600 zł na Porto - Barcelona

Porto – FC Barcelona kurs 300.00 w promocji Superbet (04.10)

We środę w meczu 2 kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów FC Porto zmierzy się na własnym stadionie z FC Barceloną. Duma Katalonii oczywiście ma większe szanse na wygraną w tym meczu i powinni sięgnąć po kolejne 3 punkty. W Zakładach Bukmacherskich Superbet masz okazję skorzystać ze świetnej promocji bukmacherskiej, w której wygraną Porto lub Bayernu możesz zagrać z kursem 300.00. Dzięki temu przy wkładzie zaledwie 2 zł masz szansę zgarnąć aż 600 zł premii finansowej (kurs 300.00 x stawka 2 zł). Jak skorzystać z promocji Superbet kurs 300.00 na Porto – Barcelona (04.10.23) dowiesz się z naszego artykułu.

Porto – FC Barcelona: kurs 300 w promocji Superbet (04.10.23)

Z okazji hitowego starcia w 2 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Porto, a FC Barceloną legalny bukmacher Superbet przygotował wysoki kurs 300.00 na wygraną Porto lub Barcelony (do wyboru) w tym spotkaniu (04.10.23). Dodatkowo promocja bukmachera Superbet obowiązuje na wszystkie spotkania 2. kolejki Ligi Mistrzów, więc możesz zdecydować się także na inny mecz, my natomiast pokazujemy przykład na starciu Porto z Barceloną.

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie kursu 300.00 na Porto – FC Barcelona lub dowolnego innego meczu 2. kolejki piłkarskiej UEFA Champions League w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Porto lub Barcelony lub dowolnego zespołu w 2. kolejce Ligi Mistrzów ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 600 zł (300.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

300 porto barca

Zakład do promocji bukmacherskiej z najwyższym kursem 300.00 na Porto – FC Barcelona w 2. kolejce Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024 możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Porto – FC Barcelona Superbet kurs 300.00 jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której zakład na wygraną FC Porto lub FC Barcelony w 2 kolejce Ligi Mistrzów możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższymi kursami 300 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 600 zł za 2. kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Kurs 300 na Porto – FC Barcelona w Superbet – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na wybrany przez Ciebie mecz 2. kolejki piłkarskiej Champions League wskazując w nim zwycięzce jak my na Barcelonę maksymalna stawka obowiązująca do grania ze współczynnikiem 300 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na 2 kolejkę Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Porto – Barcelona (04.10)?

Na starcie w 2 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy FC Porto, a FC Barceloną najlepsza oferta promocji z ponadstandardowym kursem 300.00 została zaoferowana w Superbet, gdzie za wygraną Porto lub Barcelony, lub remisu (do wyboru) odbierzesz 600 zł bonusu finansowego (kurs 300.00 x 2 zł).

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet kurs 300.00 na Porto – Barcelona?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie 2 kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy FC Porto, a FC Barceloną, ponieważ wygrana z najwyższym kursem 300 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 157 razy więcej na zwycięstwo Barcelony – w Superbet 300.00, a regularnie 1.90 oraz 76-krotnie więcej na Porto – w Superbet 300.00, a regularnie 3.90).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę