100 na awans Legii

Promocja Betfan: Kurs 100.00 na awans Legii w meczu z Alkmaar

Bukmacher Betfan przygotował promocję, w której awans Legii możesz zagrać z kursem 100.00. Chodzi generalnie o spotkanie Legii z AZ Alkmaar, w którym wystarczy, że Wojskowi zremisują a awansują do fazy pucharowej LKE. W Betfan awans możesz zagrać z kursem 100.00 i to za 2 zł, a na Twoje konto główne trafi 176 zł! Kasę możesz od razu wypłacić! O szczegółach promocji Betfan kurs 100.00 na awans Legii dowiesz się z naszego artykułu.

Promocja Betfan kurs 100.00 na awans Legii z grupy Ligi Konferencji

Z okazji starcia w 6 kolejce Ligi Konferencji pomiędzy Legią Warszawa, a AZ Alkmaar legalny bukmacher Betfan przygotował promocję, w której awans Legii z grupy Ligi Konferencji zagrasz na zakładzie z kursem 100.00. Wygrana z tego boosta trafia od razu na konto główne, jeśli tylko Legia awansuje.

Jak zagrać po kursie 100.00 awans Legii Warszawa?

Najważniejszą zasadą grania awansu Legii Warszawa z grupy Ligi Konferencji po meczu z AZ Alkmaar w promocji z najwyższym kursem 100.00 u licencjonowanego bukmachera Betfan jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania ze współczynnikiem 100.00 na awans Legii Warszawa:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty kursu 100 na awans Legii Warszawa z grupy Ligi Konferencji
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 40 zł
  • Zagraj za dokładnie 38 zł zakład z oferty BETFAN na dowolne zdarzenia by móc grać awans Legii po kursie 100
  • Następnie za 2 zł zagraj na awans Legii Warszawa z kursem 100.00 ze specjalnej zakładki dostępnej TUTAJ
  • Kupon musi być pojedynczy (SOLO) z oferty przedmeczowej (prematch)
  • Jeśli twój typ okaże się trafiony otrzymasz 176 zł na KONTO GŁÓWNE

Twój pierwszy zakład do aktywacji kursu 100.00 na awans Legii Warszawa z fazy grupowej Ligi Konferencji to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja kurs 100 na awans Legii – jaki zakład zagrać w promocji Betfan?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz wykorzystać na zakładzie wysoki kurs x 100.00 na awans Legii Warszawa z fazy grupowej Ligi Konferencji po meczu z AZ Alkmaar. Możesz zagrać:

Opcja 1: Zakład: awans Legii Warszawa – kurs 100 x stawka 2 zł = 176 zł

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online z kursem 100.00 na awans Legii Warszawa możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska 100.00 na awans Legii Warszawa?

Promocja bukmacherska na mecz 6 kolejki Ligi Konferencji, w której Legia Warszawa zmierzy się z AZ Alkmaar została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie do 14.12.23, godziny 18:44 mogą grać na zakładzie kurs 100 w promocji bukmacherskiej Betfan.

Pamiętaj, że możesz zagrać tylko jeden kupon do oferty ponadstandardowych współczynników na awans Legii Warszawa, a podwyżka dostępna jest tylko dla 500. pierwszych typerów (na ten moment jest dostępna).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan 100.00 na awans Legii?

Maksymalna stawka kursu x 100.00 na awans Legii Warszawa z fazy grupowej Ligi Konferencji to 2 zł. Za taką sumę maksymalnie możesz zagrać specjalny boost kursu przygotowaną przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan kurs 100.00 na awans Legii?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na awans Legii Warszawa z fazy grupowej LKE, ponieważ wygrana z kursem 100.00 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 62 razy więcej za awans Wojskowych).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę