sts bonus zdjecie glowne

STS bonus powitalny | Na start 760 zł w 2024 roku

Szukasz najlepszego bonusu u największego internetowego bukmachera, który jest sprawdzoną marką przez wielu typerów stawiających zakłady? Przedstawimy Ci bonus powitalny STS. To obecnie najbardziej rozpoznawalny i jeden z najstarszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Dla nowych graczy zakładających konto został przygotowany specjalny bonus startowy. Łączna nagroda STS wynosi 760 zł. W skład wchodzą takie premie powitalne, jak – zakład bez ryzyka oraz bonusy od depozytu od trzech pierwszych wpłat. W tekście przybliżymy Ci jak krok po kroku w prosty sposób odebrać wszystkie korzyści dla nowych typerów na pierwsze zakłady od STS Zakłady Bukmacherskie.

400 PLN za gola Hiszpanii lub Anglii
Zagraj za 2 zł na bramkę wybranej reprezentacji i odbierz premię 400 zł
Premia

400 PLN

Bonus powitalny STS – na czym polega?

Jak nazwa wskazuje bonus powitalny polega na przyznaniu nagród startowych dla nowych graczy zakładających profil typera. Każdy użytkownik, który chciałby rozpocząć swoją przygodę z typowaniem lub powiększeniem swojej gamy bukmacherów może założyć konto.

sts bonus baner

Bonus najczęściej polega na wymaganym obrocie, aby ten mógł się uwolnić na saldo depozytowe i był gotowy do wypłaty.

Bonus STS na start 2024 – co zawiera?

Rozpoczynający przygodę typerów ze startowymi zakładami w STS online w pierwszej części dla nowych klientów zawiera ubezpieczenie zakładu do 100 zł. Drugą częścią bonusu startowego STS to bonusy od wpłaty pieniędzy. Tutaj nowi gracze na początek otrzymują aż 3 bonusy od depozytu – od pierwszej, drugiej oraz trzeciej wpłaty.

Bonus STS Kwota nagrody
Zakład bez ryzyka 100 zł
Bonus od trzech pierwszych wpłat 600 zł
Bonus za wykonanie zadania 60 zł

Trzecią częścią nagród na start w STS online są bonusy specjalne za wykonanie odpowiednich zadań na stronie bukmachera. Maksymalna kwota do odbioru to 60 zł. W dalszej części artykułu wyjaśnimy na czym polegają zadania bonusowe.

STS bonus w wysokości 100 zł

Pierwszy bonus z pakietu powitalnego w STS, który otrzymujemy na start, to ubezpieczony zakład w wysokości 100 zł. Dzięki niemu nasz pierwszy kupon w historii konta możemy zagrać nie tracąc swoich pieniędzy w razie niepowodzenia.

Aby skorzystać z pierwszej premii finansowej należy zasilić nasze konto depozytowe. Ubezpieczony bonus otrzymamy jeżeli nasz pierwszy zawarty zakład na koncie zostanie rozliczony jako przegrany. STS online zwraca na konto równowartość stawki do maksymalnie 100 zł, pomniejszą o obowiązujący w Polsce podatek obrotowy 12%.

Zasady bonusowego zakładu bez ryzyka w STS:

 • Brak kursu minimalnego;
 • Maksymalny zwrot przy stawce 113.64 zł;
 • Bonusem do wypłaty należy obrócić trzy razy po kursie minimalnym 1.91;
 • Do obrotu bonusem wliczają się tylko wygrane zakłady

Należy pamiętać, że zakład bez ryzyka może zostać zawarty zarówno za środki własne (z salda głównego), jak i bonusowe.

STS bonus na start od trzech pierwszych wpłat w wysokości 600 zł

Bonus STS od wpłaty pieniędzy został podzielony na 3 części. Bonusy dotyczą gracza, który dokona 1., 2. oraz 3. wpłaty: Łącznie możesz otrzymać maksymalnie 600 PLN bonusu od depozytu. W jaki sposób zostały podzielone bonusy za doładowanie konta?

 • 1. wpłata – bonus 100% do 100 zł (jeśli wpłacisz np. 100 zł, otrzymasz 100 zł bonusu)
 • 2. wpłata – bonus 50% do 200 zł (jeśli wpłacisz np. 400 zł, dostajesz 200 zł bonusu) 
 • 3. wpłata – bonus 50% do 300 zł (jeśli wpłacisz 600 zł, otrzymasz 300 zł bonusu
STS
PAKIET 760 PLN

Bonus od wpłaty to dodatkowa premia dla typera, którą może odebrać za doładowanie konta. Zazwyczaj możemy spotkać premie depozytową w kwocie 50% lub 100% wartości wpłaty (np. Fortuna, NobleBET czy LVBET).

Bonus STS od 1. wpłaty 

Jakie są najważniejsze zasady pierwszego bonusu od depozytu. Poniżej przyjrzymy się dokładnie jak skorzystać z pierwszego prezentu za doładowanie konta: 

 1. Załóż darmowe konto, przechodząc przez nasz link (TUTAJ lub podając kod promocyjny w formularzu: BETSIDE)
 2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (nie ma minimalnej kwoty, która uprawnia do uzyskania bonusu)
 3. Po dokonaniu pierwszego depozytu automatycznie na twoim koncie bonusowym pojawi się równowartość wpłaty (bonus 100% od depozytu). Maksymalna premia to 100 zł (przy wpłacie 100 zł)
 4. Aby móc wypłacić bonus od 1. wpłaty, musisz obrócić go 2-krotnie na zakładach z kursem min. 1,91. Do obrotu liczą się stawki wygrane i przegrane (NOWOŚĆ). Obracając nie możesz korzystać z opcji cash-out i oferty Hit Dnia
 5. Po dokonaniu wymaganego obrotu kasę z bonusu możesz wypłacić na swój rachunek bankowy

Na skorzystanie z bonusu masz 30 dni. Zostanie on automatycznie przypisany do twojego konta bonusowego – nie musisz nic robić ręcznie. Sytuacja różni się w przypadku 2. i 3. bonusu od wpłaty, gdzie prezent musisz zaakceptować samemu). Czas na dokonanie obrotu bonusem to 90 dni.

Bonus STS od 2. depozytu

Bonus 50% od 2. wpłaty do 200 zł zostanie dopisany do Twojego konta, jeśli wpłaciłeś po raz drugi pieniądze oraz obróciłeś kasą z pierwszego bonusu od wpłaty. Jeżeli nie udało Ci się wykonać pełnego obrotu i straciłeś 1. bonus to również możesz wykorzystać bonus od 2. depozytu.

 1. Wpłać 2. depozyt na konto. Pamiętaj, że należy zrobić to w ciągu 30 dni od momentu rejestracji. Maksymalny bonus od 2. wpłaty to 200 zł (przy wpłacie 400 zł).
 2. Kliknij “Odbierz bonus”
 3. Aby wypłacić bonus od 2. wpłaty należy dokonać 2-krotnego obrotu na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91.
 4. Jeśli dokonasz wymaganego obrotu możesz wypłacić bonus na konto bankowe.

Na obrót bonusu masz 90 dni. Jeżeli nie zdążysz w tym czasie i bonus przepadnie to możesz skorzystać z trzeciego doładowania konta i bonusu 50% za wpłatę.

Bonus STS od 3. doładowania konta

STS Bonus 50% od 3. wpłaty oferowany jest dla graczy, którzy wykorzystali 2. bonus lub jeśli nie udało się nim obrócić. Otrzymasz go po wpłacie 3. depozytu. Jak wygląda dokładnie odbiór trzeciego bonusu:

 1. Wpłać 3. depozyt w ciągu 30 dni od rejestracji. Maksymalny bonus od 3. wpłaty jaki możesz otrzymać to 300 zł (przy wpłacie 600 zł)
 2. Kliknij “Odbierz bonus”
 3. Aby wypłacić bonus od 3. doładowania konta należy obrócić go 2-krotnie (2x) na dowolnych kuponach z kursem min. 1,91.
 4. Dokonując obrotu nie możesz korzystać z opcji cash-out i oferty Hit Dnia
 5. Jeśli zrealizujesz 100% obrotu możesz wypłacić nagrodę za doładowanie na konto bankowe.

Warunki regulaminowe aktywacji oraz obrotu bonusu od 2. i 3. wpłaty są identyczne. Różnią się jedynie kwoty. Na obrót mamy 90 dni od momentu rejestracji. 

Gdzie mogę sprawdzić postęp obrotu bonusami od depozytu?

Aktualny status obrotu można sprawdzić wchodząc w szczegóły konta gracza. Zobacz, jak wygląda przykładowy obrót 3 razy bonusem powitalnym w wysokości 200 zł:

 • Zakład pojedynczy, kurs 3.00, stawka 100 zł (12% podatku daje realną stawkę 88 zł), kupon trafiony, wygrana -> 264 zł.
 • Kupon akumulowany (AKO), kurs łączny 3.50, stawka 150 zł (132 zł po odjęciu podatku), kupon trafiony, wygrana -> 462 zł
 • Zakład akumulowany, kurs łączny 5.72, stawka 150 zł (132 zł), kupon przegrany

Łącznie postawiliśmy na zakładach dokładnie 400 zł, a więc tyle ile wymagany dwukrotny obrót kwoty 200 zł. Z trzech zakładów wygraliśmy kwotę 726 zł oraz jeden przegrany za 150 zł. Saldo bonusowe wynosi 576 i przenosi się na konto depozytowe.

STS bonus 60 zł za wykonanie sześciu zadań u bukmachera

Ostatnim elementem promocji powitalnej jest bonus STS za realizację sześciu różnych zadań. Bukmacher STS za realizację wszystkich zadań przyzna bonus na start do kwoty 60 zł. Zadania są uwalniane przy okazji każdej z trzech wpłat (czyli bonusu od depozytu). Bonus nie dzieli się, więc należy go odebrać w całości. Nie możemy odebrać np. 30 zł za wykonanie połowy zadań, lecz możemy odebrać tylko full – 60 zł.

Po każdej wpłacie uwalniane są dwa kolejne zadania, które wyglądają następująco:

Zadania na bonus STS aktywowane po pierwszej wpłacie:

 • Wytypuj kupon w aplikacji mobilnej o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem ze sportowej oferty (przedmeczowej) prematch o stawce 15 zł lub wyżej, po kursie kuponu min. 1.91

Zadania na bonus STS aktywowane po drugim depozycie:

 • Wytypuj kupon z oferty na żywo (LIVE) o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Betgames o stawce 15 zł lub wyżej, po kursie kuponu min. 1.91

Zadania na bonus STS aktywowane po trzecim depozycie:

 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem z oferty Sportów Wirtualnych o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91
 • Wytypuj kupon z co najmniej jednym zdarzeniem Esportowym o stawce 15 zł lub wyższej, po kursie kuponu min. 1.91

Po zrealizowaniu wszystkich zadań regulaminowych bonusu 60 zł od bukmachera STS zostanie on przyznany na saldo bonusowe. Od momentu założenia konta gracz ma 30 dni na wykonanie wszystkich zadań, a zatem również w tym czasie trzeba dokonać trzech wpłat na konto. Wartość depozytu jest dowolna w każdym przypadku (warto pamiętać, że od tych samych depozytów dostępny jest wyżej opisany bonus STS od depozytu).

Jeśli gracz dokona trzech wpłat od razu, wówczas od razu aktywują się wszystkie zadania, a kolejność ich wykonywania będzie dowolna, pod warunkiem dotrzymania terminu 30 dni na ich ukończenie. 

Zakłady kwalifikowane do wykonania każdego z zadań powinny być typowane ze środków własnych. Gracz ma 90 dni na dokonanie obrotu bonusem za wykonanie 6. zadań.

Jak działa bonus STS na pierwsze zakłady?

Pierwszy bonus z pakietu powitalnego STS działa jako ubezpieczony zakład. Drugą częścią są bonusy za depozyt i jak sama nazwa premie działają jako dodatkowa nagroda za wykonany depozyt. Ostatnią częścią jest bonus za wykonanie zadań. Działa w przypadku poprawnie wykonanych sześciu specjalnych bonusowych zadań.

Jak odebrać bonus w STS 2024?

Aby odebrać gratyfikacje finansowe w STS należy założyć nowy profil typera. Oferta nagród powitalnych na typowanie pierwszych zakładów skierowana jest do nowych graczy zakładów bukmacherskich.

jak odebrac bonus tss

Odbiór bonusów startowych w STS jest bardzo prosty – zajmie Ci maksymalnie 2 minuty.

Instrukcja odbioru bonusu powitalnego STS:

 • Załóż nowe darmowe konto w STS klikając w TEN LINK
 • W formularzu rejestracyjnym zaznacz opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy”
 • Wypełnij wszystkie dane i kliknij przycisk Rejestracja
 • Aktywuj konto
 • Wpłać depozyt i zgarnij pierwszy bonus z ubezpieczeniem do 100 zł
 • Każda kolejna wpłata (pierwsza, druga oraz trzecia) oznacza odbiór bonusów za doładowanie konta

Jak widać nie ma wiele wymogów do spełnienia, więc naszym zdaniem z odbiorem bonusu STS poradzi sobie zarówno początkujący typer zakładów, jak i bardziej doświadczony gracz.

Jak zyskać maksymalny bonus na start w STS?

Aby sięgnąć po maksymalny bonus powitalny STS online należy przy pierwszym depozycie wpłacić 300 zł i zagrać pierwszy kupon za 113,64 zł. Jeżeli zakład okaże się nietrafiony otrzymasz cashback 100 zł, a dodatkowo bonus od pierwszej wpłaty 100%, czyli 100 zł. Kolejny depozyt do zgarnięcia maksa korzyści powitalnych w STS powinien wynieść 400 zł (400 zł * bonus od wpłaty 50% = 200 zł nagrody). Trzecie doładowanie konta możemy zgarnąć w maksymalnej kwocie 300 zł i również otrzymamy 50% wartości depozytu, więc należy wpłacić 600 zł, aby zgarnąć maksa – 300 zł.

Jak łatwo zsumować maksymalny bonus na start w STS wynosi cashback 100 zł + bonus od pierwszej wpłaty 100 zł + nagroda od drugiego depozytu 200 zł + od trzeciego doładowania konta 300 zł + 60 zł za wykonanie odpowiednich zadań = 760 zł.

Co obstawiać za bonus powitalny?

Gracz na powitalnych zakładach w STS Zakłady Bukmacherskie może typować wszystkie selekcje z oferty sportowej STS. Wybór należy do typera – może zdecydować się na przykład na mecze piłkarskie Ligi Mistrzów, spotkania tenisowe ATP/WTA czy zimowe skoki narciarskie.

Bez ryzyka polecamy wybrać wyższe kursy, bo w przypadku przegranej bukmacher i tak zwraca kasę. Natomiast w przypadku bonusów za wpłatę rekomendujemy grać kupony z pewniakami czy valuebetami, aby obrócić bonus i ograć bukmachera na dużą kasę.

Jaki obrót bonusem startowym?

Bonusy STS nie posiadają wygórowanych warunków obrotowych. Są porównywalne z topowymi bukami z rankingu bukmacherów, jak Fortuna, Betfan czy Superbet. Poniżej w tabeli przedstawiamy regulaminowe warunki obrotu bonusami powitalnymi STS:

Bonus powitalny STS Zasady obrotu bonusem Czy działa w aplikacji mobilnej?
Zakład bez ryzyka 100 zł BRAK TAK
Bonus od trzech pierwszych wpłat 600 zł Obrót 2x, kurs min. 1.91 TAK
Bonus 60 zł za wykonanie 6 zadań Obrót 1x, kurs min. 1.91 TAK

Wszystkie elementy, które pozwala zyskać bonus STS na start, można aktywować. Nie wykluczają się one nawzajem.

Jak wypłacić wygraną z bonusów?

W przypadku dokonania obrotu bonusami albo wygrałeś albo przegrałeś pieniądze. Kasa w przypadku zwycięstwa trafia na konto depozytowe. Zapewne zastanawiasz się jak możesz wypłacić wygraną z bonusów. Legalny bukmacher STS w swojej gamie posiada jedną z najlepszych gamę możliwości wypłat.

Pieniądze z wygranych w STS odbywają się w prosty i szybki sposób. Do zrealizowania wypłaty wystarczy wypełnić tylko 2 pola. W pierwszym należy podać kwotę jaką chcemy wypłacić, natomiast w drugim polu zatwierdzamy transakcje naszym ustalonym hasłem podczas zakładania nowego konta.

Należy pamiętać, że wypłata wygranej z bonusów jest możliwa jeżeli zweryfikowaliśmy uprzednio swój profil typera. Wypłata odbywa się poprzez nowoczesny system wypłat elektroniczny – STS Pay. Technologia sprawia, że pieniądze trafiają na konto gracza w maksymalnie 15 minut. Wypłaty działają całodobowo – 24/7. Kwota wypłaty jest dowolna. Pamiętaj, że aby móc wypłacić kasę musi ona znaleźć się na saldzie depozytowym. Nie ma możliwości przelewu do banku kwoty zgromadzonej w ramach bonusu od STS.

Regulamin bonusu powitalnego STS – warunki

Zasady zawarte w regulaminie bonusu powitalnego w STS są przejrzyste i łatwe do realizacji. Gracz w przypadku ubezpieczonego zakładu albo otrzymuje wygraną na konto główne albo zwrot stawki na saldo bonusowe z warunkiem trzykrotnego obrotu. W przypadku drugiej części bonusów, czyli nagrody od depozytu po wpłacie otrzymamy bonus 100 % lub 50% wartości wpłaty (przy drugim i trzecim depozycie). Kasą wystarczy obrócić 3-krtonie zgodnie z regulaminem gratyfikacji pieniężnych. Bonusy są zgodne z ustawą hazardową, a pełny regulamin bonusu powitalnego znajdziesz na stronie STS oraz w linku podczas rejestracji (przy zgodzie czy chcę odebrać bonus).

STS logomini 1

STS Zakłady Bukmacherskie

STS to legalny, polski bukmacher.
Posiada licencję Ministerstwa Finansów.
Graj bezpiecznie i legalnie.

Regulamin nie określa czasu promocji powitalnej, więc typer może aktywować paczkę prezentów od STS Zakłady Bukmacherskie, kiedy obowiązuje oferta korzystania z bonusów na start na 2024 r.

Jak wpłacić pieniądze na start do odebrania bonusu STS

Typerzy z chęcią odbierają freebety bez depozytu, jednak STS obecnie nie oferuje darmowego zakładu, stąd aby grać pierwsze zakłady należy dokonać wpłaty do aktywowania bonusu. STS posiada bardzo zaawansowany systemem wpłat. Najpopularniejsze sposoby zasilania konta to internetowe systemy płatności, karta kredytowa lub debetowa oraz elektroniczne portfele. 

Metody wpłaty do odbioru STS bonus?

 • Internetowy system płatności PayU – obsługa banków oraz transakcji BLIK
 • Ssystem płatności online DotPay – obsługa banków oraz PaySafeCard
 • Internetowy system płatności TPay – obsługa tradycyjnych przelewów z rachunku
 • Karta kredytowa Mastercard lub Visa
 • Karta debetowa Mastercard lub Visa
 • Elektroniczny portfel Skrill
 • Elektroniczny portfel Neteller
 • Gotówka w jednym z kilkuset punktów stacjonarnych – lokali naziemnych STS

Środki do odbioru bonusu możemy wpłacić w wybranym przez nas czasie, w dowolnej chwili. System wpłat pozwala zasilać konto 24/7. Dodatkowo bukmacher nie pobiera żadnych prowizji, więc nie musisz się martwić, że wpłacając 100 zł otrzymasz niepełną kwotę.

Pakiet bonusów w aplikacji mobilnej STS

Odbiór bonusu powitalnego w apce mobilnej na telefon nie różni się niczym od aktywacji bonusu STS na stronie internetowej www. Sposób kierowania jest taki sam – najpierw należy utworzyć konto, wyrazić chęć odbioru bonusu na start, a następnie dokonać depozytów na swoje konto bukmacherskie.

Na telefonie w aplikacji dla systemów Android oraz iOS możesz wykonywać wszystkie operacje – np. stawiać pierwsze kupony za bonus, czy sprawdzać warunki obrotowe w oficjalnym regulaminie danego prezentu startowego. Dodatkowo za pomocą apki możesz także wpłacać pieniądze do otrzymania bonus czy wypłacać kasę z wygranych zakładów bukmacherskich.

Bonusy STS dla stałych graczy

Jesteś już po rejestracji konta i wykorzystałeś wszystkie bonusy powitalne od STS Zakłady Bukmacherskie? Jeżeli zastanawiasz się co dalej to my polecamy sprawdzić promocje stałe oraz okazjonalne jakie oferuje ten legalny bukmacher oferujący zakłady sportowe. Poniżej prezentujemy kolejne bonusy dla wszystkich graczy – zarówno tych początkujących, jak i tych którzy wykorzystali już bonusy od STS na pierwsze zakłady.

HIT Dnia STS – wysokie kursy na popularne zdarzenia

Bukmacher dla typerów przygotowuje na najważniejsze pojedynki sportowe, jak Liga Mistrzów, Ekstraklasa czy spotkania tenisowe wysokie kursy. Dzięki temu gracze mogą obstawiać np. wygraną Liverpoolu z City zamiast po kursie 2.10 po podniesionym kursie 2.30.

STS Bonus – Zaproś Kumpla

Premia dla graczy, którzy zachęcą swoich znajomych do stawiania zakładów u licencjonowanego bukmachera STS. W przypadku gdy nasz kumpel zarejestruje konto z naszego linku polecającego otrzymasz bonus 50 zł.

Aby zaprosić przyjaciela należy udać się do zakładki “Moje Konto” gdzie możemy udostępnić wiadomość zapraszającą poprzez Facebooka czy e-maila. Wygenerujemy tam też specjalny link rejestracyjny, tzw. reflink, który możemy przesłać np. przez SMS lub apkę Messengera. Wystarczy, że znajomy kliknie w bezpieczny link i założy konto, a otrzymasz bonus finansowy 50 zł.

Pamiętaj, że aby zyskać bonus kumpel musi jeszcze zasilić konto w kwocie minimum 50 zł, a następnie dokonać trzykrotnego obrotu wpłaconą sumą z minimalnym kursem 1.50. Jak łatwo zsumować po zagraniu przez przyjaciela za 150 zł na Twoje konto w ciągu doby trafi 50 zł, a dodatkowo Twój kumpel również otrzyma bonus 50 zł.

Bonus powitalny STS – o czym należy wiedzieć?

Poniżej przedstawimy najczęściej zadawane pytania przez początkujących typerów. Pamiętaj, że w razie wątpliwości możesz skontaktować się mailowo z obsługą pomocy bukmachera STS online.

Czy w STS bonus na start posiada regulamin?

Tak, regulamin bonusu powitalnego STS został zawarty w oficjalnej wersji na stronie bukmachera. Możesz go także znaleźć w apce mobilnej z poziomu smartfona wchodząc w zakładkę “Promocje” -> Nowa promocja powitalna

Czy do odebrania nagrody od STS potrzebny będzie kod?

Prezent startowy w STS możesz odebrać bez ręcznego podawania kodu wchodząc w nasz link afiliacyjny: TUTAJ. Kod zostanie wygenerowany automatycznie w odpowiednim polu. Jeżeli jednak wejdziesz na stronę bukmachera lub apkę mobilną to w formularzu rejestracyjnym w polu “Kod promocyjny” podaj nasz kod: BETDIDE

Kiedy STS daje prezent na start?

Bonus online aktywny jest 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Nowym graczom przyznany zostaje po spełnieniu odpowiednich warunków zawartych w regulaminie.

Jak sprawdzić czy bonus STS jest dostępny na koncie?

Podczas zakładania nowego powitalnego konta gracza akceptujesz checboxem warunki otrzymania bonusu powitalnego w STS. Prezent pieniężny możesz sprawdzić na swoim koncie w aktualnych bonusach. Dodatkowo po wyświetleniu salda bonusowego będzie widniał aktualny wykonany obrót danym bonusem.

Ile wynosi bonus STS na start?

Bonus powitalny na start stawiania zakładów w STS w roku 2024 wynosi 760 zł. W jego skład wchodzi cashback na pierwszy zakład do 100 zł, 3 bonusy od depozytu, a także 60 zł za wykonanie specjalnych zadań bonusowych.

Jak zamienić bonus STS na depozyt?

Bonus STS możesz zamienić na depozyt wykonując odpowiednie kroki. W przypadku zwrotu za pierwszy przegrany zakład, jak i nagród za doładowanie konta bonusy zamienią się na depozyt, gdy obrócisz 2-krotnością otrzymanej premii finansowej.

Recenzje na temat bonusu STS

Poniżej zebraliśmy kilka opinii wystawionych na forach internetowych na temat oferowanego bonusu startowego dla nowych graczy dostępnego w STS Zakłady Bukmacherskie:

Recenzja gracza 1635:

STS to mój bukmacher na start. Był to mój pierwszy bukmacher na którym postawiłem legalnie zakład. Oczywiście puściłem go za pierwszy bonus z pakietu powitalnego czyli zakład bez ryzyka. Jestem zadowolony z wyboru, bo wiedziałem że w przypadku przegranej nic nie stracę, a mogę tylko ograć buka na dużą kasę. Na moim pierwszym zakładzie znalazły się bardziej ryzykowne selekcje i udało mi się wygrać pokaźną sumę pieniężną. Ja zdecydowanie polecam bonus powitalny STS, bo potem możesz aktywować jeszcze 3. bonusy od wpłaty i częściowo grać za kasę od bukmachera.

Cytat typera 9725 na temat bonusu STS:

Odebrałem pakiet bonusów na start. Mogę tylko polecić i powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych bonusów na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jestem już doświadczonym typerem, ponieważ posiadam konta u kilku legalnych podmiotów, między innymi Superbet, Fuksiarz czy forBET. Paczka prezentów od STS była świetna i dzięki temu wygrałem u bukmachera na pierwszych zakładach sporo kasy. Teraz dzięki temu nie boję się o swój brankroll i mogę obstawiać za kolejne bonusy od wpłaty.

1️⃣ Czy startowy bonus w STS jest płatny?

Nie, przyznawana nagroda na start zawierania zakładów wzajemnych w STS jest w pełni darmowa. Jedynie, aby otrzymać bonus należy dokonać wpłaty pieniędzy na swoje konto.

2️⃣ Czy warto odebrać bonus powitalny STS?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto odebrać nagrodę startową na powitalne zakłady w STS online. Typerzy mogą zyskać aż 760 zł, więc przez pewien okres czasu mogą częściowo obstawiać za kasę od bukmachera. Tym samym dzięki wygranym gracz może powiększyć swój budżet bukmacherski na dalsze typowanie pewniaków, czy surebetów.

3️⃣Czy w STS można odebrać bonus na urodziny?

Mimo bardzo atrakcyjnej polityki dotyczącej promocji bonusów bukmacher STS nie oferuje póki co prezentu na urodziny. Być może jednak w Twoje urodziny bukmacher przyzna ci darmowe pieniądze 🙂

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę