Real - Bayern promocje i bonusy

Real – Bayern: promocje i bonusy (08.05) | Odbierz 1426 PLN

Real Madryt – Bayern Monachium z okazji rewanżu półfinału Ligi Mistrzów bukmacherzy dla nowych graczy przygotowali wiele ciekawych promocji, w których można wygrać naprawdę dużą kasę (nawet 400 zł) przy wkładzie zaledwie 2 zł lub 176 zł w gotówce przy wkładzie 1 zł! W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie wszystkich najlepszych promocji bukmacherskich i bonusów na spotkanie pomiędzy Realem, a Bayernem (08.05.2024).

400 PLN za gola Realu z Bayernem
Zagraj za 2 zł na bramkę Królewskich i odbierz 400 zł
Premia

400zł

Real – Bayern promocje bukmacherskie i bonusy na mecz (08.05)

Bukmacherzy przygotowali z okazji tego hitowego starcia wiele ciekawych promocji. Skorzystaj z nich i odbierz ekstra pieniądze w bonusach, w wysokich kwotach, przy niskich wkładach finansowych (nawet 1 zł). Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z bonusami finansowymi na mecz Królewskich z Bawarczykami.

Bukmacher Real - Bayern: promocje bukmacherskie
1. Superbet 400 zł bonus za gola Realu z Bayernem
2. Totalbet 176 zł w gotówce za awans Realu
3. Etoto 300 zł za wygraną Realu z Bayernem
4. STS 250 zł bonus za gola Realu lub Bayernu (do wyboru)
5. Betfan 300 zł freebet za kartkę Marciniaka

Łącznie do odbioru z pięciu wymienionych promocji jest nawet 1426 zł! Możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na mecz Real Madryt – Bayern Monachium lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

400 zł w Superbet za gola Realu z Bayernem

Najlepszą promocję z okazji meczu rewanżowego półfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Bayernem Monachium przygotował bukmacher Superbet. Oferuje on 400 zł bonusu finansowego za JEDNEGO gola Realu w tym meczu. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a jeżeli Królewscy przynajmniej raz pokonają bramkarza Bawarczyków na Twoje konto w ciągu 72h trafi 400 zł!

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na Real – Bayern:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na gola Realu z Bayernem (zakład: Real Madryt Strzeli Gola – tak lub Real Madryt – Liczba Goli – powyżej 0.5)
 • Real przynajmniej raz trafia do siatki Bayernu? 400 zł bonusu jest Twoje!
obraz 8

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Jest to oferta z najwyższym bonusem 400 zł na Real Madryt – Bayern Monachium (08.05.24).

176 zł na konto główne za awans Realu Madryt w Totalbet

Bardzo atrakcyjną promocję na starcie Realu z Bayernem przygotował bukmacher Totalbet. Kasę można wygrać na konto główne i jest to oferta tylko dla czytelników Betside.pl. Wystarczy zainwestować 1 zł w awans Realu, a na Twoje konto GŁÓWNE może trafić 176 zł.

 • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
 • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
 • Zagraj pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na awans Realu z Bayernem z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
 • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze w formie gotówki 176 zł
750X200 Realu Madryt Kod BETSIDE

Co ciekawe do tej promocji nie jest wymagany żaden depozyt! Wystarczy więc złotówka, a masz szansę na 176 PLN w kasie gotowej do wypłaty!

300 zł freebetu za wygraną Realu z Bayernem w Etoto

Na starcie Realu Madryt z Bayernem Monachium w rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy promocję z darmowym bonusem finansowym. Wystarczy, że zagrasz na zwycięstwo Królewskich, a bukmacher Etoto dopisze 300 zł za free, jeżeli ograją Bayern.

Dodatkowo możesz skorzystać z bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 500 zł w bonusach na mecz Real – Bayern (08.05), a więc łącznie 800 zł! Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny – kod, który należy podać to: BETSIDEMF
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 50 zł
 • zagraj za minimum 1 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ, na wygraną Realu z Bayernem – znajdziesz ją: Zakłady Specjalne -> Promocje -> MegaFreebet
 • jeżeli Królewscy wygrają w tym meczu na Twoje konto wpłynie darmowy bonus 300 zł

Kasa trafi na Twoje konto w formie darmowego freebetu. Aby przeniósł się na saldo główne wystarczy nim zagrać i jeżeli trafisz będziesz mieć gotówkę gotową do wypłaty.

Real Madryt – Bayern Monachium: bonus 250 zł w STS

Największa firma bukmacherska w Polsce, czyli operator STS na spotkanie rewanżowe półfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Bayernem Monachium przygotował promocyjny bonus 250 zł za gola wybranego zespołu w tym meczu. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, która ekipa strzeli choćby raz do siatki rywala.

Jak odebrać bonus 250 zł w STS za gola Realu lub Bayernu:

 • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
 • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
 • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Realu lub City (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera STS
 • w przypadku, gdy Twoja ekipa strzeli choćby jedną bramkę to STS dopisze 250 zł bonusu do Twojego konta

Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91.

300 zł freebet w Betfan za kartkę Marciniaka

Na rewanżowe półfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Królewskimi, a Bawarczykami również atrakcyjną promocję przygotował bukmacher Betfan. Jako, że sędzią głównym spotkania będzie Polak Szymon Marciniak to właśnie za choćby jedną kartkę pokazaną przez polskiego arbitra możesz zgarnąć 300 zł darmowej kasy!

Jak wziąć udział w promocji Betfan 300 zł za kartkę Marciniaka:

 • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
 • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 30 PLN
 • zagraj pierwszy kupon za dokładnie 2 zł na mecz Real Madryt – Bayern Monachium (dowolne zdarzenie)
 • następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie. Kupon musi zostać rozliczony do 08.05 do godziny 23:59
 • jeżeli w meczu Real – Bayern będzie choćby JEDNA kartka w meczu niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz 300 zł freebetu od Betfan
obraz 10

Freebetem grasz jak chcesz – wystarczy go postawić, a jeżeli kupon z niego okaże się trafiony otrzymasz swoją wygraną na konto główne, z możliwością wypłaty.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na Real – Bayern (08.05.24)?

Według nas najlepszą promocję przygotował bukmacher Superbet z okazji meczu pomiędzy Realem Madryt, a Bayernem Monachium. Daje on 400 zł bonusu finansowego za choćby JEDNEGO gola Realu w tym meczu.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na Real – Bayern (08.05.24)?

Z okazji starcia w środowym rewanżowym półfinale Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Bayernem Monachium bonusy finansowe daje Superbet, Etoto oraz STS.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę