Polska - Turcja, typy
depositphotos.com

Polska – Turcja: typy, kursy, zakłady 10.06 | Kto wygra?

W poniedziałek, na 5 dni przed startem mistrzostw Europy w Niemczech reprezentacja Polski rozegra swoje drugie, przygotowawcze spotkanie. Biało-Czerwoni zmierzą się z Turcją i z pewnością mają apetyt w tym spotkaniu na powtórzenie sukcesu z Ukrainą. Polacy mają szanse, ale rywal jest na wysokim poziomie i z pewnością łatwo nie będzie. Będzie to jednak dobry test dla naszej kadry. Czy uda im się wygrać drugie towarzyskie spotkanie? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy na Polska – Turcja.

300 PLN za gola Polski z Turcją
Zagraj za 2 zł na choćby JEDNĄ bramkę Biało-Czerwonych i odbierz premię 300 zł
Premia

300 PLN

W STS możesz odebrać 300 PLN za choćby JEDNEGO gola Polski z Turcją w meczu towarzyskim na PGE Narodowym. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, wpłacić minimum 50 zł i z regularnej oferty STS zagrać za 2 zł na bramkę Biało-Czerwonych. Wybór poprawny? Na Twoje konto wpada 300 zł! Po szczegóły zapraszamy TUTAJ.

Polska – Turcja: typy bukmacherskie

Poniżej prezentujemy naszym zdaniem 3 najlepsze typy na spotkanie towarzyskie reprezentacji pomiędzy Polską, a Turcją. Dokładamy do nich dodatkowo analizy, które możecie przeczytać poniżej.

Polska – Turcja: kto wygra? Typy 1X2

Biało-Czerwoni bardzo dobrze spisali się w towarzyskim meczu z Ukrainą. Niewątpliwie tamto spotkanie wlało w polski naród trochę nadziei. Aby to jednak potwierdzić przydałaby się wygrana także w drugim towarzyskim spotkaniu przed Euro. Turcja oczywiście będzie wymagającym rywalem, ale mimo wszystko dobrze, gdyby Polska tutaj wygrała i znacznie bardziej podbudowana pojechała do Niemiec. Dodatkowo Turcja wydaje się, że po eliminacjach obniżyła loty, albowiem nie wygrali od 4. spotkań, a dodatkowo w trzech ostatnich spotkaniach towarzyskich także nie potrafili ograć swoich rywali. Polacy zagrają u siebie, dodatkowo wydaje się, że ten skład będzie nieco mocniejszy od tego, który wyszedł z Ukrainą, dlatego stawiamy typ z kursem 2.34 na wygraną Polski w tym meczu.

Polska wygra
Typ od redakcji Betside
KURS:

2.34

Kursy mogą ulec zmianie

Oczywiście Turcja zagrała dobrze spotkanie z mocnymi Włochami. Nadal jednak twierdzimy, że mimo wszystko Turcy znów przed wielką imprezą nieco obniżyli loty. W polskiej kadrze natomiast widać poprawę gry i z pewnością Turcja nie powinna być nam straszna, w szczególności na własnym obiekcie. Liczymy, że zagramy tak dobrze, jak z Ukrainą. Jeżeli poprawimy jeszcze nieco grę w obronie, albowiem z Ukrainą było kilka niepotrzebnych błędów to powinniśmy ograć Turków.

Polska – Turcja: typy na gole

W przypadków rynków na gole znaleźliśmy bardzo ciekawą statystykę ostatnich spotkań. Mianowicie Polacy w czterech z pięciu ostatnich meczów strzelali jako pierwsi bramkę. Turcy natomiast w czterech na ostatnie 5 spotkań byli kadrą, która pierwszą bramkę traciła w meczu. Pójdziemy tym kierunkiem, albowiem Polacy ostatnio dobrze grają na początku meczu i wytypujemy po kursie 1.83 w Betclic, że to Polska strzeli pierwszego gola w meczu.

Polska strzeli pierwszego gola
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.83

Kursy mogą ulec zmianie

Polacy zagrają na PGE Narodowym, więc będą mieli przewagę własnego obiektu. Dodatkowo, jeżeli spojrzymy na ostatnie spotkania Biało-Czerwonych to mieliśmy znacznie lepsze pierwsze połowy od drugich. Stąd Polacy mogą to powtórzyć i otworzyć wynik meczu. Dzięki temu też znacznie prościej grałoby się w tym spotkaniu.

Polska – Turcja typy na rzuty rożne

Reprezentacja Polski w meczu z Ukrainą nawet pomimo tego, że prowadziła w tamtym spotkaniu i tak naprawdę mogła się cofnąć do obrony to nabijali rzuty rożne w drugiej połowie. Kadra prowadzona przez Michała Probierza w tym spotkaniu będzie mieć z pewnością nieco ciężej niż w spotkaniu z Ukrainą, stąd też spodziewamy się, że będą po prostu nabijali rogi. Te szły im zresztą świetnie w meczu z Ukrainą, stąd też możemy tworzyć z nich zagrożenie. Wybieramy kurs 1.55 w Superbet na typ: ponad 3.5 rzutów rożnych Polski.

Polska powyżej 3.5 rzutu rożnego
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.55

Kursy mogą ulec zmianie

Tutaj zapewne prowadzenie nie przyjdzie nam tak szybko, jak z Ukrainą, stąd będzie nieco bardziej postarać się pod bramką Turków. Natarcia to także rzuty rożne, a z tych byliśmy bardzo groźni w meczu z Ukraińcami. Wydaje się, że 4 rogi nie powinny stanowić wielkiego problemu, a do kuponu AKO kurs 1.55 idealnie się nada.

Polska – Turcja: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Polska – Turcja:

 • Typ Polska wygra: kurs 2.34
 • Typ na remis w meczu: kurs 3.25
 • Typ Turcja wygra: kurs 3.05
 • Obie strzelą gola: kurs 1.71

W przypadku rynków 1X2 na Polska – Turcja bukmacherzy ocenili, że gospodarze tego spotkania – Polska jest faworytem do wygrania meczu (kurs 2.34). Rozstawieni jako goście tego meczu, a więc Turcja to kurs 3.05. Również ciekawym współczynnikiem do betowania jest remis w w tym spotkaniu, który został opatrzony mnożnikiem w okolicach 3.25.

Polska – Turcja: kursy na gole w meczu

W przypadku rynków na gole w meczu Polska – Turcja kurs na btts w meczu to 1.71. Brak BTTS-u w meczu Polska – Turcja to wycena na poziomie mnożnika 2.05. Ponad 2.5 gola w tym spotkaniu towarzyskim to natomiast współczynnik w okolicach 2.02 u polskich legalnych bukmacherów. Natomiast poniżej 2.5 gola możecie obstawić po mnożniku około 1.82.

Polska – Turcja: najwyższy kurs 200.00 w Totalbet

Kurs 200.00 na bramkę Polaków z Turcją
Zagraj za 1 PLN na choćby JEDNĄ bramkę Polaków i odbierz gotówkę do wypłaty
Kurs

200.00

Aby obstawić choćby JEDNEGO gola Polski z Turcją z najwyższym kursem 200.00 w Totalbet wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe i zagrać za 1 zł z regularnej oferty na bramkę Polaków.

Polska – Turcja: wysoki kurs 150.00 w Superbet

W Superbet możesz typować mecz Polska – Turcja z wysokim kursem 150.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł w brak porażki Polski w tym meczu odbierzesz 300 zł!

300 zł za brak porażki Polski z Turcją
Zagraj za 2 zł na wygraną lub remis Polaków z Turcją i odbierz 300 zł
Premia

300 PLN

Aby obstawić zakład na 1/X (Polska lub remis) z wysokim 150.00 w Superbet wystarczy założyć konto TUTAJ, podać kod o treści BETSIDE, zaakceptować zgody marketingowe, wpłacić minimum 50 zł i zagrać za 2 zł z regularnej oferty na to, że Polska nie przegra z Turcją.

Polska – Turcja: zapowiedź meczu

W poniedziałek 10. czerwca 2024 roku na PGE Narodowym reprezentacja Polski rozegra drugie towarzyskie spotkanie przed Euro 2024 z Turcją. Dla Biało-Czerwonych będzie to drugi sprawdzian po wygranym meczu z Ukrainą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Polska – Turcja: zakłady bukmacherskie – co obstawiać?

Choć będzie to tylko spotkanie towarzyskie i to 5 dni przed startem Euro 2024 to jednak zagra w nim kadrowa narodowa piłki nożnej w Polsce. Bukmacherzy oczywiście z tej okazji przygotowali szerokie oferty zakładów, które można obstawiać. Są to między innymi:

 • 1X2 – kto wygra
 • Dokładny wynik całego meczu lub 1. połowy
 • Handicap na mecz lub połowę
 • Liczbę bramek w meczu (powyżej/poniżej)
 • Liczba kartek
 • Liczba rzutów rożnych
 • Czy obie drużyny strzelą gola
 • Podwójna szansa
 • Strzelca bramki
 • Zakład bez remisu – DNB

Oczywiście wymienione zakłady to tylko część, z tych które można obstawiać. My polecamy sprawdzić takich buków, jak STS, Betclic, czy Betfan, którzy mają najlepsze oferty zakładów na spotkanie Polaków z Turcją.

Przed samym spotkaniem pojawiają się jeszcze z pewnością zakłady statystyczne na zawodników, czy na np. możliwość typowania posiadania piłki danej drużyny.

Polska – Turcja: statystyki

 • Polska nie przegrała od 7 meczów
 • Turcja nie wygrała od 4. spotkań
 • 7 na ostatnich 9. spotkań Polaków kończyło się poniżej 2.5 golami
 • 4/5 ostatnich spotkań to pierwszy gol Biało-Czerwonych
 • 4/5 ostatnich spotkań to utrata pierwszego gola przez Turków

Polska – Turcja: przewidywane składy

Polska: Bułka – Bednarek, Walukiewicz, Kiwior – Frankowski, Zieliński, S. Szymański, Urbański, Zalewski – Lewandowski, Świderski

Turcja: Bayindir – Celik, Kabalk, Bardakci, Muldur – Calhanoglu, Ayhan – Aydin, Yazici, Yildiz – Yilmaz

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jakie typy warto wybrać na Polska – Turcja (10.06)?

Według naszej redakcji najlepszymi typami na mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją Polski, a Turcją będzie postawienie na wygraną Polski. Biało-Czerwoni bardzo dobrze spisali się w meczu z Ukrainą i tutaj będą chcieli potwierdzić swoją dobrą dyspozycję.

2️⃣ Który bukmacher ma najlepsze kursy na Polska – Turcja (10.06)?

Bukmacher STS oraz Totalbet oferuje najlepsze kursy na rynek zwycięzców w tym spotkaniu. Dla przykładu na wygraną Polski – STS oferuje kurs 2.34 – inni bukmacherzy mają 2.25 – 2.30. Na wygraną Turcji najlepsze kursy daje natomiast Totalbet – kurs 3.05, a pozostali 2.82 – 2.95.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę