Polska, siatkówka
depositphotos.com

Słowenia – Polska: typy, kursy, zakłady 30.06 | Liga Narodów

Słowenia – Polska typy i kursy bukmacherskie na mecz o 3. miejsce w siatkarskiej Lidze Narodów sezonu 2024. Biało-Czerwoni pechowo w sobotę przegrali z Francją i w Łodzi podejmą Słowenię w meczu o 3. miejsce. Oczywiście to Polska ma większe szanse, ale Słowenia generalnie nam nie leży. Czy w końcu uda się przerwać złą passę i ograć Słowenię? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy na Słowenia – Polska.

400 PLN za wygraną Polski ze Słowenią
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo Biało-Czerwonych i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

Słowenia – Polska: typy bukmacherskie

Niestety Polska we wczorajszym spotkaniu z Francją bardzo przegrała w tie-breaku. Mieli wszystko w swoich rękach, albowiem odrobili straty z początku, wyszli na prowadzenie nawet 12:9, ale w końcówce zagrali bardzo źle. Niestety zakończyło się to porażką i brakiem wejścia do finału. Słowenia natomiast we wczorajszym meczu uległa świetnej Japonii. Co ciekawe obie ekipy w tym sezonie były stawiany w roli faworytów do finału. Przyjdzie im jednak zagrać o 3 miejsce.

Polska wygra i +3.5 seta w meczu
Typ od redakcji Betside
KURS:

1.80

Kursy mogą ulec zmianie

Oczywiście Biało-Czerwoni są zdecydowanym faworytem do wygrania tego meczu. Za nami przede wszystkim przemawiający umiejętności, doświadczenie, a także atut własnej hali. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że ze Słowenią gra się nam bardzo ciężko. Przegraliśmy nawet z nimi pojedynek w fazie grupowej Ligi Narodów i to aż 0:3. Tu jednak będziemy mieć optymalny skład, własnych kibiców, więc typuję wygraną Polski oraz ponad 3.5 seta w meczu po kursie 1.80 w STS. To będzie ciężkie spotkanie, ale ostatecznie liczę na wygraną naszych. Łatwo to nie przyjdzie, więc Słoweńcy seta powinni spokojnie urwać.

Słowenia – Polska: promocja bukmacherska

Bukmacher STS na spotkanie Słoweńców z Polakami w meczu o 3. miejsce w siatkarskiej Lidze Narodów przygotował specjalną promocję. Możesz w niej przy wkładzie zaledwie 2 zł odebrać aż 400 zł bonusu. Wystarczy, że Biało- Czerwoni wygrają to spotkanie.

400 PLN za wygraną Polski ze Słowenią
Zagraj za 2 zł na zwycięstwo Biało-Czerwonych i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

Wystarczy do tego stawka zaledwie 2 zł! Otwierasz konto TUTAJ, następnie wpłacasz minimum 50 zł, grasz z regularnej oferty za 2 zł na wygraną Polski ze Słowenią, a jeżeli ograją Słowenię na Twoje konto wpadnie 400 zł!

Słowenia – Polska: kursy bukmacherskie

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na spotkanie siatkarskiej pomiędzy Słowenią, a Polską w meczu o 3. miejsce siatkarskiej Ligi Narodów:

  • Kurs na Słowenię: 3.70 – STS
  • Kurs na Polskę: 1.28 – STS

Według analityków po wycenie kursowej to właśnie Polska jest zdecydowanym faworytem do wygrania spotkania (kurs 1.28 – 70% szans). Zdecydowanie mniejsze szanse daje się na Słowenię (kurs 3.70 – 30% szans). Warto zwrócić też uwagę na typ związany z powyżej 3.5 setów w tym meczu, który został wyceniony na poziomie 1.51.

Słowenia – Polska: kto wygra mecz?

Biało-Czerwoni bardzo dobrze prezentowali się w tym sezonie w Lidze Narodów. Choć w fazie grupowej przegrali mecz ze Słowenią to mimo wszystko w meczu o 3. miejsce to Polska naszym zdaniem ogra Słowenię. Choć nie będzie to łatwe spotkanie naszym zdaniem przed własną publicznością Biało-Czerwoni powinni sięgnąć po zwycięstwo.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę