1200X628 BETSIDE PSG SOCIEDAD

PSG – Real Sociedad promocja Totalbet: kurs 200.00

Paris Saint-Germain w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów zmierzy się z Realem Sociedad. Z tej okazji tylko i wyłącznie dla naszych czytelników legalny bukmacher Totalbet przygotował promocję – kurs 200.00 na wygraną PSG w tym spotkaniu. Wystarczy stawka zaledwie 1 zł i zwycięstwo Paryżan, a na Twoje konto trafi 176 zł w gotówce – z możliwością wypłaty! O szczegółach promocji Totalbet kurs 200.00 na PSG – Real Sociedad (14.02) dowiesz się z naszego artykułu.

PSG – Real Sociedad promocja Totalbet: kurs 200.00

Bukmacher Totalbet przygotował specjalną promocję dostępna tylko dla czytelników Betside.pl, w której wygraną PSG z Realem Sociedad możesz zagrać z najwyższym kursem 200.00. Jest to o tyle atrakcyjna promocja, że wygraną nie trzeba obracać, a trafia ona w całości na konto główne z możliwością natychmiastowej wypłaty! Wystarczy stawka zaledwie 1 zł!

Kurs 200 na PSG – Real Sociedad (14.02) – jak zagrać?

Najważniejszą zasadą grania z kursem 200.00 meczu PSG – Real Sociedad u bukmachera Totalbet jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ. Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość grania wygraną PSG z Realem Sociedad z podwyżką kursową x 200.00.

Jak skorzystać z promocji Totalbet 200.00 na PSG – Real Sociedad krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
  • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
  • Dokonaj depozytu w kwocie minimum 50 zł
  • Zagraj pierwszy zakład bez ryzyka od 50 zł do 200 zł, składający się z maksymalnie 3 zdarzeń (nie możne być na nim meczu PSG – Real Sociedad)
  • Postaw prematch (przedmeczowo) zakład pojedynczy na wygraną PSG z Realem Sociedad z oferty u bukmachera Totalbet
  • Stawka zakładu jaka zostanie policzona z kursem 200.00 to maksymalnie 1 zł
  • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze do standardowej wygranej kasę z podniesionego kursu 200.00 w formie gotówki 176 zł

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu nagród w Totalbet, w tym darmowy zakład 20 zł + 10 zł oraz premię od depozytu do 5 000 zł. Kasę również możesz przeznaczyć np. na granie kolejnych pojedynków piłkarskich czy tenisowych.

PSG – Real Sociedad kurs 200 w promocji Totalbet: jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Totalbet, w której wygraną PSG z Realem Sociedad w meczu 1/8 finału Champions League możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z najwyższym kursem 200 została ustalona na 50 zł.

720X200 BETSIDE PSG SOCIEDAD

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 176 zł na konto główne za to, że Paris Saint-Germain wygrają mecz.

Jakie zasady obrotu kursem 200.00 na PSG – Real Sociedad (14.02)?

Zgodnie z regulaminem promocji bukmacherskiej internetowy bukmacher Totalbet przyznaje nagrody w formie pieniężnej w postaci środków przelanych na konto depozytowe. Nie trzeba obracać otrzymaną kwotą pieniędzy z wygranej z kursu 200 na PSG – Real Sociedad. Trafia ona od razu na konto GŁÓWNE.

Pieniądze z wygranej za zwycięstwo PSG z Realem Sociedad, rozgrywanym 14. lutego 2024 roku możesz przeznaczyć na dalsze zawieranie zakładów wzajemnych np. w bezawaryjnej apce lub na stronie internetowej.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie wysokie kursy na PSG – Real Sociedad (14.02)?

W promocji bukmachera Totalbet możesz grać na zakładzie wysokie kursy 200 na wygraną PSG z Realem Sociedad.

2️ Który bukmacher ma promocję na PSG – Real Sociedad?

Jeżeli szukasz najbardziej korzystnej finansowo promocji z najlepszą wygraną na starcie PSG – Real Sociedad to polecamy bukmachera Totalbet. Daje on kurs 200.00 z wygraną na konto główne za zwycięstwo Paryżan w tym spotkaniu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę