rakow aris 200 sb

Raków Częstochowa – Aris Limassol boost 200.00 w Superbet (08.08)

Chciałbyś skorzystać ze specjalnej oferty bukmacherskiej na spotkanie 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Arisem Limassol? Taką przygotował bukmacher Superbet – możesz w niej zagrać jednego gola Rakowa w meczu z boostem x 200.00. Dzięki temu przy stawce zaledwie 2 zł masz szansę otrzymać na swoje konto aż 400 zł nagrody! Jak skorzystać z oferty specjalnej Superbet boost 200.00 na Raków – Aris (08.08.23) przeczytasz w naszym artykule.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Raków Częstochowa – Aris Limassol boost 200 w Superbet (08.08)

Z okazji hitowego pojedynku pierwszego meczu 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Arisem Limassol legalny bukmacher Superbet przygotował specjalną ofertę, w której możesz zagrać jedną bramkę Medalików z boostem 200.00.

Aby aktywować możliwość zagrania na zakładzie gola polskiego klubu z Arisem Limassol z boostem 200.00 w specjalnej ofercie bukmacherskiej należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (preamtch) na gola Rakowa Częstochowa z Arisem Limassol ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 400 zł (200.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty od bukmachera Superbet podlegają warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem oferty specjalnej na mecz Raków – Aris

Po założeniu profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do specjalnej oferty bukmacherskiej z boostem 200.00 na Raków Częstochowa – Aris Limassol w pierwszym meczu 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Raków – Aris boost 200.00 w Superbet jaki minimalny depozyt?

Wpłata minimalna ustalona do specjalnej oferty bukmachera Superbet, w której gola Rakowa Częstochowa z Arisem Limassol w pierwszym meczu 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z boostem 200.00 została ustalona na 50 zł. Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 400 zł za minimum jedną bramkę Medalików w meczu z Arisem Limassol (08.08.23).

Raków – Aris boost 200.00 – jaka maksymalna stawka zakładu w Superbet?

Grając zakład do oferty specjalnej bukmachera Superbet na pierwszy mecz 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów: Raków Częstochowa – Aris Limassol maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 200 to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem specjalnej oferty bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na pojedynek pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Arisem Limassol, który odbędzie się w dniu 8. sierpnia 2023 roku.

Jaki obrót wygraną z boostu 200.00 w Superbet za gola Rakowa z Arisem?

Przed wypłatą środków finansowych z wygranej 400 zł (200.00 x 2 zł) za gola Rakowa Częstochowa z Arisem Limassol w pierwszym meczu 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów należy dokonać spieniężenia środków finansowych. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może grać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze (SOLO).

Minimalny łączny kurs zakładu bukmacherskiego musi wynosić minimum 1.80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1.30. Możesz grać zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie specjalna oferta boostu na Raków – Aris (08.08.23)?

Na hitowe starcie w pierwszym meczu 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Arisem Limassol najlepsza oferta z boostem 200.00 została zaoferowana w Superbet. W przypadku gdy Raków strzeli minimum jednego gola w tym spotkaniu otrzymasz 400 zł premii finansowej (200.00 x 2 zł) od bukmachera Superbet.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty Superbet boost 200.00 na Raków – Aris (08.08.23)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać specjalną ofertę bukmachera Superbet na mecz 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Arisem Limassol, ponieważ wygrana z boostem kursu 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 166 razy więcej za gola Rakowa – w Superbet 200.00, a regularnie 1.20), a dzięki temu masz szansę otrzymać 400 zł od bukmachera Superbet.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę