rpa dr konga typy

RPA – DR Konga: typy, kursy, zapowiedź 10.02

Republika Południowej Afryki – Demokratyczna Republika Konga typy i kursy na mecz o trzecie miejsce na Pucharze Narodów Afryki. Spotkanie dwóch drużyn, których obecność w tej fazie można rozpatrywać w kontekście niespodzianki, lub w przypadku RPA nawet sensacji. Kursy na Republika Południowej Afryki – Demokratyczna Republika Konga wskazują, że faworytem meczu są Lamparty. Typy na Republika Południowej Afryki – Demokratyczna Republika Konga znajdziecie poniżej.

W promocji bukmachera Fortuna możesz odebrać 300 zł bonusu za wygraną dowolnego zespołu w 20. kolejce Ekstraklasy. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł, a jeżeli chcesz szczegółową instrukcję zapraszamy TUTAJ.

Republika Południowej Afryki – Demokratyczna Republika Konga: typy bukmacherskie

Nie ukrywajmy – żadnej z tych drużyn w teorii nie powinno tutaj być. Co więcej – obie nie zakwalifikowały się do poprzedniego Pucharu Narodów Afryki. Typowanie przed turniejem, że któraś z tych ekip zgarnie medal było wręcz szalonym pomysłem. Niemniej, przez pryzmat całych rozgrywek na pewno lepiej prezentowali się piłkarze Lampartów i spodziewam się, że dzisiaj utrzymają swoją formę.

W sześciu dotychczasowych meczach lepsze wrażenie sprawiała reprezentacja Demokratycznej Republiki Konga. Nasz typ na mecz Republika Południowej Afryki – Demokratyczna Republika Konga to zwycięstwo (niekoniecznie w regulaminowym czasie gry) reprezentacji Demokratycznej Republiki Konga. Gdyby kadra ta miała rasowego napastnika to mogłaby się nawet pokusić o złoto. Jednak Bakambu kompletnie nie trafił z formą, przez co jest cieniem samego siebie.

Republika Południowej Afryki – Demokratyczna Republika Konga: kursy bukmacherskie

Oto kursy na mecz Republika Południowej Afryki – Demokratyczna Republika Konga:

  • Kurs na wygraną RPA: 3.36
  • Kurs na remis: 3.30
  • Kurs na wygraną DRK: 2.35

Bukmacherzy zdecydowali się już wystawić kursy na mecz Republika Południowej Afryki – Demokratyczna Republika Konga. Na ich podstawie można stwierdzić, że niewielkim faworytem meczu jest drużyna DRK, na którą kurs wynosi od 2.24 do 2.35. Remis wyceniany jest przez bukmacherów na współczynniki o wartości od 3.00 do 3.30. Natomiast zwycięstwo RPA zostało określone kursami na poziomie od 2.95 do 3.36.

Najwyższy kurs na wygraną Demokratycznej Republiki Konga posiada bukmacher LVBet i wartość współczynnika wynosi 2.35. Natomiast najwyższa wartość mnożnika na wygraną Republiki Południowej Afryki jest w ofercie bukmachera Totolotek i wynosi ona 3.36.

Republika Południowej Afryki – Demokratyczna Republika Konga: zapowiedź meczu

Spotkanie o trzecie miejsce. Mecz, w którym teoretycznie żadna drużyna nie chce się znaleźć, ale praktycznie te dzisiaj w nim uczestniczące brałyby to w ciemno przed turniejem. Pojedynek odbędzie się 10 lutego o godzinie 21:00.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę