255 zł za VAR w El Clasico w promocji Betfan

Promocja Betfan: 255 zł, jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico

Już w sobotę czas nas hiszpańskie El Clasico, w którym FC Barcelona podejmie Real Madryt. Z tej okazji bukmacher Betfan przygotował atrakcyjną promocję, w której, jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico możesz odebrać 255 zł freebetu w formie darmowej kasy! Jak skorzystać z promocji Betfan 255 zł na El Clasico: Barcelona – Real Madryt (28.10) dowiesz się z naszego artykułu.

Promocja Betfan 255 zł, jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico

Z okazji hitowego El Clasico pomiędzy Barceloną, a Realem (28.10) Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której jeśli Var zmieni decyzję sędziego w tym spotkaniu możesz odebrać 255 zł freebetu.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej darmowej kasy jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico (28.10) w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na El Clasico
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na mecz Barcelona – Real Madryt (28.10.23) – grasz co chcesz
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 28.10.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico, otrzymasz freebet 255 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico i tak otrzymasz 255 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.
var el clasico betfan

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na El Clasico: Barcelona – Real (28.10) to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 255 zł jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu El Clasico: Barcelona – Real i niezależnie czy okaże się on trafiony otrzymasz 255 zł darmowej kasy w formie freebetu, jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico.

Do kiedy trwa promocja bukmacherska Betfan 255 zł, jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico (28.10)?

Promocja bukmacherska z darmową nagrodą 255 zł jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico: Barcelona – Real została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie od 27.10.23 do 28.10.23 godziny 16:14 mogą odebrać 25 zł za free w promocji bukmacherskiej Betfan.

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na El Clasico?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 255 zł freebetu, jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico została ustawiona na poziomie 30 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

255 zł w Betfan za mecz Barcelona – Real Madryt dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na El Clasico (28.10)?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz El Clasico: Barcelona – Real, w której możesz zgarnąć aż 255 zł freebetu, jeśli Var zmieni decyzję sędziego w meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 255 zł na El Clasico (28.10)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na El Clasico pomiędzy Barceloną, a Realem, ponieważ jeśli Var zmieni decyzję sędziego w El Clasico w tym meczu, a przy wkładzie zaledwie 30 zł masz szansę zgarnąć aż 255 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę