kurs200 psgborussia

PSG – Borussia kurs 200.00 w promocji Totalbet (19.09.23)

We wtorek w 1 kolejce piłkarskiej będziemy świadkami hitowego starcia, w którym PSG zmierzy się z Borussią Dortmund. Z tej okazji tylko i wyłącznie dla naszych czytelników bukmacher Totalbet przygotował specjalną promocję, w której BTTS w meczu PSG- Borussia można zagrać z najwyższym kursem 200.00. Co najlepsze – wystarczy stawka 1 zł, a masz szansę zgarnąć aż 200 zł w gotówce na konto główne! Wystarczy, że w meczu PSG – Borussia obie drużyny strzelą gola. Jak skorzystać z promocji Totalbet kurs 200.00 na PSG – Borussia dowiesz się z naszego artykułu (19.09.23).

PSG – Borussia Dortmund kurs 200.00 w promocji Totalbet (19.09.23)

Z okazji startu piłkarskiego sezonu w piłkarskiej Lidze Mistrzów bukmacher Totalbet przygotował specjalną promocję dostępna tylko dla czytelników Betside.pl na mecz PSG – Borussia Dortmund, w której BTTS (obie strzelą) w tym spotkaniu możesz zagrać z najwyższym kursem 200.00. Jest to o tyle atrakcyjna promocja, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty.

Kurs 200 na PSG – Borussia Dortmund (19.09.23) – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 meczu PSG – Borussia Dortmund u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania BTTS – obie strzelą w meczu PSG – Borussia Dortmund z podwyżką kursową x 200.00.

Jak skorzystać z promocji Totalbet 200.00 na PSG – Borussia Dortmund krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Dokonaj depozytu w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pierwszy zakład bez ryzyka od 50 zł do 200 zł, składający się z maksymalnie 3 zdarzeń
  • Postaw prematch (przedmeczowo) zakład pojedynczy na BTTS w meczu PSG – Borussia Dortmund z oferty u bukmachera Totalbet
  • Stawka zakładu jaka zostanie policzona z kursem 200.00 to maksymalnie 1 zł
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 200.00 w formie premii 200 zł

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym darmowy zakład 20 zł + 10 zł oraz premię od depozytu do 5 000 zł. Kasę również możesz przeznaczyć np. na granie kolejnych pojedynków piłkarskich czy tenisowych.

PSG – Borussia Dortmund kurs 200 w Totalbet: jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Totalbet, w której BTTS – obie strzelą w meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy PSG, a Borussią Dortmund możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 200 została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 200 zł na konto główne za to, że zarówno PSG, jak i Borussia strzelą po przynajmniej jednej bramce w meczu.

Jakie zasady obrotu kursem 200.00 na PSG – Borussia Dortmund (19.09.23)?

Zgodnie z regulaminem promocji bukmacherskiej internetowy bukmacher Totalbet przyznaje nagrody w formie pieniężnej w postaci środków przelanych na konto depozytowe. Nie trzeba obracać otrzymaną kwotą pieniędzy z wygranej z kursu 200 na PSG – Borussia Dortmund. Trafia ona od razu na konto GŁÓWNE.

Pieniądze z wygranej za BTTS w meczu pomiędzy PSG, a Borussią Dortmund, rozgrywanym 19. września 2023 roku możesz przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów wzajemnych np. w bezawaryjnej apce lub na stronie internetowej.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie wysokie kursy na PSG – Borussia Dortmund (19.09.23)?

W promocji bukmachera Totalbet możesz grać na zakładzie wysokie kursy 200 na BTTS w meczu PSG – Borussia.

2️ Który bukmacher ma promocję na PSG – Borussia?

Jeżeli szukasz najbardziej korzystnej finansowo promocji z najlepszą wygraną na starcie PSG z Borussią Dortmund to polecamy bukmachera Totalbet. Daje on kurs 200.00 z wygraną na konto główne za BTTS w tym spotkaniu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę