Polska - Słowenia kursy: 200 w Superbet (14.09)

Polska – Słowenia kursy bukmacherskie: 200.00 w Superbet (14.09)

W czwartek Polscy siatkarze zmierzą się w półfinale Mistrzostw Europy ze Słowenią. Biało-Czerwoni oczywiście są faworytem do wygrania tego meczu i tym samym awansu do wielkiego finału. W Superbet Zakłady Bukmacherskie możesz skorzystać ze specjalnej oferty, w której wygraną Polski ze Słowenią możesz zagrać z najwyższym kursem 200.00. Dzięki temu przy wymaganej minimalnej stawce zaledwie 2 zł w zakład możesz odebrać aż 400 zł premii finansowej (200.00 x 2 zł). Jak skorzystać ze specjalnej oferty buka Superbet kurs 200.00 na Polska – Słowenia (14.09.23) przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Polska – Słowenia kurs 200 w Superbet (14.09.23)

Z okazji hitowego starcia w półfinałowym spotkaniu siatkarskich Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacją Polski, a Słowenii legalny bukmacher Superbet przygotował wysoki kurs 200.00 na wygraną Biało-Czerwonych w tym spotkaniu (14.09.23).

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie kursu 200.00 na Polska – Słowenia w półfinale Mistrzostw Europy (14.09.23) w specjalnej ofercie bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Polski ze Słowenią w meczu siatkarzy ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 400 zł (200.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do specjalnej oferty bukmacherskiej Superbet z kursem 200.00 na Polska – Słowenia w półfinale Mistrzostw Europy w dniu 14 września 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Polska – Słowenia kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali na półfinał siatkarskich Mistrzostw Europy mnożniki. Kurs na Polskę to 1.30 (77% szans na wygraną), natomiast na Słowenię kurs to 3.55 (23% szans na zwycięstwo). Jak widać to Polacy są faworytem według kursów bukmacherskich i wydaje się, że pewnie powinni wygrać to spotkanie. Dodatkowo kurs na +3.5 seta w meczu został wyceniony na mnożniku 1.50, a wydaje się, że to także dobra opcja do typu na to spotkanie.

Polska – Słowenia Superbet kurs 200.00 jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do specjalnej oferty bukmachera Superbet, w której wygraną Polaków ze Słowenią w starciu półfinału Mistrzostw Europy możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższymi kursami 200 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w podwyższonym kursie, w którym do wygrania jest 400 zł za zwycięstwo Biało-Czerwonych w tym prestiżowym starciu ze Słoweńcami.

Kurs 200 na Polska vs. Słowenia – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do specjalnej oferty bukmachera Superbet na mecz siatkarskich Mistrzostw Europy pomiędzy Polską, a Słowenią maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 200 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze kursy na na Polska – Słowenia (14.09.23)?

Na hitowe starcie w półfinale Mistrzostw Europy najlepsze kursy znajdziesz w Superbet. Na Polskę najlepszy kurs to 200.00, natomiast na Słowenię najwyższy kurs to 3.55.

2️⃣ Czy warto skorzystać ze specjalnej oferty buka Superbet kurs 200.00 na Polska – Słowenia (14.09.23)?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie siatkówki pomiędzy reprezentacją Polski, a Słowenii, które odbędzie się w ramach półfinałowego starcia Mistrzostw Europy, ponieważ wygrana z boostem kursu 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 153 razy więcej na zwycięstwo Polaków – w Superbet 200.00, a regularnie 1.30).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę