prime show 7 typy

Prime Show MMA 7: typy, kursy | Gdzie obstawiać?

Typy i kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 7. W sobotę fani freak-fightów będą świadkami siódmej gali federacji pod nazwą Prime Show MMA 7. Na pewno fanów zakładów bukmacherskich najbardziej interesuje możliwość obstawiania pojedynków, a taką daje tylko i wyłącznie bukmacher Fortuna. Sprawdziliśmy, więc jakie kursy bukmacherskie zostały przygotowane na Prime Show MMA 7, a także kto według nich jest faworytem do wygrania swoich pojedynków. Po naszych obserwacjach i analizach przygotowaliśmy także typy na Prime Show MMA 7, które możesz znaleźć poniżej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się.

Prime Show MMA 7 typy bukmacherskie

Czas zacząć od najważniejszego czyli do typów bukmacherskich na galę Prime Show MMA 7. Po analizie kursowej wiemy już kto jest faworytem do wygrania poszczególnych pojedynków, a także mniej więcej czego możemy spodziewać się po każdej z walk.

Nasze typy na Prime Show MMA 7 to:

 • Typ 1: Poniżej 3.5 rundy w pojedynku Murański – Prezes FEN
 • Wygrana Kasjusza Życińskiego przed czasem z Adamem Soroko

A analizę do naszych typów na Prime Show 7 przeczytasz szczegółowo poniżej.

Prime Show MMA 7 typy na Murański – Jóźwiak

Przede wszystkim warto podkreślić, że walka pomimo iż będzie pojedynkiem wieczoru nie będzie stała na najwyższym poziomie sportowym. Obaj zawodnicy do freak-fightów dostali się przez afery i oczywiście, choć posiadają już duży staż i doświadczenie to nie niewątpliwie nie są to zawodnicy mocno techniczni. Oczywiście walka zapowiada się na bardzo emocjonującą, a jaki może być jej przebieg? Warto podkreślić, że Jóźwiak w ostatnim czasie wygrał kilka pojedynków, a w tym pokonał dzisiejszego rywala, czyli Murańskiego. Co prawda przegrał na Fame z Boxdelem, ale tego się spodziewaliśmy. 

muranski jozwiak typ

Murański natomiast w ostatnim czasie po wielu walkach pokonał w końcu swojego rywala. Wygrał właśnie na Prime ze Starym Wiewiórem w pierwszej rundzie. Obaj zawodnicy mają mocne uderzenie, a dodatkowo niezbyt się lubią, więc zapewne od pierwszej rundy zobaczymy ogień u dwóch zawodników. Jako, że też nie są to najmłodsi zawodnicy to im dalej w las tym będą bardziej zmęczeni i będą chcieli szybciej zakończyć pojedynek. Murański dysponuje dobrym uderzeniem i twardą głową. Prezes FEN natomiast posiada szybkie uderzenia. Nie chce nam się wierzyć, że ta walka potrwa długo. Ciekawie prezentuje się typ na poniżej 2.5 rundy w tym pojedynku i my typujemy właśnie poniżej 2.5 rundy w pojedynku Murański – Jóźwiak.

Don Kasjo – Adam Soroko typy na Prime Show MMA 7

Kasjusz długo królowa w Prime. Wydawało się, że jest to zawodnik freak-fightów, którego ciężko będzie pokonać. W ostatnim czasie jednak Don Kasjo przegrał 2 pojedynki pod rząd – z Tyburskim oraz z Zadorą. Wydawało się, że będzie królem freak-fightów, jednak te dwie przegrane sprawiły, że nie jest już tak mocny i jest do ugryzienia przez rywali. Zmierzy się jednak podczas Prime Show MMA 7 z Soroko, który jest zdecydowanym underdogiem tego starcia.

kajsusz typ prime 7

Kasjusz dostał łatwiejszego rywala niż poprzednio, zapewne na odbicie się od dwóch porażek i tutaj będzie chciał z pewnością wyraźnie pokonać swojego rywala, aby dać sygnał, że może wrócić na tron. Don Kasjo dysponuje dobrym przygotowaniem fizycznym oraz szybkością ciosów. Z pewnością będzie chciał dominować i naszym zdaniem wygra przed czasem. Typujemy wygraną Don Kasjo przed czasem z Adamem Soroko. 

Prime Show MMA 7 kursy bukmacherskie

Bukmacher Fortuna jako wyłączony operator gali Prime Show MMA 7 przygotował aktualne kursy na 7. galę Prime Show. Współczynniki prezentują się naprawdę na dobrym poziomie, dzięki czemu gracze mogą wygrać więcej kasy obstawiając najwyższe mnożniki na Prime Show 7. W walce wieczoru faworytem jest Paweł Jóźwiak (kurs 1.27) – znacznie mniejsze szanse ma Jacek Murański (kurs 3.07). W ciekawym zestawieniu Don Kasjusza z Adamem Soroko to oczywiście Don Kasjo jest faworytem z plasowaniem analityków – Kasjusz kurs 1.20, Adam Soroko kurs 3.60, który jest zdecydowanym udnerdogiem w tym pojedynku.

Poniżej przedstawiamy kursy na wszystkie pojedynki podczas gali Prime Show MMA 7:

WalkaTyp – wygrana 1Typ – wygrana 2
Tomasz Chic – Andrzej “Żurom” Żuromski1.253.21Obstawiam
A. “Puszbarber” Salwa, T.Olejnik – M. “Stary Wiewiór” Wiewiórka, H. “Dredziasty” Węzka1.203.60Obstawiam
J.Lasik, R. “Czarny Polak” Miranda – Ł. “Magical Jr” Malankowski, D. “Harnaś” Haras4.951.10Obstawiam
Michał Cichy – Marek Jówko1.065.96Obstawiam
Dawid “Ambro” Ambroziak – Grzegorz “Hellboy” Głuszcz1.402.52Obstawiam
Patryk “Wielki Bu” Masiak – 2 ochroniarzy1.203.60Obstawiam
Michał “Bagieta” Gorzelańczyk – Jaś Kapela P1.183.79Obstawiam
Natalie Wayne – Bernadeta “Bouncing Betty” Urbańska2.591.38Obstawiam
Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – Michał “Bagieta” Gorzelańczyk1.283.08Obstawiam
Paweł “Trybson” Trybała – Erko Jun2.521.40Obstawiam
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Adam Soroko1.203.60Obstawiam
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – Jacek “Muran” Murański1.273.09Obstawiam

Co ciekawe podczas tej gali w notowaniach bukmacherskich w każdej walce mamy znacznego faworyta przy rozłożeniu szans co najmniej 65% do 35%. Najbardziej zbliżoną walką według kursów będzie pojedynek w walce wieczoru pomiędzy Pawłem Trybałą, a Eko Junem.

Prime Show MMA 7 gdzie obstawiać galę?

Jedynym bukmacherem, który oferuje możliwość obstawiania gali Prime Show MMA 7 jest Fortuna. Ta renomowana firma bukmacherska jest wyłącznym partnerem federacji, co daje Ci doskonałą okazję do zaangażowania się w emocjonujące zakłady na tę galę. Fortuna zapewnia szeroki wybór zakładów i atrakcyjne kursy, umożliwiając Ci wykorzystanie swojej wiedzy na temat zawodników i wyników. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem freak-fightów, czy tylko chcesz spróbować swojego szczęścia, Fortuna jest idealnym miejscem do obstawiania gali Prime Show 7.

Dodatkowo podczas obstawiania warto wykorzystać zakłady bez ryzyka, które możesz otrzymać w Fortunie na łączną kwotę 300 zł, a potrzebne Ci jest tylko do tego specjalne hasło BETSIDE – TU utworzysz konto. Dodatkowo masz szansę na darmowe 20 zł w formie freebetu.

Który bukmacher ma najwyższe kursy na Prime Show MMA 7?

Fortuna, jako wyłączony partner federacji Prime Show MMA 7 słynie z oferowania najwyższych kursów na pojedynki freak-fightowe. Tak jest i tym razem to bukmacher Fortuna ma najwyższe kursy na Prime Show MMA 7. W szczególności, na starcie Kasjusza z Soroko kurs 2.20 na wygraną Don Kasjo przed czasem jest na najwyższym poziomie.

Obstawiaj Prime Show MMA 7 bez ryzyka w Fortuna

Partner federacji Prime Show MMA – bukmacher Fortuna przygotował możliwość obstawiania zakładów z 7. edycji gali bez ryzyka utraty własnych środków finansowych. Ten bukmacher oferuje bonus w formie trzech ubezpieczonych zakładów do łącznej do kwoty 300 zł oraz darmowych 20 zł. Pierwszą turę możesz wykorzystać na nasze typy na Prime Show MMA 7 i obstawić bez ryzyka z najlepszym kursem w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Dodatkowo atrakcyjnym aspektem tej oferty jest to, że zwrot zostaje przyznany na konto główne bez warunków obrotu.

Jest to świetna okazja dla nowych typerów, którzy mogą tak naprawdę w tym przypadku tylko wygrać albo dostać zwrot postawionej kwoty.

Jak obstawić Prime Show MMA 7 bez ryzyka w Fortunie:

 • zarejestruj się w Fortunie poprzez link afiliacyjny
 • dokonaj pierwszego depozytu – najlepiej 100 zł
 • postaw zakład na nasze typy na Prime Show MMA 7, które znajdziesz powyżej
 • w przypadku wygranej zgarniesz ponad 445 zł (100 x 5.06 – 12%)
 • w przypadku porażki otrzymasz zwrot postawionych środków na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty

Oferta skierowana jest do nowych graczy, którzy uprzednio nie posiadali konta do obstawiania w Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Prime Show MMA 7 karta walk

Main event

 • [Boks, małe rękawice]: Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański

Co-main event

 • [K-1]: Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Adam Soroko

Karta główna

 • [Boks, małe rękawice]: Natan Marcoń vs zwycięzca walki Bagieta/Kapela
 • [MMA]: Michał “Bagieta” Gorzelańczyk vs Jan Kapela
 • [MMA]: Paweł “Trybson” Trybała vs Erko Jun
 • [MMA]: Patrycja “Natalie Wayne” Przytuła vs Bernadeta “Bouncing Betty” Urbańska
 • [Boks, małe rękawice]: Tomasz “Chic” Galewski vs Andrzej “Żurom” Żuromski
 • [Boks, małe rękawice]: Patryk “Wielki Bu” Masiak vs 2 ochroniarzy
 • [Boks, małe rękawice]: Grzegorz “Hellboy” Głuszcz vs Dawid “Ambro” Ambroziak
 • [MMA]: Michał Cichy vs Marek Jówko

Karta wstępna/Igrzyska gladiatorów

 • Hubert “Dredziasty” Węzka i Maciej “Stary Wiewiór” Wiewiórka vs Adrian “Puszbarber” Salwa i Tomek Olejnik
 • Łukasz “Magical Jr” Malankowski i Dawid Haras vs Kuba Lasik i Przemysław “Kolar” Kolarczyk

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Kto jest faworytem do wygrania walk na Prime Show MMA 7?

Największymi faworytami do zwycięstwa w swoich pojedynkach podczas 7. gali Prime Show MMA to: Don Kasjusz, Paweł Jóźwiak, Natan Marcoń oraz Bernadeta Urbańska.

2️⃣ Kiedy odbędzie się gala Prime Show MMA 7?

Gala Prime Show MMA 7 będzie miała miejsce 13. stycznia 2023 roku.

3️⃣ Jaki bukmacher jest najlepszy na Prime Show MMA 7?

Według nas najlepszym bukmacherem na 7. galę Prime Show MMA jest Fortuna. Ten bukmacher posiada na wyłączność rynek zdarzeń (ponad 120 selekcji do typowania) oraz najwyższe kursy w przedziale 1.20 – 5.00, a także możliwość obstawiania pojedynków z premią finansową 320 PLN.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę