Polska - Słowenia promocja Betfan (14.09)

Polska – Słowenia promocja Betfan: 176 zł na konto główne za 2 sety (14.09)

W czwartek reprezentacja Polskich siatkarzy zmierzy się w półfinale Mistrzostw Europy ze Słowenią. Jak wiadomo mecze ze Słowenią zawsze są ciężkie, jednak to Polacy są zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował bardzo atrakcyjną promocję, w której możesz zagrać minimum 2 wygrane sety przez Polaków i odebrać nawet 176 zł na konto główne, z możliwością natychmiastowej wypłaty. Jak skorzystać z promocji Betfan na Polska – Słowenia (14.09) dowiesz się z naszego artykułu poniżej.

Promocja Betfan 176 zł na Polska – Słowenia (14.09)

Z okazji starcia reprezentacji polskich siatkarzy w półfinale Mistrzostw Europy ze Słowenią Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za wygrane 2 SETY PRZEZ POLSKĘ możesz odebrać 176 zł w formie gotówki na konto główne. Dwa wygrane sety przez Polaków brzmią jak pewniaczek, a na Ciebie czeka 176 zł.

Najważniejszą zasadą grania wygranych dwóch setów przez Polaków ze Słowenią (14.09.23) w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces zakładania profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru 176 zł w gotówce za mecz Polska – Słowenia w półfinale ME. Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na wygrane 2 sety przez Polaków ze Słowenią
  • Dokonaj depozytu w kwocie maksymalnie 40 zł
  • Zagraj za maksymalnie 40 zł zakład SOLO z oferty BETFAN na 2 wygrane sety przez Polaków ze Słowenią z oferty dostępnej TUTAJ
  • Jeśli Polacy wygrają minimum 2 sety w meczu ze Słowenią (14.09) to w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz 176 zł na konto główne przy zakładzie za 40 zł

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej na Polska – Słowenia na siatkarskich Mistrzostwach Europy to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 176 zł na wygrane 2 sety Polaków ze Słowenią – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz zagrać wygrane 2 sety przez polskich siatkarzy ze Słowenią z możliwością otrzymania 176 zł na konto główne w promocji Betfan.

polska 2 sety
  • Opcja 1: Zakład: Polska wygra minimum 2 sety ze Słowenią – kurs 5.00 x stawka 40 zł = 176 zł na konto główne

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie gotówki 176 zł za wygrane minimum 2 sety przez Polskich siatkarzy w meczu ze Słowenią możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska Betfan 176 zł na Polska – Słowenia (14.09.23)?

Promocja bukmacherska z możliwością wygrania 176 zł na konto główne za wygrane 2 sety przez Polaków w meczu ze Słowenią została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie od 13.09.23 do 14.09.23 godziny 17:59 mogą odebrać nawet 176 zł na konto główne w promocji bukmacherskiej Betfan.

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na Polska – Słowenia?

Maksymalna stawka do odbioru 176 zł na konto główne za minimum 2 wygrane sety przez Polaków ze Słowenią została ustawiona na poziomie 40 zł. Za dokładnie taką sumę możesz wygrać w promocji bukmachera Betfan aż 176 zł na konto główne. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

Kasa w formie gotówki 176 zł na mecz Polska – Słowenia na siatkarskich Mistrzostwach Europy dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki bukmacher ma promocję na Polska – Słowenia (14.09.23)?

Jeżeli poszukujesz promocji bukmacherskiej na mecz półfinałowy siatkarskich Mistrzostw Europy pomiędzy Polską, a Słowenią to znajdziesz taką w Betfan Zakłady Bukmacherskie. Możesz tam odebrać aż 176 zł na konto główne za minimum 2 wygrane sety przez Polaków.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan na Polska – Słowenia (14.09)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na półfinałowe siatkarskie starcie Mistrzostw Europy pomiędzy Polską, a Słowenią, ponieważ wystarczy, że Biało-Czerwoni wygrają 2 sety w meczu, a masz szansę otrzymać 176 zł na konto główne.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę