sparta falubaz promocje

Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra: promocje i bonusy (12.04)

Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra z okazji otwarcia żużlowego sezonu w Polsce bukmacherzy dla nowych graczy przygotowali wiele ciekawych promocji, w których można wygrać naprawdę dużą kasę (nawet 200 zł) przy wkładzie zaledwie 2 zł! W naszym artykule przygotowaliśmy zestawienie wszystkich najlepszych promocji bukmacherskich i bonusów na spotkanie pomiędzy Spartą Wrocław, a Falubazem Zielona Góra (12.04.2024).

200 PLN za wygraną Spraty z Falubazem
Zagraj za 1 zł na wygraną Sparty i odbierz freebet w Etoto
freebet

200 PLN

Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra promocje bukmacherskie i bonusy na mecz (12.04)

Skorzystaj z promocji bukmacherskich, w których możesz odebrać ekstra pieniądze w bonusach, w wysokich kwotach, przy niskich wkładach finansowych (nawet 2 zł). Sprawdź w tabeli poniżej, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z bonusami finansowymi na mecz Sparta Wrocław – Falubaz.

Sparta - Falubaz promocje i bonusy

Bukmacher Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra: promocje bukmacherskie #
1. Etoto 200 zł freebet za wygraną Sparty z Falubazem
2. STS 200 zł bonus za zwycięstwo Sparty lub Falubazu (do wyboru)

Łącznie do odbioru z dwóch wymienionych promocji jest 400 zł! Możesz wybrać i skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na mecz Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra lub wybrać jedną według Ciebie najlepszą i założyć konto. Pamiętaj, że wszystkie wymienione promocje są dostępne tylko z naszym kodem BETSIDE!

200 zł freebetu za wygraną Sparty z Falubazem w Etoto

Na starcie Sparty Wrocław z Falubazem na inaugurację sezonu ligowej w żużlu bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy atrakcyjną promocję z darmowym bonusem finansowym. Wystarczy, że zagrasz na zwycięstwo Sparty Wrocław w meczu, a bukmacher Etoto dopisze 200 zł za free, jeżeli wygrają z Falubazem.

Dodatkowo możesz skorzystać z bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 500 zł w bonusach na mecz Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra, a więc łącznie 700 zł! Szczegóły warunków poniżej:

  • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
  • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 50 zł, aby móc odebrać bonus 200 zł na Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra
  • zagraj za minimum 1 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ na wygraną Sparty z Falubazem
  • jeżeli drużyna z Wrocławia w tym spotkaniu na Twoje konto wpłynie darmowy bonus 200 zł
200 sparta falubaz

Kasa trafi na Twoje konto w formie darmowego freebetu. Aby przeniósł się na saldo główne wystarczy nim zagrać i jeżeli trafisz będziesz mieć gotówkę gotową do wypłaty.

Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra: promocja – bonus 200 zł w STS

Największa firma bukmacherska w Polsce, czyli operator STS nie mógł przejść obojętnie obok tego spotkania i przygotował promocyjny bonus 200 zł za zwycięstwo wybranego zespołu w tym meczu. Wystarczy stawka zaledwie 2 zł i poprawne wskazanie, która ekipa zwycięży.

Jak odebrać bonus 200 zł w STS za wygraną Sparty Wrocław lub Falubazu Zielona Góra:

  • załóż nowe konto typera w STS poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na wygraną Sparty Wrocław lub Falubazu Zielona Góra (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera STS
  • w przypadku, gdy Twoja ekipa wygra to STS dopisze 200 zł bonusu do Twojego konta

Bonus należy obrócić dwa razy przed wypłatą. Do obrotu uwzględnianie są wygrane kupony o kursie minimalnym 1.91.

FAQ – pytania na temat promocji: Sparta – Falubaz

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na Sparta – Falubaz (12.04.24)?

Według nas najlepszą promocję przygotował bukmacher Etoto z okazji meczu pomiędzy Spartą Wrocław, a Falubazem Zielona Góra. Daje on najwyższy bonus 200 zł za zwycięstwo faworyta, czyli Sparty.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonus na Sparta Wrocław – Falubaz (12.04.24)?

Z okazji starcia w pierwszym meczu PGE Ekstraligi w żużlu pomiędzy Spartą, a Falubazem bonus finansowy daje dwóch bukmacherów. Etoto 200 zł oraz STS 200 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę