400 zl na rakow flora

Raków Częstochowa – Flora bonus 400 zł w promocji Superbet (11.07.23)

We wtorek o godzinie 20:00 na stadionie Miejskim w Częstochowie dojdzie do starcia 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Florą Tallin. Polski klub będzie zdecydowanym faworytem do wygrania tego spotkania, a legalny bukmacher Superbet z tej okazji przygotował atrakcyjną promocję. Możesz w niej zagrać za 2 zł na wygraną Rakowa z Florą i odebrać aż 400 zł bonusu finansowego w przypadku wygranego kuponu. Zapraszamy do naszego artykułu, w którym wyjaśniamy wszystkie szczegóły promocji Superbet 400 zł na Raków – Flora (11.07.23).

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=9]

Raków Częstochowa – Flora bonus w promocji Superbet (08.07.23)

Z okazji hitowego starcia w 2. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów pomiędzy polskim klubem Rakowem Częstochowa, a Florą Tallin legalny bukmacher Superbet przygotował bonus 400 zł na wygraną Rakowa w tym spotkaniu (11.07.23).

Aby aktywować możliwość odbioru 400 zł bonusu za mecz Rakowa Częstochowa z Florą Tallin w promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Rakowa Częstochowa z Florą Tallin ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w promocji bukmacherskiej okaże się trafiona to bukmacher Superbet dopisze 400 zł (200.00 x 2 zł) premii do Twojego konta
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do promocji bukmacherskiej z możliwością odbioru 400 zł bonusu za mecz Rakowa Częstochowa z Florą Tallin rozgrywany w dniu 11. lipca 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Raków – Flora bonus 400 zł w Superbet jaki minimalny depozyt do odbioru?

Wpłata minimalna ustalona do promocji bukmachera Superbet, w której wygraną Rakowa Częstochowa z Florą Tallin w pierwszym meczu 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z możliwością odbioru 400 zł została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 400 zł za wygraną polskiego klubu w meczu na własnym obiekcie z Florą Tallin w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów.

Raków vs. Flora bonus 400 zł – jaka maksymalna stawka zakładu w promocji Superbet?

Grając zakład do promocji bukmachera Superbet na pierwszy mecz 2 rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Florą Tallin maksymalna stawka obowiązująca do do grania ze współczynnikiem 200.00 (bonus 400 zł) to 2 zł. Wiąże się to z regulaminem promocji bukmacherskiej przygotowanej przez Superbet online na hitowy pojedynek pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Florą Tallin, rozgrywany w dniu 11. lipca 2023 roku.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsza promocja bukmacherska na Raków – Flora (11.07.23)?

Na hitowe starcie w 2. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, gdzie zmierzy się Raków Częstochowa z Florą Tallin najlepsza oferta promocji z bonusem 400 zł została zaoferowana w Superbet, gdzie za wygraną polskiego klubu odbierzesz 400 zł przy stawce zaledwie 2 zł.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Superbet 400 zł na Raków – Flora (11.07.23)?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać z promocji bukmachera Superbet na spotkanie 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów: Raków Częstochowa – Flora, ponieważ wygrana z boostem x 200 zdecydowanie przebija regularne stawki (nawet 160 razy więcej na zwycięstwo Rakowa– w Superbet 200.00, a regularnie 1.25).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę