rakow sporting 400

Raków – Sporting bonus 400 zł w promocji Superbet (26.10)

W czwartek na europejskich boiskach 26 października znów zobaczymy dwie polskie ekipy. Raków Częstochowa podejmie Sporting Lizbona, a Legia Warszawa zmierzy się ze Zrinjskim Mostar. W Superbet możesz skorzystać z promocji, w której za gola Rakowa ze Sportingiem lub Legii ze Zrinjskim możesz odebrać 400 zł bonusu. My przykład pokazujemy na starciu Rakowa ze Sportingiem, natomiast ty możesz także zdecydować się na mecz Legii i zrobić wszystko analogicznie jak w naszym artykule.

Raków – Sporting bonus 400 zł w Superbet (26.10)

Z okazji hitowego starcia w meczu 3 kolejki Ligi Europy pomiędzy Rakowem, a Sportingiem legalny bukmacher Superbet przygotował bonus 400 zł na gola Medalików w tym spotkaniu (26.10) + 100 zł bonusu za Superprzewagę. Dodatkowo oferta ta obowiązuje na gola Legii ze Zrinjskim, więc możesz zagrać także gola Legii i odebrać 400 zł, analogicznie jak na przykładzie meczu Raków – Sporting.

Aby aktywować możliwość odbioru nawet 500 zł bonusu za mecz Raków – Sporting w specjalnej ofercie bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Rakowa ze Sportingiem ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w specjalnej ofercie bukmacherskiej okaże się trafiona to Superbet dopisze 400 zł bonusu (200.00 x 2 zł) do Twojego konta +100 zł jeżeli zostanie zastosowana Superprzewaga (prowadzenie różnicą 2 goli)
  • bonusy z oferty Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do oferty specjalnej bukmachera Supebet z możliwością odbioru 400 zł bonusu za mecz Raków – Sporting, rozgrywany w dniu 26 października 2023 roku możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepszy bonus na Raków – Sporting (26.10)?

Na hitowe starcie 3 kolejki Ligi Europy pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Sportingiem Lizbona najlepsza oferta z bonusem 400 zł została zaoferowana w Superbet, gdzie za gola Medalików odbierzesz 400 zł bonusu przy stawce zaledwie 2 zł +100 zł bonusu finansowego za zastosowanie Superprzewagi.

2️⃣ Czy warto skorzystać z oferty buka Superbet 400 zł na Raków – Sporting (26.10)?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej oferty bukmachera Superbet na mecz pomiędzy Rakowem, a Sportingiem, ponieważ wygrana z boostem x 200 zdecydowanie przebija regularne stawki na gola Medalików.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę