200 zl za kartke 5 kolejka lm

Promocja Betfan: 200 zł za min. 1 czerwoną kartkę w 5. kolejce LM

W dniach 28 – 29 listopad zostanie rozegrana 5 kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów, w której będziemy świadkami wielu ciekawych i zaciętych starć. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował promocję, w której jeżeli będzie 1 czerwona kartka w którymkolwiek meczu to otrzymasz 200 zł freebetu, czyli darmowej kasy. O szczegółach promocji Betfan na 5 kolejkę Ligi Mistrzów informujemy w naszym artykule.

Promocja Betfan: 200 zł za min. 1 czerwoną kartkę w 5. kolejce LM

Z okazji starć w 5 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której jeśli będzie przynajmniej 1 czerwona kartka, w którymś z meczów możesz odebrać 200 zł freebetu finansowego.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej darmowej kasy za 5 kolejkę Ligi Mistrzów w specjalnej akcji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty specjalnej z freebetem na 5 kolejkę Ligi Mistrzów
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolne spotkanie 5 kolejki Ligi Mistrzów – grasz co chcesz – pamiętaj jednak, aby kurs był min. 2.00 – kupon musi być rozliczony do 28.11, godz. 23:59
  • Jeśli w którymkolwiek meczu 5 kolejki LM będzie czerwona kartka otrzymasz freebet 200 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a będzie czerwona kartka i tak otrzymasz 200 zł od Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej oferty bukmacherskiej Betfan na 5 kolejkę Ligi Mistrzów to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 200 zł freebetu na 5 kolejkę Ligi Mistrzów – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z dowolnego meczu 5 kolejki Ligi Mistrzów z kursem minimum 2.00 i niezależnie czy okaże się on trafiony otrzymasz 200 zł freebetu finansowego, jeżeli tylko w którymkolwiek meczu będzie czerwona kartka.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na 5 kolejkę Ligi Mistrzów 2023/2024?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na 5 kolejkę Ligi Mistrzów, w której możesz zgarnąć aż 200 zł freebetu. Wystarczy, że w którymś z meczów będzie czerwona kartka.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty Betfan 200 zł za czerwoną kartkę w 5 kolejce LM?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać specjalną ofertę bukmachera Betfan na 5 kolejkę Ligi Mistrzów, ponieważ wystarczy, że będzie przynajmniej jedna czerwona kartka, a przy wkładzie zaledwie 30 zł masz szansę zgarnąć aż 200 zł darmowej kasy.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę