400 derby madrytu betfan

Real – Atletico: 400 zł za darmo w Betfan (04.02)

W niedzielę o 21:00 czeka nas starcie Derbów Madrytu, w którym Real Madryt podejmie na własnym boisku Atletico Madryt w meczu 23. kolejki hiszpańskiej La Liga. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował promocję dla nowych graczy, w której za BTTS w tym meczu, czyli obie drużyny strzelą gola można odebrać 400 zł za darmo w formie freebetu. Co więcej – wystarczy zagrać zaledwie za 40 zł na dowolny zakład z meczu Real – Atletico, a niezależnie od wyniku kuponu masz szansę na 400 zł! O szczegółach promocji Betfan 400 zł freebetu na Real – Atletico (04.02) informujemy w naszym artykule.

Real – Atletico 400 zł za darmo w Betfan (04.02.24)

Z okazji starcia w 23. kolejce hiszpańskiej La Liga, w której będziemy świadkami derbów Madrytu pomiędzy Realem, a Atletico Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za BTTS w meczu (obie strzelą) możesz odebrać 400 zł darmowej kasy w formie freebetu.

baner derby madrytu betfan

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za mecz Real – Atletico w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Real – Atletico
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 40 zł
  • Zagraj za dokładnie 40 zł zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolne zdarzenia z meczu Real – Atletico z min. kursem 2.00
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 04.02.2024 do godz. 23:59
  • Jeśli obie strzelą gola w meczu Real – Atletico otrzymasz freebet 400 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a będzie BTTS w meczu Real – Atletico i tak otrzymasz 400 zł za darmo od Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i po prostu nim zagraj. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Real – Atletico to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan 400 zł za darmo na Real – Atletico – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz zakład z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu 23. kolejki hiszpańskiej La Liga: Real – Atletico na dowolne zdarzenie z tego spotkania. Niezależnie od wyniku zakładu, jeżeli w meczu obie drużyny strzelą gola na Twoje konto trafi 400 zł za darmo.

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie darmowej kasy 400 zł za BTTS – obie strzelą w meczu Real Madryt – Atletico Madryt możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Za ile mogę maksymalnie zagrać w Betfan na BTTS w meczu Real – Atletico?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 400 zł za darmo za BTTS w meczu Real – Atletico została ustawiona na poziomie 40 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

400 zł w Betfan za mecz Real – Atletico dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na Real – Atletico (04.02)?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz 23. kolejki hiszpańskiej La Liga: Real – Atletico, w której możesz zgarnąć aż 400 zł za darmo. Wystarczy, że obie drużyny strzelą gola w meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 400 zł jeśli obie strzelą w meczu Real – Atletico?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na Real – Atletico, ponieważ wystarczy, że obie drużyny strzelą gola w meczu, a przy wkładzie zaledwie 40 zł masz szansę zgarnąć aż 400 zł za darmo.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę