w

Superbet: Liverpool – Villarreal kurs 100.00 na wygraną Liverpoolu

Przed nami drugie półfinałowe starcie Ligi Mistrzów. Na Anfield przyjeżdża Villarreal czyli sensacyjny pogromca Bayernu Monachium. Czy tym razem również sprawi niespodziankę i pokona drużynę Jurgena Kloppa? Naszym zdaniem to Liverpool jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i przed własną publicznością powinni poradzić sobie bez większych problemów z przeciwnikiem z Hiszpanii. Podobnego zdania jest legalny bukmacher Superbet, który na mecz Liverpool – Villarreal daje kurs 100.00 na wygraną Liverpoolu. Sprawdź w naszym artykule jak obstawić boost kursowy i jakie są warunki obrotu najwyższym kursem na mecz Ligi Mistrzów.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Liverpool – Villarreal kurs 100.00 na wygraną Liverpoolu – jak typować w Superbet?

Przede wszystkim, aby móc typować wygraną Liverpoolu w 1/2 finału Ligi Mistrzów z Villarreal po najwyższym kursie 100.00 w akcji boostowej buka Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych w Superbet online.

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link promocyjny
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo na wygraną Liverpoolu ze standardowej oferty w meczu z Villarreal
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku wygranej Liverpoolu w starciu z Villarrealem w ramach 1/2 finału Ligi Mistrzów bukmacher Superbet rozliczy Twój kupon po najlepszym kursie 100.00
  • bonus podlega warunkom obrotowym

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również atrakcyjny pakiet powitalny Superbet, w którego skład wchodzi między innymi darmowy freebet 34 zł, czy bonus od wpłaty do 200 zł a także możliwość zawarcia zakładu na wygraną Liverpoolu z Villarreal w meczu Ligi Mistrzów po wysokim kursie 100.00.

Ile kasy można wygrać w promocji bukmacherskiej na Liverpool – Villarreal?

Jako, że bukmacher Superbet zaproponował wysokie kursy na mecz Liverpool – Villareal to wygrana może być naprawdę okazała. Poniżej w tabeli przedstawiamy przykład ile kasy może zdobyć typer obstawiając wygraną Liverpoolu w Superbet Zakłady Bukmacherskie.

Co typować?Stawka zakładuKurs standardowej ofertyPotencjalna wygranaBoost kursowyŁączna wygrana z podniesionym kursem
wygrana Liverpooluminimum 2 zł1.322,32 zł100.00203,32 zł

Superbet to licencjonowany polski bukmacher posiadający Licencję Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017. Ambasadorem marki jest Jerzy Dudek.

Czy kasą z kursu 100.00 na wygraną Liverpool z Villarreal trzeba obracać?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Wymagany minimalny kurs to 1,80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1,30. Możesz typować zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

Aby wypłacić kasę z wygranej z wysokiego kursu 100.00 na wygraną Liverpoolu z Villarreal w meczu Ligi Mistrzów należy zagrać zakłady na łączną kwotę 600 zł (3 razy 200 zł), a kasa przeniesie się na saldo depozytowe. Typer po dokonaniu obrotu może wypłacić kasę na swoje konto bankowe podłączone podczas rejestracji darmowego konta w Superbet.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Który bukmacher ma najlepsze kursy na mecz Liverpool – Villarreal?

Najlepsze kursy na półfinałowy mecz Champions League: Liverpool – Villarreal możesz obstawiać w Superbet – kurs 100.00 na wygraną Liverpool. Natomiast warto również zaglądnąć do oferty STS oraz Fortuny, którzy również podnoszą kursy w ramach HIT-u Dnia, a także Betfan który możesz zrobić boost kursowy w ramach MatchDay Boost.

Komentarze

Ładowanie…

Wtorkowy dubel z kursem 2,43! Gramy o 214 zł.

Gramy Ligę Mistrzów! Singiel z kursem 2,18.