100 PUDZIAN

Promocja na KSW 83: Kurs 100.00 na Pudzianowski – Szpilka w Betfan

Zakłady Bukmacherskie Betfan z okazji pojedynku swojej twarzy firmy, czyli Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 83 Colosseum II, gdzie jego przeciwnikiem będzie Artur Szpilka przygotowali atrakcyjną promocję bukmacherską. Możesz w niej zagrać wygraną Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką z kursem 100.00. Wygrana trafi w pełni na konto GŁÓWNE, bez warunków obrotu! Jak skorzystać z promocji Betfan na KSW 83: kurs 100.00 na Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka przeczytasz w naszym artykule.

Promocja Betfan na KSW Colosseum II kurs 100.00 na Pudzianowski – Szpilka

Z okazji starcia podczas gali KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym w Warszawie pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Arturem Szpilką Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której wygraną Mariusza Pudzianowskiego zagrasz na zakładzie z kursem 100.00. Taka wygrana znacznie przebija regularne stawki, które wynoszą 1.50 na Mariusza (w Betfan więcej 50 razy).

Jak zagrać po kursie 100.00 Pudzianowski – Szpilka na KSW 83 w promocji Betfan?

Najważniejszą zasadą grania zwycięstwa Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką podczas gali KSW 83 Colosseum II w Warszawie w promocji najwyższy kurs 100.00 od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania ze współczynnikiem 100.00 na pojedynek Pudzianowskiego ze Szpilką na Stadionie Narodowym:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty kursu 100 na Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 40 zł
  • Zagraj za dokładnie 38 zł zakład z oferty BETFAN na dowolne zdarzenia by móc grać zwycięstwo Pudzianowskiego ze Szpilką po kursie 100
  • Następnie za 2 zł zagraj na wygraną Pudziana ze Szpilą z kursem 100.00 ze specjalnej zakładki dostępnej TUTAJ
  • Kupon musi być pojedynczy (SOLO) z oferty przedmeczowej (prematch)
  • Jeśli twój typ okaże się trafiony otrzymasz 176 zł na KONTO GŁÓWNE

Twój pierwszy zakład do aktywacji kursu 100.00 na starcie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką podczas KSW Colosseum II to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja KSW 83 kurs 100 na Pudzianowski vs. Szpilka – jaki zakład zagrać w promocji Betfan?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz wykorzystać na zakładzie specjalny mnożnik x 100.00 na wygraną Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką podczas hitowej gali KSW XTB Colosseum II. Możesz zagrać:

Opcja 1: Zakład: wygrana Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką – kurs 100 x stawka 2 zł = 176 zł

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online z kursem 100.00 na pojedynek Pudzianowskiego ze Szpilką, który odbędzie się 3. czerwca 2023 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska 100.00 na KSW 83: Pudzianowski – Szpilka?

Promocja bukmacherska na KSW 83 z kursem 100.00 na Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie do 03.06.23, godziny około 22:00 mogą grać na zakładzie kurs 100 w promocji bukmacherskiej Betfan.

Pamiętaj, że możesz zagrać tylko jeden kupon do oferty ponadstandardowych współczynników na Mariusz Pudzianowski – Artur Szpilka, a podwyżka dostępna jest tylko dla 500. pierwszych typerów.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan 100.00 na Pudzianowski – Szpilka?

Maksymalna stawka kursu x 100.00 na hitowe starcie gali KSW 83 Colosseum II, czyli pojedynek Pudziana ze Szpilką to 2 zł. Za taką sumę maksymalnie możesz zagrać specjalny boost kursu przygotowaną przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan na KSW 83: kurs 100.00 na Pudzian – Szpilka?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na hitową walkę KSW 83 pomiędzy Pudzianowskim, a Szpilką, ponieważ wygrana z kursem 100.00 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 50 razy więcej za zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę