prime show 8 bonus

Prime MMA 8 bonus – 176 zł w Totalbet

Prime Show MMA 8 – bukmacher Totalbet zaoferował Graczom z okazji dzisiejszej hitowej gali bonus. Możliwość odebrania 176 zł w gotówce za wygraną Życińskiego w walce wieczoru. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i zwycięstwo włodarza Prime, a na Twoje konto trafi 176 zł w gotówce – z możliwością wypłaty! O szczegółach bonusu 176 zł na Prime MMA 8 dowiesz się z naszego artykułu.

Prime MMA 8: bonus w Totalbet – jak odebrać 176 zł?

Najważniejszą zasadą zyskania dziś 176 zł przy wkładzie zaledwie 1 zł za walkę wieczoru podczas Prime MMA 8 u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link afiliacyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru gotówki do wypłaty.

Jak skorzystać z oferty Totalbet na Prime SHOW MMA 8 krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Zagraj pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na wygraną Życińskiego na Prime 8 z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej 176 zł w gotówce!

Po założeniu profilu Gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym 3 zakłady bez ryzyka na kwotę 111 zł każdy z nich. Warto dodać, że zakłady należy wykorzystać w ciągu 48h od założenia konta, a potencjalne zwroty otrzymasz na konto GŁÓWNE w gotówce! Pamiętaj, że bonus na Prime 8 jest aktywny dziś, czyli 13. kwietnia 2024 roku.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę