Real Madryt – Barcelona: promocje i bonusy na El Clasico (21.04)

Real Madryt – Barcelona z okazji El Clasico w 32. kolejce La Liga bukmacherzy dla nowych graczy przygotowali wiele ciekawych promocji, w których można wygrać naprawdę dużą kasę (nawet 400 zł) przy wkładzie zaledwie 2 zł lub 176 zł w gotówce przy wkładzie 1 zł! W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie wszystkich najlepszych promocji bukmacherskich i bonusów na spotkanie pomiędzy Realem Madryt, a Barceloną (21.04.2024).

300 PLN za JEDNEGO gola: Real - Barca
Zagraj za 1 zł na bramkę w El Clasico i odbierz premię
freebet

300 PLN

Real Madryt – Barcelona promocje bukmacherskie i bonusy na mecz (21.04)

Bukmacherzy przygotowali z okazji tego hitowego starcia w 32. kolejce La Liga wiele ciekawych promocji. Skorzystaj z nich i odbierz ekstra pieniądze w bonusach, w wysokich kwotach, przy niskich wkładach finansowych (nawet 1 zł). Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z bonusami finansowymi na mecz El Clasico.

Real - Barcelona promocje i bonusy

Bukmacher Real Madryt - Barcelona: promocje bukmacherskie #
1. Etoto 300 zł za JEDNEGO gola w meczu
2. STS 400 zł bonus za wygraną Realu lub Barcy (do wyboru)
3. Totalbet 176 zł w gotówce za gola Realu
4. Superbet 300 zł bonus za 1. gola Realu lub 1. gola Barcelony (do wyboru)
5. Totalbet 176 zł w gotówce za gola Barcelony
6. Fortuna 400 zł za bramkę Realu lub Barcy (do wyboru)
7. Betfan 250 zł freebet za JEDNEGO gola w meczu
8. LVBET Boost 100.00 na wygraną Realu lub Barcy

Łącznie do odbioru z ośmiu wymienionych promocji jest nawet 2012 zł! Możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na mecz Real – Barcelona lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

300 zł freebetu za JEDNEGO gola w El Clasico w Etoto

Na starcie Realu Madryt z FC Barceloną w meczu 32. kolejki La Liga, czyli El Clasico bukmacher Etoto przygotował dla Graczy najprostszą promocję z darmowym bonusem finansowym. Wystarczy, że zagrasz na choćby JEDNEGO gola w meczu, a bukmacher Etoto dopisze 300 zł za free, jeżeli ktokolwiek strzeli bramkę.

Dodatkowo możesz skorzystać z bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 500 zł w bonusach na mecz Real – Barcelona (21.04), a więc łącznie 700 zł! Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 50 zł, aby móc odebrać bonus 300 zł na Real – Barcelona
 • zagraj za minimum 1 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ, na JEDNEGO gola w meczu Real – Barcelona – znajdziesz ją: Zakłady Specjalne -> Promocje -> MegaFreebet
 • jeżeli w El Clasico padnie choćby JEDEN gol na Twoje konto wpłynie darmowy bonus 300 zł

Kasa trafi na Twoje konto w formie darmowego freebetu. Aby przeniósł się na saldo główne wystarczy nim zagrać i jeżeli trafisz będziesz mieć gotówkę gotową do wypłaty.

Real – Barcelona bonus 400 zł w STS

Największa firma bukmacherska w Polsce, czyli operator STS na spotkanie El Clasico pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną przygotował promocyjny bonus 400 zł za zwycięstwo wybranego zespołu w tym meczu. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, która ekipa wygra mecz.

Jak odebrać bonus 400 zł w STS za wygraną Realu lub Barcelony:

 • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
 • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 100 zł
 • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Realu lub Barcelony (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera STS
 • w przypadku, gdy Twoja ekipa wygra mecz to STS dopisze 400 zł bonusu do Twojego konta

Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91.

176 zł na konto główne za gola Realu z Barcą w Totalbet

Jedną z najlepszych promocji na starcie El Clasico przygotował Totalbet z wygraną na konto główne tylko dla czytelników Betside.pl. Wystarczy zainwestować 1 zł w gola Realu z Barceloną w tym meczu, a na Twoje konto GŁÓWNE może trafić 176 zł.

 • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
 • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
 • Zagraj pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na gola Realu z Barceloną z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
 • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze w formie gotówki 176 zł

Jeżeli w tym hitowym spotkaniu Real strzeli do siatki Blaugrany na Twoje konto trafi 176 zł w gotówce z możliwością natychmiastowej wypłaty! Co w

300 zł w Superbet za 1. gola Realu lub 1. gola Barcelony

W Zakładach Bukmacherskich Superbet masz szansę odebrać 300 zł bonusu finansowego za poprawne wskazanie, która drużyna strzeli jako pierwsza gola w meczu pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a jeżeli Twój wybór będzie poprawny na Twoje konto w ciągu 72h trafi 300 zł!

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na Real – Barcelona:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na 1. gola Realu Madryt lub 1. gola Barcelony (do wyboru) z regularnej oferty
 • Twój zespół strzela jako pierwszy bramkę w meczu? 300 zł bonusu jest Twoje

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Niewątpliwie jest ona prosta do zrealizowana, a możesz odebrać aż 300 zł bonusu!

176 zł w gotówce za gola Barcelony z Realem w Totalbet

Drugą promocję z okazji El Clasico również tylko dla czytelników Betside.pl przygotował bukmacher Totalbet. Przy wkładzie 1 zł możesz odebrać 176 zł w gotówce z możliwością wypłaty za jednego gola Barcelony z Realem Madryt.

 • Załóż nowe konto gracza w Totalbet klikając w link afiliacyjny lub podając: BETSIDE w formularzu rejestracji konta
 • Wyraź zgody marketingowe (sms i email)
 • Zagraj pierwszy zakład pojedynczy prematch (przedmeczowo) za 1 zł na gola Barcelony z Realem z oferty regularnej u bukmachera Totalbet
 • Bukmacher w przypadku wygranego zakładu wzajemnego dopisze w formie gotówki 176 zł

Jeden gol Dumy Katalonii w niedzielnym El Clasico to pewna kasa na konto główne dla Ciebie w Zakładach Bukmacherskich Totalbet.

400 zł bonus za gola Realu lub Barcelony w Fortuna

W Fortuna Zakłady Bukmacherskie możesz odebrać 400 zł bonusu za za choćby jedną bramkę Realu lub Barcelony. Wystarczy zagrać, że Real lub Barcelona strzeli gola (do wyboru), a jeżeli tak się stanie otrzymasz od eFortuna 400 zł bonusu!

Jak odebrać bonus 400 zł na Real – Barcelona w Fortuna:

Po wykonaniu tych czynności odbierzesz 300 zł bonusu, jeżeli Twoja drużyna zdobędzie bramkę, a dodatkowo za udzielenie zgód marketingowych otrzymasz 100 zł premii. Z tym będzie wiązał się łączny bonus na kwotę 400 zł na mecz Realu Madryt z FC Barceloną (21.04.24).

250 zł w Betfan za gola Realu lub Barcelony

Na El Clasico pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną również atrakcyjną promocję przygotował bukmacher Betfan. Masz swojego kandydata do strzelenia choćby jednego gola w tym spotkaniu? Świetnie się składa, bo za gola w meczu El Clasico możesz odebrać freebet 250 zł! Nie ma znaczenia kto strzeli, nie ma znacznie czy Twój zakład będzie wygrany! Jeden gol = 250 zł freebetu

Jak wziąć udział w promocji Betfan 250 zł za gola w meczu Real – Barcelona:

 • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
 • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 25 PLN
 • zagraj pierwszy kupon na mecz Real – Barcelona (dowolne zdarzenie) za dokładnie 25 PLN – musi zostać rozliczony do maksymalnie 21.04.2024 roku godziny 23:59
 • do kuponu możesz dodać inne zdarzenia – pamiętaj, aby minimalny kurs łączny zakładu wyniósł 2.00
 • jeżeli w meczu padnie choćby JEDEN gol niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz 250 zł freebetu od Betfan

Freebetem grasz jak chcesz – wystarczy go postawić, a jeżeli kupon z niego okaże się trafiony otrzymasz swoją wygraną na konto główne, z możliwością wypłaty.

Boost 100.00 w LVBET na wygraną Realu lub Barcelony

Również bukmacher LVBET przygotował specjalną promocję na starcie pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną. Wystarczy zagrać zakład za zaledwie 1 zł na wygraną Realu lub Barcelony (do wyboru), a masz szansę zgarnąć 100 razy więcej! Nagroda z promocji zostanie przyznana w formie bonusu na konto. Jak z niej skorzystać?

 • otwórz nowe konto gracza w LVBET
 • wpłać minimum 20 zł
 • zagraj na zakładzie przedmeczowym wygraną Realu lub Barcy (do wyboru)
 • jeżeli wybór będzie poprawny otrzymasz 100 zł bonusu na nowe konto

Przy trafionym kuponie w promocji otrzymujesz regularną wygraną oraz bonus 100 PLN (równowartość boostu kursu 100). Żeby wypłacić bonus, obróć nim jednokrotnie (kupony z min. kursem 1.75).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na Real – Barcelona (21.04.24)?

Według nas najlepszą promocję przygotował bukmacher Etoto z okazji meczu pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną. Daje on 300 zł bonusu, jeżeli w meczu padnie choćby JEDEN gol.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na Real – Barcelona (21.04.24)?

Z okazji starcia w El Clasico pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną bonusy finansowe daje Superbet, STS i Fortuna.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę