200 zl na real chelsea w betfan

Real Madryt – Chelsea Londyn (12.04) bonus 200 zł w promocji Betfan

W środę w Lidze Mistrzów dojdzie do hitowego starcia w ćwierćfinale pomiędzy Realem Madryt, a Chelsea Londyn (12.04.23). Z tej okazji legalny bukmacher Betfan dla nowych graczy przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską, w której za wygraną Realu lub Chelsea możesz odebrać 200 zł bonusu finansowego. Wystarczy poprawnie wskazać zwycięzce tego spotkania, a do Twojego konta zostanie dopisana premia za mecz Real Madryt – Chelsea Londyn w ćwierćfinale Ligi Mistrzów (12.04.23). Jak skorzystać z promocji Betfan bonus 200 zł na Real Madryt – Chelsea Londyn przeczytasz w naszym artykule.

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 300 PLN na start

Potrojenie pierwszego depozytu do 450 PLN

Promocja Betfan 200 zł na Real Madryt – Chelsea Londyn (12.04.2023)

Z okazji hitowego starcia w ćwierćfinale Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Chelsea Londyn Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za wygraną Królewskich lub The Blues w tym spotkaniu, rozgrywanym w dniu 12. kwietnia 2023 roku możesz odebrać 200 zł darmowej kasy w formie bonusowego freebetu.

Najważniejszą zasadą grania wygranej Realu Madryt lub Chelsea Londyn (12.04.2023) w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces rejestracji profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru 200 zł we freebecie za wygraną Realu Madryt lub Chelsea Londyn w hitowym spotkaniu pierwszego ćwierćfinałowego spotkania, rozgrywanego w dniu 12. kwietnia 2023 roku. Jak skorzystać z promocji:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na mecz Real Madryt – Chelsea Londyn (12.04)
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 40 zł
  • Zagraj za dokładnie 40 zł zakład SOLO lub AKO z oferty BETFAN na wygraną Realu Madryt lub Chelsea Londyn (do wyboru) z oferty dostępnej TUTAJ
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 12.04.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli poprawnie wskażesz zwycięzce hitowego meczu pomiędzy Realem Madryt, a Chelsea Londyn to w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 200 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a poprawnie wskażesz zwycięzce meczu Real Madryt – Chelsea Londyn to i tak otrzymasz darmowe 200 zł z promocji Betfan

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej na hitowe starcie pomiędzy Real Madryt – Chelsea Londyn (12.04.23) to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 200 zł na Real Madryt – Chelsea Londyn (12.04.23) – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz zagrać wygraną Realu Madryt lub Chelsea Londyn (do wyboru) z freebetem 200 zł w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów w promocji Betfan.

  • Opcja 1: Zakład: wygrana Realu Madryt – kurs 1.70 x stawka 40 zł = freebet 200 zł + regularna wygrana za kupon
  • Opcja 2: Zakład: wygrana Chelsea Londyn – kurs 5.00 x stawka 40 zł = freebet 200 zł + regularna wygrana za kupon

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie darmowych 200 zł na mecz pomiędzy Realem Madryt, a Chelsea Londyn rozgrywanym w dniu 12. kwietnia 2023 roku możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska Betfan 200 zł za wygraną Realu Madryt lub Chelsea Londyn (12.04)?

Promocja bukmacherska z darmowym bonusem 200 zł za wygraną Realu Madryt lub Chelsea Londyn w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie od 11.04 do 12.04 mogą grać na zakładzie wygraną Królewskich lub The Blues z freebetem 200 zł w promocji bukmacherskiej Betfan.

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na Real Madryt – Chelsea Londyn (13.04)?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 200 zł za wygraną Realu Madryt bądź Chelsea Londyn (do wyboru) została ustawiona na poziomie 40 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowaną przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

Pamiętaj, że możesz zagrać tylko jeden kupon do oferty powiększonej wygranej na mecz Real Madryt – Chelsea Londyn, a freebet 200 zł za poprawne wskazane zwycięzcy tego spotkania dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów.

Jaki obrót nagrodą 200 zł za wygraną Realu Madryt lub Chelsea Londyn (12.04.2023)?

Aby wykorzystać bonusowy freebet 200 zł za poprawne wskazanie zwycięzcy hitowego starcia pierwszego ćwierćfinałowego spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Chelsea Londyn, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę darmowego zakładu trafi na konto główne. Darmowa kasa 200 zł będzie aktywna przez 72 godziny od momentu przyznania.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki bukmacher ma promocję bukmacherską na Real Madryt – Chelsea Londyn (12.04.23)?

Jeżeli poszukujesz promocji bukmacherskiej na hitowe pierwsze starcie ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Chelsea Londyn (12.04) to polecamy nowym graczom wykorzystać ofertę przygotowaną przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Możesz tam odebrać aż 200 zł za poprawne wskazanie zwycięzcy tego spotkania, rozgrywanego 12. kwietnia 2023 roku.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan bonus 200 zł na mecz Real M. – Chelsea (12.04)?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na starcie Realu Madryt z Chelsea Londyn w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu UEFA Champions League pomiędzy Realem Madryt, a Chelsea Londyn, ponieważ wystarczy, że poprawnie wskażesz zwycięzce tego meczu, a otrzymasz ekstra bonus 200 zł, w formie darmowej gotówki.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę