400 zl za gola Rakowa

Raków – Kopenhaga 400 zł w Betfan za gola Medalików (22.08)

Raków Częstochowa IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zmierzy się z FC Kopenhagą. W Zakładach Bukmacherskich Betfan nowi gracze mają okazję skorzystać z atrakcyjnej oferty specjalnej, w której za jedną bramkę Rakowa w meczu można otrzymać 400 zł nagrody! Wystarczy wpłacić kasę, zagrać zakład i poczekać na gola Rakowa w meczu z Kopenhagą (22.08.23). O szczegółach, jak odebrać 400 zł w Betfan na Raków – Kopenhaga informujemy w artykule poniżej.

Raków Częstochowa – Kopenhaga 400 zł w Betfan (22.08.2023)

Z okazji hitowego starcia w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym zmierzy się Raków Częstochowa z FC Kopenhagą Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały specjalną ofertę, w której za gola Rakowa Częstochowa w tym spotkaniu, rozgrywanym w dniu 22 sierpnia 2023 roku możesz odebrać 400 zł.

Najważniejszą zasadą grania bramki Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą (22.08.2023) w specjalnej ofercie od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru 400 zł za jedną bramkę Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą w pierwszym meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty specjalnej na mecz Raków – Kopenhaga(08.08)
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł zakład SOLO z oferty standardowej na gola Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą
  • Jeśli Raków Częstochowa strzeli przynajmniej jedną bramkę to w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz 400 zł od bukmachera Betfan

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej oferty bukmacherskiej na hitowe starcie pomiędzy Rakowem Częstochowa, a FC Kopenhagą (22.08.23) to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych ofert bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan 400 zł na Raków Częstochowa – Kopenhaga (22.08.23) – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz zagrać gola Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą z nagrodą 400 zł w pierwszym meczu 4 rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

  • Opcja 1: Zakład: minimum jedna bramka strzelona przez Rakowów Częstochowa z FC Kopenhagą – kurs 1.30 x stawka 30 zł = 400 zł + regularna wygrana

Pamiętaj, że zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą 400 zł na mecz pomiędzy Rakowem Częstochowa, a FC Kopenhagą rozgrywanym w dniu 22 sierpnia 2023 roku możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w Betfan na Raków – Kopenhaga, aby otrzymać 400 zł za gola Medalików?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 400 zł za jedną bramkę Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą została ustawiona na poziomie 30 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach oferty specjalnej.

Pamiętaj, że możesz zagrać tylko jeden kupon do oferty powiększonej wygranej na mecz Raków Częstochowa – FC Kopenhaga, a nagroda 400 zł dostępna jest tylko dla 500. pierwszych typerów (obecnie jest nadal aktywna!)

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki obrót nagrodą 400 zł za mecz Raków – Kopenhaga w Betfan?

Aby wygrana trafiła na SALDO GŁÓWNE, nagrodą należy obrócić dwukrotnie. Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO. Kurs kuponu musi wynosić min. 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30. Czas na dokonanie obrotu to 7 dni.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty specjalnej Betfan na mecz Raków – Kopenhaga 400 zł?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać specjalną ofertę bukmachera Betfan dla nowych graczy na starcie Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą, ponieważ wystarczy, że zagrasz za 30 zł na jedną bramkę Medalików, a jeżeli okażą trafią przynajmniej raz do bramki rywala otrzymasz 400 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę