Prime Show MMA 6 kod promocyjny

Prime Show MMA 6: kod promocyjny | Najwyższy bonus na galę

W sobotę fani freak-fightów będą świadkami szóstej edycji gali pod nazwą Prime Show MMA 6. Partnerem tej gali będzie bukmacher Fortuna i to właśnie u niego można odebrać kod promocyjny na pojedynki. Kod promocyjny na Prime Show MMA 6 to słowo o treści BETSIDE i zapewni Ci on możliwość otrzymania atrakcyjnego bonusu w kwocie 620 zł u tego legalnego bukmachera. Proces odbioru jest bardzo prosty i zajmie Ci maksymalnie 3 minuty, a jak dokładnie tego dokonać dowiesz się z naszego artykułu.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

Prime Show MMA 6 kod promocyjny

Aktualnym promocyjnym kodem na galę Prime Show MMA 6 jest słowo o treści BETSIDE. Wiele osób zapewne szuka możliwości grania zakładów z gali na preferencyjnych warunków, a takie właśnie zagwarantuje Ci kod promocyjny. Tak samo jak na innych galach również Prime Show MMA 6 ma swój unikalny kod, który gwarantuje Ci dodatkowe bonusy finansowe.

Z naszym kodem BETSIDE na Prime Show MMA 6 możesz zgarnąć bonus od Fortuna w maksymalnej kwocie 620 zł. Dzięki temu Twój pakiet bonusowy będzie składał się z 600 zł bez ryzyka oraz 20 PLN bez dokonywania depozytu.

Prime Show MMA 6 kod promocyjny w Fortuna

U partnera gali Prime Show MMA 6 – bukmachera Fortuna, który jest wyłącznym operatorem zakładów z ofertą na freak-fightowe walki Prime MMA 6 możesz skorzystać z kodu promocyjnego, który zapewni Ci dodatkowe 600 zł bez ryzyka na pierwsze 3 zakłady oraz darmowe 20 zł (bez dokonywania depozytu).

Działa to tak, że w przypadku nietrafionego kuponu otrzymasz zwrot postawionej stawki – podatek 12% w formie gotówki na konto główne, bez warunków obrotu. Stanie się tak zarówno przy pierwszym kuponie do 100 zł, drugim do 200 zł oraz trzecim do 300 zł. Jeżeli zakład okaże się trafiony np. podczas gali Prime Show MMA 6 w dniu 21. października to bukmacher Fortuna całą wygraną przyzna na Twoje saldo depozytowe z możliwością natychmiastowej wypłaty na rachunek bankowy.

Prime Show MMA 6 kod promocyjny – gdzie wpisać?

W internetowym formularzu, w pole oznaczone “kod promocyjny” wpisz słowo o treści BETSIDE. To tam należy wpisać kod promocyjny na galę Prime Show MMA 6.

hl kod gdzie wpisac

Z takiej opcji podawania kodu mogą skorzystać nowi gracze, którzy uprzednio nie posiadali konta w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Powyżej na zdjęciu prezentujemy przykład pokazując gdzie należy wpisać kod Prime Show MMA 6.

Kod promocyjny Prime Show MMA 6 – jak użyć?

Jeżeli chcesz użyć kodu promocyjnego na galę Prime Show MMA 6 to należy najpierw pobrać promo-kod z naszej strony, czyli słowo o treści: BETSIDE, a następnie zastosować go na formularzu do zakładania konta. Możesz pobrać go stąd np. poprzez skopiowanie go lub kliknięcie w odpowiedni baner, który automatycznie przeniesie Cię do formularza rejestracyjnego z automatycznie wprowadzonym kodem promocyjnym Prime Show MMA 6.

Prime Show MMA 6 bonusy za kod promocyjny

W przypadku zastosowania poprawnego kodu promocyjnego na Prime Show MMA 6 o treści BETSIDE u bukmachera Fortuna otrzymasz bonusy finansowe w łącznej kwocie 620 zł. Na bonusy Prime Show MMA 6 składają się:

  • 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł
  • darmowe 20 zł

Wybór kiedy chcesz odebrać bonus Prime Show MMA 6 w Fortuna za kod promocyjny należy do Ciebie. Kod aktywny jest od 17. października 2023 roku aż do rozpoczęcie 6. edycji gali Prime Show MMA, czyli do dnia 21 października, jak i podczas trwania pojedynków na żywo.

Kod promocyjny Prime Show MMA 6 – jak otworzyć konto?

Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję krok po kroku, jak założyć nowe konto z kodem na Prime Show MMA 6, który zapewni Ci maksymalne korzyści finansowe w łącznej kwocie 620 zł:

  • Załóż konto z linku promocyjnego lub podaj Prime Show MMA 6 kod promocyjny : BETSIDE
  • Wypełnij obowiązkowe pola podczas rejestracji w Fortuna, sprawdź dane i zarejestruj konto
  • Odbierz bonus do 620 zł w Fortuna

Nowe konto bukmacherskie w Fortuna Zakłady Bukmacherskie z kodem promocyjnym Prime Show MMA 6 można założyć za darmo w ciągu zaledwie 60 – 120 sekund.

Zobacz także kody na inne gale:

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki kod promocyjny użyć do bukmachera Fortuna na Prime Show MMA 6?

U bukmachera Fortuna na galę Prime MMA 6 użyj kod promocyjny o treści: BETSIDE.

2️⃣ Ile kosztuje kod promocyjny na Prime Show MMA 6?

Kod promocyjny na Prime Show MMA 6, który zapewni Ci ponadstandardowe bonusy u bukmachera Fortuna jest w pełni darmowy. Płatny natomiast jest kod PPV na oglądanie na żywo transmisji z gali Prime Show MMA 6.

3️⃣ Czy kodem BETSIDE aktywuje transmisje PPV z Prime Show MMA 6?

Nie, hasło BETSIDE nie aktywuje transmisji PPV z Prime MMA 6. Włączysz natomiast promo-kodem bonus o wartości 620 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

4️⃣ Kto może skorzystać z kodu promocyjnego na galę Prime Show MMA 6?

Z kodu promocyjnego na Prime Show MMA 6 mogą skorzystać gracze, którzy mają ukończone 18 lat. To podstawowy warunek w graniu zakładów wzajemnych w Fortuna, jak i u innych topowych bukmacherów, jak STS czy Betclic.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę