia w Etoto

Na starcie reprezentacji Polski z Mołdawią także bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy atrakcyjną promocję z bonusem finansowym. Wystarczy, że zagrasz specjalny zakład na gola Biało-Czerwonych zdobywane w 1 połowie, jak i drugiej połowie meczu, a bukmacher Etoto dopisze 200 zł bonusu.

Dodatkowo możesz skorzystać z drugiego bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 600 zł w bonusach na mecz Polska – Mołdawia. Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 100 zł, aby móc odebrać 200 zł bonusu na Polska – Mołdawia (15.10.2023)
 • zyskaj dodatkowo bonus od wpłaty 100% do 400 zł – podwojenie wpłaty (maks. przy wpłacie 400 zł).
 • zagraj za minimum 1 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ, na strzelenie przez Polskę bramek w obu połowach w meczu z Mołdawią
 • jeżeli Polacy strzelą gola i w 1. i w 2. połowie otrzymasz 200 zł bonusu finansowego od Etoto

Pamiętaj, że bonus przeniesie się na saldo do obrotu. Wymogi kursowe obrotu bonusem 200 zł za mecz eliminacji Mistrzostw Europy 2024 pomiędzy Polską, a Mołdawią to: 2 x AKO z kursem min. 2,50 kuponu i kursem min. zdarzenia 1,30.

Promocyjny kurs 150.00 na Polska – Mołdawia w Fortuna

W Fortuna Zakłady Bukmacherskie możesz zagrać zakład z kursem 150.00 na wygraną Polaków z Mołdawią. Jeżeli Polacy wyjdą zwycięsko z tego spotkania otrzymasz od eFortuna 300 zł bonuus! Wiąże się to z rozliczeniem zakładu z mnożnikiem x 150.00.

Jak skorzystać z kursu 150.00 w Fortuna na Polska – Mołdawia:

Polska - Mołdawia 150.00 w Fortuna

Po wykonaniu tych czynności odbierzesz 200 zł bonusu, jeżeli Polacy wygrają spotkanie z Mołdawią, a dodatkowo za udzielenie zgód marketingowych otrzymasz 100 zł premii, z czym będzie wiązał się łączny bonus na kwotę 300 zł na mecz Polaków z Mołdawią (15.10.23).

200 zł w Betfan za prostopadłe podanie Ziela w meczu Polska – Mołdawia

Piotr Zieliński na ten moment jest kreatorem gry reprezentacji Polski. W meczu z Mołdawią powinien pokazać swoją klasę, a bukmacher Betfan przygotował 200 zł freebetu, jeżeli Zielu raz w meczu poda celnie prostopadle do swojego kolegi z drużyny.

Oferta skierowana jest do graczy, którzy założą konto, korzystając z hasła o treści: BETSIDE. Jak wziąć udział w promocji i jakie są zasady:

 • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
 • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 25 PLN
 • zagraj pierwszy dowolny kupon na mecz Polska – Mołdawia za dokładnie 25 PLN – musi zostać rozliczony do maksymalnie 15.10.2023 roku godziny 23:59
 • jeżeli Zielu raz podanie celnie prostopadle otrzymasz 200 zł freebetu od Betfan
Promocja Betfan 200 zł za prostopadłe podanie Ziela

Freebetem grasz jak chcesz – wystarczy go postawić, a jeżeli kupon z niego okaże się trafiony otrzymasz swoją wygraną na konto główne, z możliwością wypłaty.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na Polska – Mołdawia (15.10)?

Ciekawe i korzystnie finansowo oferty promocyjne na spotkanie Polski z Mołdawią w eliminacyjnym meczu Euro 2024 zostały przygotowane między innymi w Superbet, Etoto oraz Fortunie. Superbet w promocji zaproponował 400 zł bonusu za wygraną Polaków (najlepsza oferta), natomiast Fortuna daje boost 150.00 na wygraną Biało-Czerwonych.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na mecz Polska – Mołdawia?

Bonusy finansowe na eliminacyjne starcie Polski z Mołdawią można znaleźć między innymi w Superbet, Etoto, Fortunie oraz Betfan.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę