100 zł za imię Jarosław w promocji Betfan

Promocja Betfan: 100 zł jeśli Tusk powie imię Jarosław w debacie TVP

Już w poniedziałek w Telewizji Polskiej odbędzie się debata wyborcza. Z tej okazji jeden z bukmacherów, a konkretnie Betfan przygotował świetną promocję dla nowych graczy. Jeśli Tusk powie imię Jarosław w debacie TVP otrzymasz 100 zł na konto główne w Betfan. Wydaje się, że jest to pewniaczek, a wystarczy zainwestować zaledwie 25 zł! O szczegółach tej promocji informujemy w naszym artykule poniżej.

Promocja Betfan 100 zł, jeśli Tusk powie imię Jarosław w debacie TVP

Z okazji debaty w Telewizji Polskiej Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której jeśli Tusk powie imię Jarosław w debacie możesz odebrać 100 zł w formie gotówki na konto główne. Jest to praktycznie pewniaczek, a na Ciebie czeka aż 100 w gotówce.

Najważniejszą zasadą grania słowa “Jarosław” wypowiedzianego przez Donalda Tuska w debacie TVP w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces zakładania profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru 100 zł w gotówce jeśli Tusk powie imię Jarosław w debacie TVP. Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na słowo “Jarosław” w debacie TVP wypowiedziane przez Tuska
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 25 zł
  • Zagraj za dokładnie 25 zł zakład SOLO z oferty BETFAN na imię Jarosław wypowiedziane przez Tuska w debacie TVP z oferty dostępnej TUTAJ
  • Jeśli Tusk powie imię Jarosław w debacie TVP to w ciągu 48 godzin od zakończenia debaty otrzymasz 100 zł na konto główne przy zakładzie za 25 zł

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej na debatę TVP to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 100 zł, jeśli Tusk powie imię Jarosław w debacie TVP – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz zagrać słowo Jarosław wypowiedziane przez Tuska w debacie TVP z możliwością otrzymania 100 zł na konto główne w promocji Betfan.

  • Opcja 1: Zakład: W poniedziałkowej debacie TVP D. Tusk powie imię “Jarosław” – kurs 4.55 x stawka 25 zł = 100 zł na konto główne

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie gotówki 100 zł za choćby jedno słowa “Jarosław” w debacie TVP wypowiedziane przez Tuska możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska Betfan 100 zł na słowo “Jarosław” wypowiedziane przez Tuska?

Promocja bukmacherska z możliwością wygrania 100 zł na konto główne jeśli Tusk powie imię Jarosław w debacie TVP została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie do rozpoczęcia poniedziałkowej debaty w TVP mogą odebrać nawet 100 zł na konto główne w promocji bukmacherskiej Betfan.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki bukmacher ma promocję na debatę w TVP?

Jeżeli poszukujesz promocji bukmacherskiej na debatę w TVP to znajdziesz taką w Betfan Zakłady Bukmacherskie. Możesz tam odebrać aż 100 zł na konto główne, jeśli Tusk powie imię Jarosław w debacie TVP.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan na debatę TVP?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na debatę w TVP, ponieważ wystarczy, że Tusk powie imię Jarosław w debacie, a masz szansę otrzymać 100 zł na konto główne.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę