PSG - Borussia promocje, bonusy

PSG – Borussia: promocje i bonusy (07.05) | Odbierz 1426 PLN

PSG – Borussia Dortmund z okazji hitowego starcia w rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów bukmacherzy dla nowych graczy przygotowali wiele ciekawych promocji, w których można wygrać naprawdę dużą kasę (nawet 400 zł) lub 176 zł w gotówce przy wkładzie 1 zł! W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie wszystkich najlepszych promocji bukmacherskich i bonusów na spotkanie pomiędzy PSG, a BVB (07.05.2024).

Kurs 300.00 na wygraną PSG z BVB
Zagraj za 1 zł na zwycięstwo PSG i odbierz premię
Kurs

300.00

PSG – Borussia promocje bukmacherskie i bonusy na mecz (07.05)

Bukmacherzy przygotowali z okazji hitowego starcia w rewanżu półfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Paris Saint-Germain, a Borussią Dortmund wiele ciekawych promocji. Skorzystaj z nich i odbierz ekstra pieniądze w bonusach, w wysokich kwotach, przy niskich wkładach finansowych (nawet 1 zł). Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z bonusami finansowymi na mecz PSG – BVB.

Bukmacher PSG - Borussia: promocje bukmacherskie #
1. Etoto 300 zł za wygraną PSG z BVB
2. STS 250 zł bonus za gola PSG lub Borussii (do wyboru)
3. Totalbet 176 zł w gotówce za wygraną PSG z Borussią
4. Superbet 300 zł bonus za 1. gola PSG lub 1. gola BVB (do wyboru)
5. Betfan 400 zł freebet za gola Mbappe z Borussią

Łącznie do odbioru z pięciu wymienionych promocji jest nawet 1426 zł! Możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na mecz PSG – Borussia Dortmund lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

300 zł freebetu za wygraną PSG z BVB w Etoto

Na starcie we wtorkowym meczu rewanżu półfinału Ligi Mistrzów najlepszą promocję przygotował bukmacher Etoto. Wystarczy, że zagrasz na wygraną PSG w meczu, a bukmacher Etoto dopisze 300 zł za free, jeżeli ograją w regulaminowym czasie gry Borussię.

Dodatkowo możesz skorzystać z bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 500 zł w bonusach na mecz PSG – BVB, a więc łącznie 700 zł! Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 50 zł, aby móc odebrać bonus 300 zł za wygraną PSG z Borussią Dortmund
 • zagraj za 1 zł na wygraną PSG w meczu z BVB: -> Zakłady Specjalne -> Promocje -> MegaFreebet -> kurs 1.15 na wygraną PSG
 • jeżeli Paryżanie ograją zespół z Dortmundu w regulaminowym czasie gry na Twoje konto wpłynie darmowy bonus 300 zł
obraz 5

Kasa trafi na Twoje konto w formie darmowego freebetu. Aby przeniósł się na saldo główne wystarczy nim zagrać i jeżeli trafisz będziesz mieć gotówkę gotową do wypłaty.

PSG – BVB bonus 250 zł w STS

Największa firma bukmacherska w Polsce, czyli operator STS na spotkanie pomiędzy Paris Saint-Germain, a Borussią Dortmund przygotował promocyjny bonus 250 zł za gola wybranego zespołu w tym meczu. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, która ekipa strzeli choćby JEDNEGO gola w meczu.

Jak odebrać bonus 250 zł w STS za gola PSG lub Borussii Dortmund:

 • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
 • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
 • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola PSG lub Borussii (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera STS
 • w przypadku, gdy Twoja ekipa strzeli choćby JEDNEGO gola to STS dopisze 250 zł bonusu do Twojego konta

Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91.

176 zł w gotówce za wygraną PSG z Borussią w Totalbet

Atrakcyjną promocję z okazji meczu PSG z Borussią Dortmund tylko dla czytelników Betside.pl przygotował bukmacher Totalbet. Przy wkładzie 1 zł możesz odebrać 176 zł w gotówce z możliwością wypłaty za zwycięstwo PSG z BVB.

 • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
 • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
 • Zagraj pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na wygraną PSG z Borussią Dortmund z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
 • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze w formie gotówki 176 zł
750X200 PSG Kod BETSIDE

Wygrana Paryżan we wtorkowym rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów to pewna kasa na konto główne dla Ciebie w Zakładach Bukmacherskich Totalbet.

300 zł w Superbet za 1. gola PSG lub 1. gola BVB

W Zakładach Bukmacherskich Superbet masz szansę odebrać 300 zł bonusu finansowego za poprawne wskazanie, która drużyna strzeli jako pierwsza gola w meczu pomiędzy PSG, a Borussią Dortmund. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a jeżeli Twój wybór będzie poprawny na Twoje konto w ciągu 72h trafi 300 zł!

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na PSG – BVB:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na 1. gola PSG lub 1. gola BVB (do wyboru) z regularnej oferty
 • Twój zespół strzela jako pierwszy bramkę w meczu? 300 zł bonusu jest Twoje
obraz 6

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Niewątpliwie jest ona prosta do zrealizowana, a możesz odebrać aż 300 zł bonusu!

400 zł w Betfan za gola Mbappe w meczu: PSG – Borussia

Na rewanżowy półfinał Ligi Mistrzów pomiędzy Paris Saint-Germain, a Borussią Dortmumd ciekawą promocję przygotował bukmacher Betfan. Wystarczy gol Kyliana Mbappe w meczu, a na Twoje konto wpadnie 400 zł freebetu! Nie ma znacznie czy Twój zakład będzie wygrany! Jeden gol Francuza = 400 zł freebetu.

Jak wziąć udział w promocji Betfan 400 zł za gola Mbappe w meczu PSG – BVB:

 • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
 • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 30 PLN
 • zagraj pierwszy kupon za dokładnie 2 zł na mecz PSG – BVB (dowolne zdarzenie)
 • następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie. Kupon musi zostać rozliczony do 07.05 do godziny 23:59
 • jeżeli w meczu Mbappe strzeli choćby jednego gola niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz 400 zł freebetu od Betfan
obraz 7

Freebetem grasz jak chcesz – wystarczy go postawić, a jeżeli kupon z niego okaże się trafiony otrzymasz swoją wygraną na konto główne, z możliwością wypłaty.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na PSG – Borussia (07.05.24)?

Według nas najlepszą promocję przygotował bukmacher Etoto z okazji meczu pomiędzy Paris Saint-Germain, a Borussią Dortmund. Daje on 300 zł bonusowego freebetu za wygraną PSG w tym meczu.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na PSG – BVB (07.05.24)?

Z okazji starcia we wtorkowym rewanżowym półfinale Ligi Mistrzów pomiędzy PSG, a Borussią Dortmund bonusy finansowe daje Superbet, STS i Betfan.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę