Raków Częstochowa, typy

Raków Częstochowa – Legia Warszawa: Typy, kursy, analiza 13.04

Raków Częstochowa – Legia Warszawa typy i kursy bukmacherskie na hitowe starcie w 28. kolejce polskiej Ekstraklasy. Obie ekipy walczą zarazem o kwalifikację do europejskich pucharów, jak i mają jeszcze szanse na mistrzostwo polski. W aktualnych notowaniach to Raków ma nieco większe szanse. My po analizie wyników, składów, a także aktualnych składów przygotowaliśmy dla czytelników typy na Raków – Legia. Znajdziecie je w naszym artykule.

Raków Częstochowa – Legia Warszawa: typy bukmacherskie

Raków Częstochowa – Legia Warszawa: kto wygra? Typy 1X2

Niewątpliwie to Raków Częstochowa grając na własnym obiekcie ma nieco większe szanse na wygranie tego spotkania. Znając jednak polską Ekstraklasę to w tym spotkaniu może tak naprawdę wydarzyć się wszystko. Stąd też ciężko wskazać kto wygra to spotkanie. Legia może mieć też kłopoty w tym spotkaniu ze względu na zmianę trenera. Naszym zdaniem jednak w tym meczu zadziała efekt nowej miotły w postaci trenera Feio. Mimo wszystko nie pokusimy się o wygraną Legii w tym meczu, a naszym zdaniem spotkanie Raków – Legia zakończy się remisem.

Remis w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:
3.40
Kursy mogą ulec zmianie

Niewątpliwie nowy trener Legii ma ciężką rękę, jednak mimo tego debiut będzie dla niego ciężki. Raków jednak też nie jest ekipą pod wodzą Szwagry w topowej formy, a w polskiej Ekstraklasie hity często kończą się underowym spotkaniem remisem. Stąd też wybieramy kurs na typ remis 3.40 w Superbet.

Raków Częstochowa – Legia Warszawa typy na gole

Polskie klasyki wiele razy pokazywały już, że nie są to otwarte spotkania. Oczywiście zarówno Raków, jak i Legia mają spory potencjał w ofensywnie. Jeżeli jednak spojrzymy na statystki Rakowa podczas trudnych rywali to wychodzi nam, że zazwyczaj nie strzelają oni bramek lub zdobywają 1 gola. Legia potrafi strzelać gole, ale też je tracić. Tutaj jednak pod obecność nowego trenera spodziewamy się jednak, że nie będą chcieli przegrać meczu, dlatego też nie podejdą mocno ofensywnie do tego spotkania. Wybieramy kurs 1.80 na poniżej 2.5 gola w meczu Raków – Legia.

Poniżej 2.5 gola w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.85

Kursy mogą ulec zmianie

Raków na ostatnie 5 spotkań tylko w jednym meczu z Radomiakiem miał więcej niż 2.5 gola. Wojskowi natomiast w ostatnich spotkaniach tylko z Górnikiem Zabrze oraz z Piastem Gliwice strzelali więcej niż 2 gole w meczu. Jako, że będzie to hitowe i bardzo ważne stracie to spodziewamy się, że obie ekipy nie będą chciały stracić jako pierwsze bramki, dlatego tak też decydujemy się obstawić, że w tym meczu będzie mało goli i stawiamy na under goli.

Raków Częstochowa – Legia Warszawa: kursy bukmacherskie

Oto kursy bukmacherskie na mecz Raków – Legia

  • Raków Częstochowa: kurs 2.25
  • Remis w meczu: kurs 3.35
  • Legia Warszawa: kurs 3.30

Analitycy wskazali szanse w meczu Raków – Legia. Z notowań analityków wynika, że faworytem do wygrania meczu jest Raków Częstochowa ze współczynnikiem 2.55. Na wygraną gości tego spotkania, czyli Legii Warszawa typując ich zwycięstwo mamy do dyspozycji kurs 3.30. Remis w meczu Raków Częstochowa – Legia Warszawa to natomiast stawki u bukmacherów na poziomie 3.35.

Kursy na gole: Raków – Legia

Chcesz dowiedzieć się czy będzie to otwarte spotkanie, czy zobaczymy w nim nieco więcej bramek? Zapoznaj się z wyceną kursową analityków na gole w meczu Raków – Legia:

Powyżej 1.5 gola – kurs 1.33Poniżej 1.5 gola – kurs 3.30
Powyżej 2.5 gola – kurs 2.00Poniżej 2.5 gola – kurs 1.80

Jak widzimy po ocenie kursowej analitycy raczej spodziewają się dość zamkniętego spotkania i kierują się bardziej w tym meczu ku 2 golom.

Raków Częstochowa – Legia Warszawa: analiza, zapowiedź meczu

Raków Częstochowa oraz Legia Warszawa plasują się w ligowej tabeli zaraz obok siebie. Zarówno Raków, jak i Legia po 27. kolejkach ma na swoim koncie mają po 45. punktów. Do lidera tracą 7 punktów. Spotkanie pomiędzy Rakowem, a Legią Warszawa odbędzie się 13. kwietnia 2024 roku na Miejskim Stadionie Piłkarskim Rakowa w Częstochowie. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:00 w sobotę.

Wydaje się, że to spotkanie może mieć wielkie znaczenie w kontekście tego, która ekipa zakwalifikuje się do europejskich pucharów. Raków na ostatnie 5 spotkań wygrał zaledwie 1 mecz, więc niewątpliwie pomimo, że zagrają u siebie będą mieć ciężko. Legia natomiast na ostatnie 5 spotkań przegrali jeden mecz sensacyjnie z Widzewem 0:1. Kto okaże się tu zwycięski? Przekonamy się już po 21:30 w sobotę.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę