Superbet bonus powitalny | Na start 3754 zł w 2024 r.

Legalny bukmacher Supebet przygotował atrakcyjny bonus powitalny na start zawierania zakładów wzajemnych. Nowi użytkownicy po założeniu konta mogą liczyć na łączną sumę bonusów w kwocie 3754 zł. W jej skład wchodzą: bonus bez ryzyka 3500 zł, bonus od depozytu 200 zł, freebet 34 zł oraz darmowy zakład za pobranie aplikacji mobilnej w kwocie 20 zł. Jak działa każdy z bonusów buka Superbet oraz jakie są warunki odbioru oraz obrotu poszczególnymi gratyfikacjami z pakietu Superbet dowiesz się z naszego artykułu poniżej.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Superbet bonusy – jakie są dostępne?

Bukmacher Superbet dla nowo zakładający konto przygotował aż 4 bonusy, z których może skorzystać każdy pełnoletni gracz. Oferta została przygotowana bardzo kompleksowo, ponieważ dostępna jest zarówno darmowa kasa, możliwość zagrania bez ryzyka, jak i pomnożenie wpłaty na bonusie od depozytu.

  • tydzień bez ryzyka do 3500 zł
  • freebet 34 zł
  • darmowy zakład za apke 20 zł
  • bonus od depozytu do 200 zł w formie darmowej kasy

Jak widzimy w Superbet łączna kwota bonusów, którą można maksymalnie osiągnąć to 3754 zł. Jest to jeden z najwyższych możliwych bonusów do uzyskania na rynku bukmacherskim.

200 zł w darmowej kasie od depozytu

Pierwsza promocja startowa z pakietu powitalnego w Superbet to bonus od depozytu, którzy oferują również najlepsi bukmacherzy jak choćby Betfan, STS czy forBET. Jak sama nazwa mówi – promocja działa od wpłaconych środków finansowych na nowe konto. Aby aktywować ten atrakcyjny bonus należy wyrazić chęć pobrania bonusu w okienku wyskakującym po pierwszym zalogowaniu. Co ciekawe kasa od wpłaty przyznawana jest we freebecie.

W celu skorzystania z oferty należy dokonać depozytu – minimalnie należy wpłacić 20 zł, a aby zgarnąć maks. – 200 zł. Pamiętaj, aby depozyt złożyć w ciągu 14. dni od założenia konta gracza.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 3754 zł na start

3500 zł bez ryzyka

Przykładowo jeżeli wpłacisz 100 zł otrzymasz drugie 100 zł (100% od wpłaconej kwoty). Maksymalnie można odebrać 200 zł, przy wpłacie 200 zł – większy depozyt niż 200 zł nie oznacza wyższego bonusu.

Tydzień bez ryzyka na start w Superbet

Kolejną układanką bonusu powitalnego w Superbet jest możliwość obstawiania zakładów bez ryzyka przez pierwszy tydzień gry. Jest to świetna opcja, dla tych którzy rozpoczynają swoją przygodę z zakładami i nie chcą ryzykować swoich pieniędzy.

Bonusowy tydzień bez ryzyka działa jak cashback, czyli otrzymujemy zwrot kasy za przegrane zakłady. Podobne cashbacki mają również inne top buki z rankingu bukmacherów. Nie otrzymuje jednak pieniędzy z powrotem za konkretny przegrane kupony. Zwrot następuje według następującego wzoru:

  • suma stawek klienta – suma wygranych – suma podatków od gier – przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu

Okres gry bez ryzyka przez pierwszy tydzień rozpoczyna się w momencie dokonania pierwszego depozytu, czyli wtedy gdy odbieramy bonus od zdeponowanych środków finansowych w Superbet. Po upływie 7 dni operator sumuje zawarte zakłady gracza, zaliczając zakłady zagrane wyłącznie za własne środki). Potem po przeliczeniu ukazanym wyżej wzorem przyznaje mu bonus w formie darmowego freebetu do jednokrotnego wykorzystania. Nie ma minimalnej wartości przyznanej kwoty bonusu, maksymalnie można uzyskać 3500 zł.

Poniżej przedstawiamy przykład obliczania bonusu z tygodnia bez ryzyka w Superbet:

3000 zł (suma stawek) – 1000 zł (suma wygranych) – 360 zł (łączny podatek) – 100 zł (użyte inne bonusy) = 540 zł (bonus w formie darmowej kasy)

Bonus zostanie przelany na konto gracza w ciągu 3 dni od zakończenia „tygodnia bez ryzyka”. Środki finansowe będą dostępne do wykorzystania przez kolejne 10 dni.

34 zł za free

Uzupełnieniem dwóch wyżej opisanych bonusów jest freebet w kwocie 34 zł. By otrzymać za free 34 zł należy dokonać kolejnego depozytu w kwocie minimum 50 zł. Nieważne czy dokonasz depozytu w kwocie 50 zł, 100 zł czy 300 zł i tak otrzymasz maksymalnie free-bet w kwocie 34 zł.

Bardzo ważnym elementem tej oferty bonusowej jest akceptacja nagrody w wyskakującym okienku pop-up. Gracz po otrzymaniu darmowego zakładu ma tylko 24 godziny na akceptację. Więc w tym czasie należy zalogować się na swoje konto do betowania i przyjąć freebet 34 zł.

20 zł za pobranie aplikacji mobilnej Superbet

Jeżeli lubisz mieć zakłady pod swoją ręką to również za pobranie aplikacji mobilnej bukmacher Superbet premiuje graczy. Wystarczy pobrać apkę w ciągu 7 dni od złożenia pierwszego depozytu i zgarnąć darmowe 2 dyszki.

Potem nie ma znaczenia czy będziesz obstawiał w aplikacji czy przez stronę internetową www – wybór należy do Ciebie.

Superbet bonus powitalny – jak odebrać?

Do zgarnięcia i odbioru bonusów Superbet wymagane jest spełnienia kilku prostych korków. Jest ich konkretnie 4 i składają się one z:

  • założenia nowego konta z TEGO bezpiecznego linku
  • wypełnienia formularza do zakładania konta (pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych)
  • aktywacji profilu typera z linka, którego otrzymasz na maila
  • dokonania pierwszego depozytu na kwotę minimum 20 zł, dzięki któremu odbierzesz pierwszy bonus

Jak widzimy cały proces odbioru bonusów powitalnych Superbet jest króciutki i zajmuje przeciętnie typerom około 90 – 120 sekund, więc można go zrobić z dowolnego miejsca. Pamiętaj, aby po utworzeniu konta dodać także dokumenty tożsamości, dzięki którym wygrane z bonusów będziesz mógł wypłacać na swoje konto bankowe.

Ile razy trzeba obrócić bonusami Superbet?

Poniżej przygotowaliśmy dla was zestawienie, w jaki sposób należy dokonać obrotu poszczególnymi bonusami Superbet, zgodnie z regulaminem danej nagrody. Warunki są standardowe jak u większości buków (między innymi STS, LVBET czy forBET) czyli najczęściej jest to 2-krotność lub 1 raz, a szczegóły w tabeli:

Nazwa bonusu SuperbetIle razy obrócić?Czas na dokonanie obrotu
Tydzień bez ryzyka do 3500 zł1 razy, kurs dowolny10 dni
Bonus od depozytu do 200 zł1-krotnie, kurs dowolny10 dni
Freebet 34 zł1 raz, brak minimalnego kursu7 dni
Darmowe 20 zł za apkę1-krotnie, brak minimalnego kursu7 dni

Jak widzimy wymagania obrotowe bukmachera Superbet co do bonusów są naprawdę na dobrym poziomie, albowiem wszystkie bonusy przyznawane są w darmowych pieniądzach, czyli wystarczy po prostu nimi raz zagrać.

Superbet bonusy dla aktywnych graczy

Oprócz bonusu powitalnego legalny bukmacher Superbet przygotował także specjalne oferty gratyfikacyjne dla aktywnych graczy, a także tych którzy wykorzystali już pakiet startowy. Można skorzystać między innymi z:

Superprzewaga w Superbet – daje możliwość rozliczania zakładów przed czasem i wypłaty wygranej. Jak to możliwe? Superbet może automatycznie zamknąć zakład w trakcie zdarzenia, i przyznać ci wygraną przy odpowiednim wyniku, niezależnie od końcowego rezultatu meczu, na przykład w piłce nożnej, bo gdy Twój zespół prowadzi 2:0 to Superbet rozlicza kupon już jako wygrany. rtykule.

Superbet Mocne Uderzenie – dzięki graniu zakładów akumulowanych możesz odebrać dodatkowe współczynniki do swojego kuponu. Bukmacher zwiększa wygrane od 7% (przy 5 zdarzeniach na kuponie) do aż 100 % (24 zdarzenia i więcej).

Bonus Box – na każdy dzień tygodnia bukmacher przygotowuje specjalne bonusy, w zależności od tego jakie obecnie wydarzenia sportowe się odbywają. Mogą to być nagrody od wpłaty, darmowe pieniądze czy zakłady bez ryzyka.

SuperSpin w Superbet – to koło fortuny u bukmachera Superbet online. Koło fortuny jest dostępne jeden raz dziennie, każdego dnia (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota oraz niedziela) i przeznaczone jest dla w pełni zweryfikowanych graczy. SuperSpin polega na zakręceniu kołem szczęścia, które wyświetli się automatycznie po zalogowaniu się na swoje konto. Wygrać można od 5 zł do nawet 2000 PLN. Jest to w pełni darmowa oferta!

SuperRegio – szeroki rynek zdarzeń i wysokie kursy na III, IV ligę polską, a także na regionalny i lokalny Puchar Polski.

SuperSzansa – wygrywasz nawet z jednym błędem na kuponie. Oczywiście na konto nie trafia pełna kwota, jednak otrzymujesz część wygranej. Tym razem powiedzenie „znów jeden nie wszedł” nie będzie potrzebne.

Promocje z bonusami okazjonalnymi w Superbet

Licencjonowany bukmacher Superbet przygotowuje również atrakcyjne bonusy na poszczególne mecze. Zazwyczaj oferty bonusowe przygotowuje na mecze Ligi Mistrzów, Mistrzostw Świata, czy na poszczególne najmocniejsze ligi świata. Jak to działa? Możesz odebrać do pakietu powitalnego Superbet również atrakcje na mecze np w postaci boostów kursów 200.00 na wygraną PSG lub Realu, zwrotu kasy w wysokości 200 zł za przegrany zakład na wyznaczony mecz, czy spodziewać się najwyższego kursu na przykład na jednego gola Bayernu. Jeżeli zaciekawiłeś się takimi dodatkowymi atrakcjami do pakietu powitalnego do sprawdzaj naszą stronę, bo my informujemy na bieżąco o bonusach Superbet na mecze.

Zobacz także bonusy do TOP buków:

Informacje o Zakładach Bukmacherskich Superbet

Superbet to firma bukmacherska działająca w Polsce od 2017 roku, która szybko uzyskała licencję na podejmowanie wzajemnych zakładów sportowych na terenie naszego kraju. Początkowo usługi tego zaufanego bukmacher mogliśmy napotkać tylko w punktach naziemnych – aktualnie posiadają blisko 60 takich punktów w całej Polsce. Siedziba firmy mieści się w stolicy Śląska, Katowicach, przy ulicy Pułku Piechoty 7A. Kapitał zakładowy Superbet wynosi 2 000 000 zł.

Recenzje graczy na temat bonusu Superbet

Po sprawdzeniu for bukmacherskich użytkownicy bardzo chwalą sobie zarówno bonus powitalny na start w Superbet jak oferowane promocje. Poniżej zestawiamy 2 przykładowe opinie:

Gracz 3853:

Zakłady Bukmacherskie Superbet przygotowały super bonus. Założyłem konto podczas promocji na mecz Ligi Mistrzów, kiedy kurs na wygraną Realu wynosił aż 100.00. Dzięki temu wygrałem ponad 200 zł. Co ciekawe – poszło mi bardzo szybko z warunkami jednokrotnego obrotu. Później wykorzystałem bonus powitalny i grałem sobie bez ryzyka. Pakiet powitalny w Superbet zdecydowanie się wyróżnia. Warunki obrotu bonusami są mega proste, a korzyści mogą być naprawdę duże.

Typer 9865:

Założyłem konto z pakietem na start dzięki któremu zyskałem dużo kasy w Superbet. Dodatkowo często ratuje mnie SuperPrzewaga w piłce nożnej. W ostatnim meczu Sassuolo – Napoli był już wynik 0:2, a zakończyło się 2:2. Normalnie mój kupon leżałby już w koszu, a dzięki tej bonusowej ofercie Superbet trafiłem pełną wygraną w kwocie blisko 500 zł. Dodatkowo lubię wybrać się do punktu naziemnego i puścić papierowy kupon. Jeżeli jeszcze nie masz konta w Superbet to zdecydowanie polecam je założyć i korzystać z wszystkich atrakcyjnych ofert.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki jest bonus Superbet?

Bonus powitalny na start zawierania zakładów w Superbet jest bardzo atrakcyjny i obecnie wynosi 1554 zł. W skład niego wchodzą między innymi takie bonusy jak: freebet 34 zł, darmowy zakład za apkę 20 zł, tydzień bez ryzyka do 1300 zł oraz bonus od depozytu do 200 zł.

2️⃣ Czy bonus Superbet można odebrać kilkukrotnie?

Nie, atrakcyjny startowy bonus Superbet można odebrać tylko jednokrotnie – jeden gracz, jedno konto, jeden bonus.

3️⃣ Jak dostać bonus na Superbet?

Aby zgarnąć dodatkowe korzyści na pierwsze zakłady, musisz dokonać wpłaty na minimum 20 złotych – wtedy bukmacher Superbet dopisze dla Ciebie pierwszy bonus.

4️⃣ Jak działa bonus Superbet?

Klient ma 14 dni na wykonanie pierwszego depozytu od momentu akceptacji bonusu powitalnego – działa to tak, że przy pierwszym depozycie otrzymasz dodatkowo 100% wartości zdeponowanych środków finansowych.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę