betfan promocja gp brazylii

Promocja Betfan: 200 zł za safety car podczas GP Brazylii

Już w niedzielę czeka fanów Formuły 1 ciekawy wyścig w GP Brazylii. Niewątpliwie to wyścig, w którym będzie się wiele działo i możliwość pojawienia się safety caru jest bardzo prawdopodobna. Z tej okazji w Zakładach Bukmacherskich Betfan możesz skorzystać ze specjalnej promocji, dzięki której za wyjazd safety caru podczas wyścigu możesz otrzymać 200 zł freebetu przy wkładzie zaledwie 25 zł! Jak skorzystać z promocji Betfan 200 zł za safety car podczas GP Brazylii 2023 dowiesz się z naszego artykułu.

Promocja Betfan 200 zł za safety car podczas GP Brazylii

Z okazji wyścigu Formuły 1 GP Brazylii Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za wyjazd safety caru na tor podczas tego wyścigu możesz odebrać 200 zł freebetu finansowego.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej darmowej kasy za wyjazd safety caru podczas GP Brazylii 2023 w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na GP Brazylii 2023
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 25 zł
  • Zagraj za dokładnie 25 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na GP Brazylii 2023 – grasz co chcesz – pamiętaj jednak, aby kurs był min. 2.00
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 05.11.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli na tor podczas GP Brazylii wyjedzie safety car otrzymasz freebet 200 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a na torze pojawi się safety car i tak otrzymasz 200 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na GP Brazylii 2023 to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 200 zł bonusu na San Antonio Spurs – Dallas Mavericks – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z wyścigu Formuły 1 z kursem minimum 2.00 i niezależnie czy okaże się on trafiony otrzymasz 200 zł darmowej kasy w formie freebetu, jeżeli tylko na torze pojawi się safety car.

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie freebetu 200 zł za safety car podczas GP Brazylii 2023 możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na GP Brazylii 2023?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 200 zł bonusu za wyjazd safety caru podczas GP Brazylii 2023 została ustawiona na poziomie 25 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

200 zł w Betfan za GP Brazylii 2023 dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na GP Brazylii 2023?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na wyścig Formuły 1 GP Brazylii 2023, w której możesz zgarnąć aż 200 zł freebetu. Wystarczy, że na tor wyjedzie raz safety car.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 200 zł za safety car na GP Brazylii 2023?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na Grand Prix Brazylii, ponieważ wystarczy, że na torze pojawi się safety car, a przy wkładzie zaledwie 25 zł masz szansę zgarnąć aż 200 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę