300 zl na sochana fortuna

Promocja Fortuna: 300 zł za min. 5 punktów Sochana z Orlando

W nocy z czwartku na piątek w koszykarskim NBA Orlando Magic zmierzy się z San Antonio Spurs. Legalny bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską. Możesz w niej odebrać 300 zł bonusu za minimum 5 punktów Jeremiego Sochana w tym meczu i to przy wkładzie zaledwie 2 zł! Jak skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej Fortuna na Orlando Magic – San Antonio Spurs (09.02) bonus 300 zł za min. 5 punktów Sochana przeczytasz w naszym artykule.

Orlando Magic – San Antonio Spurs bonus 300 zł w promocji Fortuna za 5 punktów Sochana (09.02)

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w meczu NBA pomiędzy Orlando Magic, a San Antonio Spurs przygotował specjalną promocję, w której za minimum 5 punktów Sochana możesz otrzymać 300 zł bonusu finansowego (boost 150.00 x 2 zł).

Podstawowym warunkiem możliwości odebrania 300 zł za darmo w formie freebetu za minimum 5 punktów Sochana w meczu Orlando Magic – San Antonio Spurs jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 300 zł bonusu w promocji Fortuna za mecz Orlando Magic – San Antonio Spurs (09.02.24):

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na minimum 5 punktów Sochana ze standardowej oferty buka numer zakładu: 13817, typ: 1), kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie)
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł ze specjalnej oferty bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 PLN.

Ile można wygrać w promocji eFortuna za minimum 5 punktów Sochana?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na minimum 5 punktów Sochana w meczu Orlando Magic – San Antonio Spurs to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na 5 punktów Sochana w promocji Fortuna.

  • Opcja 1: typ: Sochan minimum 5 punktów z Orlando (mnożnik 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do specjalnej oferty Fortuna na minimum 5 punktów Jeremiego Sochana z Orlando Magic możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

300 zł za min. 5 punktów Sochana w promocji Fortuna – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste za promocję na Orlando Magic – San Antonio Spurs. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Orlando Magic – San Antonio Spurs?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie minimum 5 punktów Sochana w meczu Orlando Magic – San Antonio Spurs to polecamy wykorzystać najlepszy i zarazem najwyższy bonus 300 zł przygotowany przez Fortunę w swojej promocji bukmacherskiej.

2️⃣ Czy jest promocja na Orlando Magic – San Antonio Spurs (09.02)?

Tak, bukmacher Fortuna zaoferował promocję bukmacherską na Orlando Magic – San Antonio Spurs. Możesz uzyskać 300 zł, jeżeli Jermy Sochan rzuci minimum 5 punktów w tym spotkaniu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę