300 zl real

Real Madryt – Rayo Vallecano bonus 300 zł w promocji Fortuna (05.11)

W niedzielę Real Madryt zmierzy się na własnym obiekcie z Ray Vallecano. Oczywiście to Królewscy są faworytem do wygrania tego spotkania, a legalny bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną promocję. Możesz w niej odebrać 300 zł bonusu za wygraną Realu Madryt z Rayo Vallecano i to przy wkładzie zaledwie 2 zł! Jak skorzystać z promocji Fortuna na Real Madryt – Rayo Vallecano bonus 300 zł przeczytasz w naszym artykule.

Real Madryt – Rayo Vallecano bonus 300 zł w promocji Fortuna (05.11)

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w 12 kolejce hiszpańskiej La Liga pomiędzy Realem Madryt, a Rayo Vallecano przygotował specjalną ofertę, w której za wygraną Królewskich w tym pojedynku możesz otrzymać 300 zł bonusu finansowego (boost 150.00 x 2 zł).

Podstawowym warunkiem możliwości odebrania 300 zł bonusu za wygraną Realu Madryt z Rayo Vallecano w meczu 12 kolejki La Liga jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 300 zł bonusu w ofercie specjalnej Fortuna za wygraną Realu Madryt z Rayo Vallecano (05.11.23):

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Realu Madryt z Rayo Vallecano ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł z promocji bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w eFortuna za wygraną Realu Madryt z Rayo Vallecano?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na zwycięstwo Realu Madryt z Rayo Vallecano to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na zwycięstwo Realu Madryt z Rayo Vallecano w promocji bukmacherskiej Fortuna.

  • Opcja 1: typ: wygrana Realu Madryt z Rayo (mnożnik 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na zwycięstwo Realu Madryt z Rayo Vallecano możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

300 zł za wygraną Realu z Rayo w Fortuna – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste za promocję na Real Madryt – Rayo Vallecano. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na Real Madryt – Rayo Vallecano?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie wygraną Realu Madryt z Rayo Vallecano to polecamy wykorzystać najlepszy i zarazem najwyższy bonus 300 zł przygotowany przez Fortunę za zwycięstwo Królewskich.

2️⃣ Czy jest promocja bukmacherska na Real Madryt – Rayo Vallecano (05.11)?

Tak, bukmacher Fortuna zaoferował promocję na Real Madryt – Rayo Vallecano. Możesz w niej uzyskać 300 zł bonusu, jeżeli Królewscy wygrają w tym spotkaniu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę